Перейти к содержимому


Реклама









Фото

АКПП Опель Інсігнія проблеми після заміни мастилаПробуксовування на 4.5.6 передачах після часткової заміни мастила


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
58 ответов в теме

#36
asiancars

asiancars

    Запчастини для авто

    • Сообщений 779
  • Возраст: 39
  • Имя:Юрій
  • Город:Херсон (тимчасово Чернігів)
  • Авто:Дегазифікований пыжЫк
  • Гос. номер:ВТ
  •  
  • Регистрация: 20.07.2012

Опубликовано 08 Август 2024 - 22:58

Ааа, ну вони зараз проводять ребрендинг. щоб ніяк не перекликатись зі схожим кацапським виробником. 


 

 

Схожим? Ага. Вчи історію

 

Імеєте це якою мовою? Ще не перейшли на українську?

 

Синку, ти не нервуй, все добре. Мову знаю краще за тебе, не сумнівайся. До речі шось не бачу зауважень іншим. Вибірковість не є добрим вчинком в суспільстві. Це якшо на "твоїй мові спілкування"


 

 

Рове - німецький якісний блендер. Досить популярні мастила, особливо в самій Німеччині. 

 

 

 

Ага, продовжуй. Особливо про Німеччину. Не забудь про Дніпро згадати. Поки інет шуршиш добре, без питань

 

 

 

Лаба звичайно на виробництві - Запоріжжя.

 

 

Поговоримо про мову? 


  • 0

0677164282,  0500656376 (Telegram, WhatsApp, Signal)

У Viber НЕ відповідаю


#37
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 09 Август 2024 - 00:32

Схожим? Ага. Вчи історію

 

 

Синку, ти не нервуй, все добре. Мову знаю краще за тебе, не сумнівайся. До речі шось не бачу зауважень іншим. Вибірковість не є добрим вчинком в суспільстві. Це якшо на "твоїй мові спілкування"

 

 

Ага, продовжуй. Особливо про Німеччину. Не забудь про Дніпро згадати. Поки інет шуршиш добре, без питань

 

 

Поговоримо про мову? 

Диви як зацепило. Мені нервувати сенсу не бачу - я тут нічього і нікому продавати не збирався. Особливо якись там GM

Молодець, що знаєш мову - це добре. Звичайно коли переходять на особистості - то не дуже гарно, але думаю я тобі пробачу.

Тепер по ділу.

Для тих хто погано вчить історію - ЮКО з 2013-го року нічього спільного з кацапами не має. А ще виробляє для певних світових концернів мастила і технічні рідини тут в Україні.

Що там по Рове - якщо знаєш місце виробництва краще виробника, то звичайно можеш їм написати - https://www.rowe-oil.com/en/about-rowe

 

І щоб зовсім по ділу - якщо людина запитала пораду і пропонують лише міфічно якісний "оригінал", а на зауваження, що можна пошукати аналогічну рідину з потрібними допусками і яка буде краща по своїх властивостях, але буде коштувати дешевше - відразу в списи, то тут питання не до мене.

 

Для цієї акпп підійде рідина з допуском JWS 3309 або Toyota WS в залежності від моделі самої коробки і року випуску, а далі все залежить від того скільки коштів людина готова витратити.


  • 0

#38
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 09 Август 2024 - 08:08

міфічно якісний "оригінал"
Ніколи не бачив оригінальної олії? Буває. Можу презентувати грам 200. :ad_new:

можна пошукати аналогічну рідину з потрібними допусками і яка буде краща по своїх властивостях, але буде коштувати дешевше
Серйозно віриш у те, що аналог може бути кращим за оригінал? Який рожевий світ? :sm13_:

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#39
baton45

baton45

    Авторитет

    • Сообщений 1394
  • Возраст: 53
  • Имя:Валерий
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Combo C Z14XEP 2009 + ГБО4 Stag 4 Plus
  •  
  • Регистрация: 20.10.2010

Опубликовано 09 Август 2024 - 08:39

     Чесно кажучи не розумію.... При любих судових тяжбах через неякісний продукт вам любий районний суддя скаже "нахіба взяли не оригінал"? Скільки треба грати в лотерею краще або не краще. Ну от залили вже один раз на око, давайте ще пограємось в гру "вилетіла АКПП чи ні".

      Вигрібати буде потім власник машини... Мав гроші на гарну машину, май і на обслуговування. Принцеси за дурників тільки у казках виходять, поки гормони давлять на передок.

 

А так розмова цікава, навіть пізнавальна про Йуко.

Прикольно, на газ йде 15W40, 10W40.


Изменено: baton45, 09 Август 2024 - 08:44

  • 0

#40
asiancars

asiancars

    Запчастини для авто

    • Сообщений 779
  • Возраст: 39
  • Имя:Юрій
  • Город:Херсон (тимчасово Чернігів)
  • Авто:Дегазифікований пыжЫк
  • Гос. номер:ВТ
  •  
  • Регистрация: 20.07.2012

Опубликовано 09 Август 2024 - 08:46

Karatkin

 

пробачати будеш своїх близьких, мені воно ні до чого. Спустись на землю.

Те, шо ти гарно користуєшся інтернетом то добре, але ти ж теоретик, а не практик. Тому перш ніж безапеляційно казати про деякі речі, попрацюй хоча б з надцять років, порийся в цьому безпосередньо своїми руками а не чиїмись там домислами, та тільки потім пиши хоч шось.  

По Рове - ну я тобі навів приклад твоєї некомпетенції, шо окрім інету ти нічого не знаєш, стосовно ZIC у т.ч.  Нє, ZIC масло норм, без питань, але ти вивчи кількість видобутку та продажу, розробників присадок........., може хоч шось зрозумієш. Тому і кажу - інет це добре, але є і особиста практика, не тільки моя. Також є інформація закрита, не для публічного доступу.  Кажу, тому шо сам відносно недавно деякі речі дізнався від представника однією марки масла. 

Та зрозумій, чому на сьогодні реальними повноциклічними виробниками є мобіл, ВР та шелл (ну там ще пару, але ці реально ті, хто без варіантів)

 

Особливо для цієї коробки AW-1 не підходить.. "Цікаво" де це ти таке прочитав (про цікаво це сарказм, взагалі всеодно)

 

 

В цілому тебе зрозуміло, продовжувати діалог не бачу сенсу, бо інтернет всі читають, а реалії не завжди всі бачуть чи хочуть бачити


  • 0

0677164282,  0500656376 (Telegram, WhatsApp, Signal)

У Viber НЕ відповідаю


#41
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 09 Август 2024 - 12:03

Ніколи не бачив оригінальної олії? Буває. Можу презентувати грам 200. :ad_new:

 

Серйозно віриш у те, що аналог може бути кращим за оригінал? Який рожевий світ? :sm13_:

 

Цікаво, для прикладу є моторне мастило по оригіналу GM і умовний Mobil 1 ESP 5W-30, Чомусь Мобіл їхдить до 300-т мотогодин і має показники в допусках, а GM на 200 вже помирає і втрачає свої властивості. Повторюсь ще раз - GM блендерить своє мастило, а інші виробники під допуски GM/PSA/Ford  і т.д можуть додавати різні пакети присадок, які дають можливість мастилу відпрацьовувати краще і не втрачати свої властивості довше. 



     Чесно кажучи не розумію.... При любих судових тяжбах через неякісний продукт вам любий районний суддя скаже "нахіба взяли не оригінал"? Скільки треба грати в лотерею краще або не краще. Ну от залили вже один раз на око, давайте ще пограємось в гру "вилетіла АКПП чи ні".

      Вигрібати буде потім власник машини... Мав гроші на гарну машину, май і на обслуговування. Принцеси за дурників тільки у казках виходять, поки гормони давлять на передок.

 

А так розмова цікава, навіть пізнавальна про Йуко.

Прикольно, на газ йде 15W40, 10W40.

Мова йде про авто 2010-го року. Які вже тут судові тяжби?



Karatkin

 

пробачати будеш своїх близьких, мені воно ні до чого. Спустись на землю.

Те, шо ти гарно користуєшся інтернетом то добре, але ти ж теоретик, а не практик. Тому перш ніж безапеляційно казати про деякі речі, попрацюй хоча б з надцять років, порийся в цьому безпосередньо своїми руками а не чиїмись там домислами, та тільки потім пиши хоч шось.  

По Рове - ну я тобі навів приклад твоєї некомпетенції, шо окрім інету ти нічого не знаєш, стосовно ZIC у т.ч.  Нє, ZIC масло норм, без питань, але ти вивчи кількість видобутку та продажу, розробників присадок........., може хоч шось зрозумієш. Тому і кажу - інет це добре, але є і особиста практика, не тільки моя. Також є інформація закрита, не для публічного доступу.  Кажу, тому шо сам відносно недавно деякі речі дізнався від представника однією марки масла. 

Та зрозумій, чому на сьогодні реальними повноциклічними виробниками є мобіл, ВР та шелл (ну там ще пару, але ці реально ті, хто без варіантів)

 

Особливо для цієї коробки AW-1 не підходить.. "Цікаво" де це ти таке прочитав (про цікаво це сарказм, взагалі всеодно)

 

 

В цілому тебе зрозуміло, продовжувати діалог не бачу сенсу, бо інтернет всі читають, а реалії не завжди всі бачуть чи хочуть бачити

З якого це дива продавець мастил і автозапчастин став практиком?) Практик - це той хто виробляє, має лабораторію і т.д. Може оцінити якість продукту і те як він відпрацьовує на дистанції та при різних навантаженнях. Тут без образ.  А так я бачив особисто механіків які на око говорили де хороше мастило, а де ні. І свою думку підкріпляли словами, що вони вже багато років все ремонтують і розбираються. А все це стоять і слухать люди в яких лабораторія коштує більше мільйона USD і в них очі лізуть на лоба... Ну то таке.

 

 

Такс, а ТС мастило хоч купив?


Изменено: Karatkin, 09 Август 2024 - 12:11

  • 0

#42
asiancars

asiancars

    Запчастини для авто

    • Сообщений 779
  • Возраст: 39
  • Имя:Юрій
  • Город:Херсон (тимчасово Чернігів)
  • Авто:Дегазифікований пыжЫк
  • Гос. номер:ВТ
  •  
  • Регистрация: 20.07.2012

Опубликовано 09 Август 2024 - 12:32

Цікаво, для прикладу є моторне мастило по оригіналу GM і умовний Mobil 1 ESP 5W-30, Чомусь Мобіл їхдить до 300-т мотогодин і має показники в допусках, а GM на 200 вже помирає і втрачає свої властивості. 

 

 

Докази будуть чи ні? А то ти на одному застряг, шо аж страшно вже за тебе

 

 

 

Повторюсь ще раз - GM блендерить своє мастило, а інші виробники під допуски GM/PSA/Ford  і т.д можуть додавати різні пакети присадок, які дають можливість мастилу відпрацьовувати краще і не втрачати свої властивості довше. 

 

 

 

Тут теж саме. Хтось шось десь чув, але ж....

Плюс - інші виробники можуть додавати різні присадки. В смислі можуть, ти хоч розумієш як масло виробляється? Основа для сучасних масел - мінеральна, бо інакше ціна була б в 1.5-2 рази вище на ринку, ніж зараз. Все інше - присадки.

 

 

 

З якого це дива продавець мастил і автозапчастин став практиком?) Практик - це той хто виробляє, має лабораторію і т.д.

 

 

Нє, ти явно не в темі розмови. Наче дорослий, а таку єрунду пишеш. 

 

 

 

А все це стоять і слухать люди в яких лабораторія коштує більше мільйона USD і в них очі лізуть на лоба... 

 

 

 

Та ти шо. Прям слухають все і всіх. А може вони сидять, а не стоять? Чи може їм таки взагалі насрати на майстрів та продавців? 

Ти взагалі розумієш, шо пишеш?

 

Я тобі вище задав багато для тебе запитань. Ти або дай чітку, аргументовану та підкріплену реальними дозаками, відповідь, або хоча б просто не пиши таке подібне. 


  • 0

0677164282,  0500656376 (Telegram, WhatsApp, Signal)

У Viber НЕ відповідаю


#43
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 09 Август 2024 - 13:25

Докази будуть чи ні? А то ти на одному застряг, шо аж страшно вже за тебе

 

 

 

Тут теж саме. Хтось шось десь чув, але ж....

Плюс - інші виробники можуть додавати різні присадки. В смислі можуть, ти хоч розумієш як масло виробляється? Основа для сучасних масел - мінеральна, бо інакше ціна була б в 1.5-2 рази вище на ринку, ніж зараз. Все інше - присадки.

 

 

 

Нє, ти явно не в темі розмови. Наче дорослий, а таку єрунду пишеш. 

 

 

 

Та ти шо. Прям слухають все і всіх. А може вони сидять, а не стоять? Чи може їм таки взагалі насрати на майстрів та продавців? 

Ти взагалі розумієш, шо пишеш?

 

Я тобі вище задав багато для тебе запитань. Ти або дай чітку, аргументовану та підкріплену реальними дозаками, відповідь, або хоча б просто не пиши таке подібне. 

Ти такий кумедний.

1. Тестування оригіналу GM та того самого Мобіла є на ворожому для нас оіл клабі. Можеш там почитати - все у вільному доступі чомусь і без проблем пускає на домен ру. Там є цікаві теми про те як оригінал GM замерзав при -1.  Ще тут є - https://oil-club.de

2. Ти хоч сам розумієш як працює хімічна промисловість і виготовлення того чи іншого продукту, випробування, тестування? 

3. Так чому продавець автозапчастин став практиком і експертом в мастилах?) Бо GM чи хтось інший дали сертифікат офіційного дилера чи запросили на декілька семінарів?


  • 0

#44
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 09 Август 2024 - 16:13

Karatkin, кумедний зараз ти.  Особливо з посиланнями на какцапський форум та інші інтернети. На практиці все інакше, синку. Повір мені :ad_new:

Там є цікаві теми про те як оригінал GM замерзав при -1. 
А хом'ячки вірять :sm13_:

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#45
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 09 Август 2024 - 17:58

Karatkin, кумедний зараз ти. Особливо з посиланнями на какцапський форум та інші інтернети. На практиці все інакше, синку. Повір мені :ad_new:
А хом'ячки вірять :sm13_:

Ну ок, ок. Куплю GM в наступний раз. Просто прийдеться через 5000км міняти.

Я вірю в цифри та тести як це роблять в усьому світі, а не місцевим спецам, бо вони з GM працюють надцять років.

P.S. Посилання залишив на німецький ойл клаб хто може не побачив.

Изменено: Karatkin, 09 Август 2024 - 18:00

  • 0

#46
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 09 Август 2024 - 20:50

Ну ок
Та не турбуйся. Все одно ж збрешеш за підсумком :sm13_:

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#47
asiancars

asiancars

    Запчастини для авто

    • Сообщений 779
  • Возраст: 39
  • Имя:Юрій
  • Город:Херсон (тимчасово Чернігів)
  • Авто:Дегазифікований пыжЫк
  • Гос. номер:ВТ
  •  
  • Регистрация: 20.07.2012

Опубликовано 10 Август 2024 - 00:18

Ти такий кумедний.

 

Тафталогія. Цікавий ти пєрсонаж. Зауваження стосовно мови можеш одразу засунути собі куди хош

 

1. Тестування оригіналу GM та того самого Мобіла є на ворожому для нас оіл клабі

Ага, ти маладєц. Інет знову таки шуршиш знатно. А тобі дати може ще контакти людей, які з іншого форуму (Лачєтті колись був такий) віддавали туди за свій рахунок на аналіз? Ну реально давали. Але ти ж голова дати дивись, дивись хто та звідки. Ага

Прадалжаєм

 

 

Там є цікаві теми про те як оригінал GM замерзав при -1

 

 

 

Кажеш там є. Круто. А!!!! Ти ж дитя інету. Є там, а не у тебе, але ти доказуєш особисто. А я тобі балаболу казав, давай пруфи. Ти знову шось написав загальне. Тобі за себе не соромно? 

Згоден, ти переінетив. Але статус у тебе вже є

Тулимо далі

 

 

 

 

2. Ти хоч сам розумієш як працює хімічна промисловість і виготовлення того чи іншого продукту, випробування, тестування? 

 

 

 

Дядя Пєтя ти дурак Ти неадекватний? Ну я до того, шо я тобі те саме відносно аргументовано писав, в надії, шо хоч в цей раз ти хоч шось адекватне загуглиш та зрозумієш. Ото ти бідненький загнався, вже не знаєш як викрутитись 

А ти сам то хоч шось розумієш, шо пишеш?  Якшо не ******бол - ну поясни своїми словами, як вона працює, та клята хімічна промисловість, яка я хз як відноситься до повноциклічного виготовлення мастила? по цій темі. Ось да, так

 

 

 

 

3. Так чому продавець автозапчастин став практиком

 

 

 

Чим далі, тим у тебе з головою біда якась страшна.  Адміни та модери - не боюсь бану, гірше буде те, шо він ...... ну думаю розумієте

 

 

запросили на декілька семінарів?

 

Нє, ти шо. Ми ж тупі ущєрбні. Семінари та сертифікати GM, Kayaba, Bosch, Motul, Tokico, Ina, Gates, Conti, Bilstein, Monroe та ще фігова туча - то не для нас.  Звичайно ж.

 

 

 

Я тобі одне скажу - чим далі, тим ти все більше тупняка пишеш, тому шо в інеті тонкостей немає, вони є в мозку кожного знаючого. Тому якшо у тебе є мозок, просто промовч і все. Бо не вивезеш. Бо у тебе вже навіть з інету аргументи скінчились. Ти ні на одне моє запитання аргументовано (та взагалі ніяк нормально) не відповів. Тупо намагався перевести тєму.   ТИ НЕ ВІДПОВІВ хоча б на попередні запитання! Запам’ятай це! 

Розумій як хочеш для себе, але ти протриндівся от і до. 


  • 0

0677164282,  0500656376 (Telegram, WhatsApp, Signal)

У Viber НЕ відповідаю


#48
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 10 Август 2024 - 07:54

Та не турбуйся. Все одно ж збрешеш за підсумком :sm13_:

Щось ти заплутавсь. Про що саме збрешу? 


  • 0

#49
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 10 Август 2024 - 07:56

Щось ти заплутавсь. Про що саме збрешу?

Про GM))

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#50
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 11019
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 10 Август 2024 - 08:09

Тема сісьок, як на мене, не розкрита.

У мене декілька запитань до знавців. Все стосовно використання в авто марки Опель.

Мастило Шелл та Мобіл з допуском Дексос 2 гірше мастила ЖМ? Чи може краще?

Мастило, схвалене для сучасних двиунів БМВ, Мерседес, Фольксваген, гірше за мастило ЖМ, чи може краще?

Вимоги для мастила для двигунів Опель більш жорсткі, ніж для двигунів іншіх виробників авто, чи практично такі самі?

Питаю на повному серйозі. Це не сарказм, якщо що.


Изменено: Avtomobilist, 10 Август 2024 - 08:10

  • 0

#51
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 10 Август 2024 - 08:11

Тафталогія. Цікавий ти пєрсонаж. Зауваження стосовно мови можеш одразу засунути собі куди хош

 

Ага, ти маладєц. Інет знову таки шуршиш знатно. А тобі дати може ще контакти людей, які з іншого форуму (Лачєтті колись був такий) віддавали туди за свій рахунок на аналіз? Ну реально давали. Але ти ж голова дати дивись, дивись хто та звідки. Ага

Прадалжаєм

 

 

Кажеш там є. Круто. А!!!! Ти ж дитя інету. Є там, а не у тебе, але ти доказуєш особисто. А я тобі балаболу казав, давай пруфи. Ти знову шось написав загальне. Тобі за себе не соромно? 

Згоден, ти переінетив. Але статус у тебе вже є

Тулимо далі

 

 

 

 

Дядя Пєтя ти дурак Ти неадекватний? Ну я до того, шо я тобі те саме відносно аргументовано писав, в надії, шо хоч в цей раз ти хоч шось адекватне загуглиш та зрозумієш. Ото ти бідненький загнався, вже не знаєш як викрутитись 

А ти сам то хоч шось розумієш, шо пишеш?  Якшо не ******бол - ну поясни своїми словами, як вона працює, та клята хімічна промисловість, яка я хз як відноситься до повноциклічного виготовлення мастила? по цій темі. Ось да, так

 

 

 

 

Чим далі, тим у тебе з головою біда якась страшна.  Адміни та модери - не боюсь бану, гірше буде те, шо він ...... ну думаю розумієте

 

 

 

Нє, ти шо. Ми ж тупі ущєрбні. Семінари та сертифікати GM, Kayaba, Bosch, Motul, Tokico, Ina, Gates, Conti, Bilstein, Monroe та ще фігова туча - то не для нас.  Звичайно ж.

 

 

 

Я тобі одне скажу - чим далі, тим ти все більше тупняка пишеш, тому шо в інеті тонкостей немає, вони є в мозку кожного знаючого. Тому якшо у тебе є мозок, просто промовч і все. Бо не вивезеш. Бо у тебе вже навіть з інету аргументи скінчились. Ти ні на одне моє запитання аргументовано (та взагалі ніяк нормально) не відповів. Тупо намагався перевести тєму.   ТИ НЕ ВІДПОВІВ хоча б на попередні запитання! Запам’ятай це! 

Розумій як хочеш для себе, але ти протриндівся от і до. 

Знатно підгорає, що хтось посмів заперечити щось проти мастила GM. Ну нічього. Чоловіче добрий, всі тести і цифри давно є у вільному доступі. На превеликий жаль україномовного ресурсу на якому є лабораторні аналізи мастил ми поки не маємо. Ну або я про нього не знаю. 

Ти можеш скільки завгодно намагатись мене образити, але я там вище запропонував варіант - дайте на тестування мастило. Три проби потрібно всього - свіжак/5000/відпрацьоване. Навіть з двох різних авто можете дати - міський цикл і трасовий. 



Про GM))

То що саме брехня з написаного мною?


  • 0

#52
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 10 Август 2024 - 08:21


То що саме брехня з написаного мною?

Та майже все. З точки зору практика

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#53
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 10 Август 2024 - 08:32

Та майже все. З точки зору практика

Ну то пищи що саме не правда... А то якусь воду лиєш.


  • 0

#54
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 10 Август 2024 - 08:37

що саме не правда.

Підійде мастило з допуском AW-1.
Починаючи з цього

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#55
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 10 Август 2024 - 08:46

Починаючи з цього

Я там далі виправився. Не глянув модель коробки у ТС. Тому давай далі якісь приклади.


  • 0

#56
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 10 Август 2024 - 08:56

Karatkin, :smile3:  :sm302:  


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#57
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 10 Август 2024 - 09:03

Karatkin, :smile3:  :sm302:  

Там Avtomobilist хоче відповіді.


  • 0

#58
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 10 Август 2024 - 09:09

Там Avtomobilist хоче відповіді.
Ну, так розкажи йому, як знавець :ad_new:

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#59
Karatkin

Karatkin

    Авторитет

    • Сообщений 1349
  • Возраст: 37
  • Имя:Олег
  • Город:Вінниця
  • Авто:Opel Omega B 2.0 16v
    Opel Zafira B 1.9 CDTI AT
  •  
  • Регистрация: 15.07.2015

Опубликовано 10 Август 2024 - 09:24

Ну, так розкажи йому, як знавець :ad_new:

Там звернення в множині - тому у вас також є шанс показати свої знання.


  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых