Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Як зняти повторювач стоп-сигналу Astra H універсал


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
2 ответов в теме

#1
Дмитро Щербаков

Дмитро Щербаков

    Начавший говорить

    • Сообщений 2
  • Имя:Дмитро
  • Авто:Astra H
  •  
  • Регистрация: Сегодня, 16:07

Опубликовано Сегодня, 16:17

Доброго дня! Підчажіть будь ласка, як зняти повторювач стоп-сигналу на Astra H в кузові універсал? Чи реально його зняти, не знімаючи обшивку з двері багажнику? Дякую!

 


  • 0

#2
poroh21

poroh21

    Авторитет

    • Сообщений 1210
  • Возраст: 35
  • Имя:Misha
  • Город:Чернигов
  • Авто:був OKE 13nb, була OAG z14xe, зараз ОАН a16xer
  •  
  • Регистрация: 16.07.2017

Опубликовано Сегодня, 17:51

Дмитро Щербаков, я в себе пару тижнів назад знімав фонаря, але обшивку знімав, там нема нічого важкого. Напевне без зняття обшивки не дістанеш. Верхню часину обшивки скинув(два банани, самі-самі верхні, пластикові вони), вони на кліпсах, просто відриваєш обережно і тягнеш на себе, і в тебе гарний доступ до фонаря. 

В чому проблема зняття обшивки, чи є бажання у сусіда фоняря підрізать?! :sm13_:  :sm13_:  :sm13_:  :sm13_:


Изменено: poroh21, Сегодня, 17:57

  • 0

#3
Дмитро Щербаков

Дмитро Щербаков

    Начавший говорить

    • Сообщений 2
  • Имя:Дмитро
  • Авто:Astra H
  •  
  • Регистрация: Сегодня, 16:07

Опубликовано Сегодня, 18:32

Дмитро Щербаков, я в себе пару тижнів назад знімав фонаря, але обшивку знімав, там нема нічого важкого. Напевне без зняття обшивки не дістанеш. Верхню часину обшивки скинув(два банани, самі-самі верхні, пластикові вони), вони на кліпсах, просто відриваєш обережно і тягнеш на себе, і в тебе гарний доступ до фонаря. 

В чому проблема зняття обшивки, чи є бажання у сусіда фоняря підрізать?! :sm13_:  :sm13_:  :sm13_:  :sm13_:

Я просто бачив  відео в ютубі (правда там був хетчбек), де клопець знімає цей повторювач стопів без розбору обшивки. Типу треба на верхню частину натиснути, а нижню частину ліхтаря піддіти знизу в потячгнути вгору, але я півгодини, напевно, намагався щось зробити і нічого не вийшло. Ну а взагалі логічно, що ліхтар знімається зсередини, щоб сусід не "підрізав" :sm70: Дуже вдячний за відповідь)


Изменено: Дмитро Щербаков, Сегодня, 18:37

  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых