Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Прошу поради в виборі автоЩо взяти після Омеги???


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
226 ответов в теме

#106
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4774
  • Возраст: 40
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 26 Май 2024 - 15:32

Igor Opeleman

я зразу писав- не шукай пригод, поки війна катай шо є. Типу тобі є куди їздити  :sm13_:

наступного разу краще знайти того хто огляне, я до війни находив у кожному місті хто за 500-800 робив огляд з виїздом. 


  • 0

Реклама!!!


#107
Igor Opeleman

Igor Opeleman

    Авторитет

    • Сообщений 1699
  • Возраст: 50
  • Имя:Ігор
  • Город:Україна
  • Авто:Опель Омега 2.2i 2003 р/в седан
  •  
  • Регистрация: 22.12.2008

Опубликовано 26 Май 2024 - 16:47

А "гонщики" не ті самі перекупи?

 

 

От саме тому я і далі схиляюсь в бік ОФІЦІЙНОГО авто, з більш-менш прозорою історією, яку в більшості випадків можна перевірити через дилерські СТО, на яких, здебільшого, ці офіційні авто і обслуговувались.

 

І моя теперішня Омега - яскравий доказ цього! Взяв офіційну машину з прозорою історією і мізерним пробігом - і вона прослужила ( і служить до цих пір!) мені без яких би то не було проблем. 



Але, хлопці, це ще не всі мої позавчорашні пригоди!  :ukr:

 

Після повернення в свої Чернівці я вирішив завітати на одну з наших численних площадок, які торгують "американцями". І при розмові з менеджером я зразу йому сказав, що мене цікавлять тільки седани і, що дуже бажано, такі, які мали мінімальні пошкодження. І мене той чувак зразу потягнув в самий кутик стоянки, де стояла Мазда 6 2021-го року, з 2,5-бензиновим двигуном SkayActiv, АКПП, на шкірі і т.д., і т.п., і з пробігом всього-навсього 39 тисяч км! І він сказав, що ця машина приїхала до них взагалі БЕЗ пошкоджень!

 

Ну і мені було запропоновано зробити пробну поїздку на цій Мазді. І що я вам скажу - мені в ній сподобалося майже ВСЕ! Стан салону був таким, що, думаю, там дійсно такий мізерний пробіг. Ще присутній запах нової машини, як це було колись в моїй Омезі, коли я її тільки купив.

 

І в їзді ця Мазда мені ДУЖЕ сподобалась! Вона мені показалася ще комфортнішою за мою Омегу! І це при тому, що вона на 19-х колесах з резиною, схожою на намотану на диски ізоленту! А яка ж тоді вона буде комфортна, скажімо, на 17-х колесах?

 

Короче, таку Мазду я би розглянув до покупки, але там і ціна в 19999$, яку я зараз точно не готовий заплатити...  :ac: 

 

Далі після Мазди мені показали американську Інсігнію - Бьюїк Регал з таким же двіжком, як на тій в Києві (з якої я і почав цю тему) - 2.0 турбо-бензин. Ну і проїхався я і на цьому Бьюїку. Ну що сказати - по комфорту він суттєво гірший за Мазду - щось схоже до Талісмана. Хоча він теж на 19-х колесах і на дуже низькопрофільній резині, так що на 18-х, або 17-х колесах від, думаю, буде суттєво комфортнішим. А от по динаміці розгону він - просто РАКЕТА!!! 

 

Цей Регал 17-го року, на ПОВНОМУ фарші, із заявленим пробігом 113 тисяч, але реальний його стан був дуже пошарпаний! Як ззовні, так і зсередини. І ті 14 тисяч, які за нього просять, він точно не вартує...

 

 

 

Ну і підсумовуючи ці мої позавчорашні пригоди, я все-таки і далі схиляюся до тої Інсігнії, через яку я і створив цю тему - якщо там пробіг виявиться дійсно реальним, то чому б не зупинитися на ній, як я зразу і планував?

 

Що скажете, друзі? Чи все-таки обминати стороною цей варіант? 



Блін, як сюди вставити відео???

 

Я би хотів, щоб ви подивилися на ту Інсігнію - власник познімав мені роліки з нею.



І да - ми з ним попередньо домовилися на 14 тисяч. Тяжко він погоджувався скинути півтори тисячі, але все ж-таки погодився.


  • 0

#108
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 26 Май 2024 - 17:46

якщо там пробіг виявиться дійсно реальним, то чому б не зупинитися на ній, як я зразу і планував?
Може спершу теж проїхатись на тій інсігнії? Щоб не вийшло, що після тест-драйву захочеться збирати на мазду6)
  • 0

#109
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1686
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 26 Май 2024 - 19:05

А "гонщики" не ті самі перекупи?

  Андрій, то ти так само перекуп: ти продаєш колись придбані знання, досвід зараз дорожче, ніж платив тоді...

   Дивлячись що вкладати в поняття гонщика... Якщо на площадку приїхав автовоз з 15 автівкими, які обирали троє, збирав автовоз четвертий, приймав тут п*ятий, продає шостий, то ЩО тобі розповість продавець?)) Щавто бімба-ракета і все за...бісь!

  Другий момент, коли їде людина власним коштом, з поняттям, на власному бусіку-платформі з причіпом, находить 2-3 автівки, купляє, таможить, привозить, доводить до розуму... то вона трохи більше знає про кожну. Чи розповість тобі? Залежить від порядності і того, хто питає.... Мені розповість більше, тобі може менше)) Якщо тебе не влаштовує інформація про авто  - не їдь, збережеш кошти, але і не купиш... 

  Будь-який досвід чогось та вартий: квитків, бензину, нервів, т.д... 

Наприклад я кажу покупцям, які просять поїхати подивитись авто знайдене  ними з метою придбання: "Ми їдемо не купляти авто, а відмовлятись. А якщо повезе, і авто буде гарне, то Ви його придбаєте))".


Изменено: Юрий Сергеевич, 26 Май 2024 - 19:10

  • 0

ПТН ПНХ


#110
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 26 Май 2024 - 19:22

Юрий Сергеевич, я не продаю знання, я їх застосовую. Дивна в тебе аналогія :sm13_:  :sm13_:  :sm13_:

Другий момент, коли їде людина власним коштом, з поняттям, на власному бусіку-платформі з причіпом, находить 2-3 автівки, купляє, таможить, привозить, доводить до розуму... то вона трохи більше знає про кожну
Щоб впарити з кращим наваром, ніж той, що з 15-ма машинами. Бо роздріб не опт :sm12_:

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#111
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 26 Май 2024 - 20:03

Щоб впарити з кращим наваром, ніж той, що з 15-ма машинами. Бо роздріб не опт
Треба вибирати перевірених "гонщиків" та й усе. Тоді і не буде питань по авто. Є ті, хто цінує свою репутацію, от з ними і варто співпрацювати.

Залежить від порядності і того, хто питає.

Якщо тебе не влаштовує інформація про авто  - не їдь
+
  • 0

#112
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17615
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 26 Май 2024 - 20:47

Юрій Сергеевич , дійсно дивні в тебе аналогії . Людина бере свої зароблені тяжкою працею гроші , їде хрен зна куди , витрачає час , гроші , а для тебе це як гульки - "Ну подумаєш , не сказав він тобі всієї правди " .
Ми всі продаєм свої знання , вміння , досвід це називається ринок праці .
Я не уявляю такої ситуації - взяв в роботу котедж за пару лімонів, навішав лапші хазяїну що зроблю все путьом , а потім не вмикається , вибиває , косо-криво , а може ще й згоріти .
Чому в вашій мережі перекупів саме наглюче нахиталово вважається нормою .

таку Мазду я би розглянув до покупки, але там і ціна в 19999$, яку я зараз точно не готовий заплатити..


Ось і шукай таку Мазду , але за 14-15
  • 0
Реклама в подписи запрещена

#113
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3806
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 26 Май 2024 - 20:55

От саме тому я і далі схиляюсь в бік ОФІЦІЙНОГО авто, з більш-менш прозорою історією, яку в більшості випадків можна перевірити через дилерські СТО, на яких, здебільшого, ці офіційні авто і обслуговувались.

І моя теперішня Омега - яскравий доказ цього! Взяв офіційну машину з прозорою історією і мізерним пробігом - і вона прослужила ( і служить до цих пір!) мені без яких би то не було проблем.


Але, хлопці, це ще не всі мої позавчорашні пригоди! :ukr:

Після повернення в свої Чернівці я вирішив завітати на одну з наших численних площадок, які торгують "американцями". І при розмові з менеджером я зразу йому сказав, що мене цікавлять тільки седани і, що дуже бажано, такі, які мали мінімальні пошкодження. І мене той чувак зразу потягнув в самий кутик стоянки, де стояла Мазда 6 2021-го року, з 2,5-бензиновим двигуном SkayActiv, АКПП, на шкірі і т.д., і т.п., і з пробігом всього-навсього 39 тисяч км! І він сказав, що ця машина приїхала до них взагалі БЕЗ пошкоджень!

Ну і мені було запропоновано зробити пробну поїздку на цій Мазді. І що я вам скажу - мені в ній сподобалося майже ВСЕ! Стан салону був таким, що, думаю, там дійсно такий мізерний пробіг. Ще присутній запах нової машини, як це було колись в моїй Омезі, коли я її тільки купив.

І в їзді ця Мазда мені ДУЖЕ сподобалась! Вона мені показалася ще комфортнішою за мою Омегу! І це при тому, що вона на 19-х колесах з резиною, схожою на намотану на диски ізоленту! А яка ж тоді вона буде комфортна, скажімо, на 17-х колесах?

Короче, таку Мазду я би розглянув до покупки, але там і ціна в 19999$, яку я зараз точно не готовий заплатити... :ac:

.

У меня были похожие ощущения от первой поездки на акорде 2012 года на 17й 225/45
Оказался очень упруго - комфортным , подвеска работала отлично ( пробег был ок 220 или 240 тыс.)
Мазду6 возможно можно поискать в свой бюджет ? Надо пообщаться с теми кто возит с Америки , имхо...

Изменено: bzhasso, 26 Май 2024 - 20:57

  • 0

 
:hi: 
 
 


#114
Igor Opeleman

Igor Opeleman

    Авторитет

    • Сообщений 1699
  • Возраст: 50
  • Имя:Ігор
  • Город:Україна
  • Авто:Опель Омега 2.2i 2003 р/в седан
  •  
  • Регистрация: 22.12.2008

Опубликовано 27 Май 2024 - 00:08

Ну а як вцілому та Мазда - нормальний апарат, чи не дивитися в її бік взагалі? І якщо вибирати її, то з яким двинуном?

Ну і якщо порівнювати з Інсігнією, то що буде краще вцілому? І за якими параметрами?


Чи може все-таки не видумувати дурниць і взяти щось з того, що зараз найбільш популярне на авторинку? Я маю на увазі Пасати, Суперби і т.п...
  • 0

#115
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3119
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 27 Май 2024 - 06:13

Сусід, наших років, щоб вирішити питання вибору купив обидві - і Мазду 6 седан і Інсігнію седан. Обидві чорні і візуально, можливо Інсігнія більш "зализана", але Мазда більше якщо стоять поруч. І катаються обидвоє з дружиною хто на якій хоче  :sm13_:  На Опелі бачу його частіше, жінку - частіше на Мазді.

 

А взагалі - ходову Мазда "вилизує" з першого покоління з 2002 року. З турбо моторами в них якось не складалося раніше тому що то за 2.5Т треба читати - я б шукав 2.5 атмо і максимально свіжий. Нарікань на автомати в них не було і вони ставили перевіренні рішення які у інших вже  були застарілими, у всякому разі я не чув як і не чув щоб з різними там роботами бавились. А далі фломастери ...

 

Доречі, задля розуміння - проїдь ще на Форд Фьюджен. Кажуть американські досить комфортні. Вони з Маздою завжди йшли разом в розробці Д-класса але в кожного було своє бачення. Зможеш порівняти одну й ту саму "заготовку" зроблену різними школами автопрому... 


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#116
Юрий Сергеевич

Юрий Сергеевич

    Авторитет

    • Сообщений 1686
  • Возраст: 57
  • Имя:Юрій
  • Город:Черкассы
  •  
  • Регистрация: 08.02.2016

Опубликовано 27 Май 2024 - 07:57

Людина бере свої зароблені тяжкою працею гроші , їде хрен зна куди , витрачає час , гроші , а для тебе це як гульки - "Ну подумаєш , не сказав він тобі всієї правди " .

Ігоре, ти щось зовсім перекрутив мій пост... Якщо ти про подорож Опелемана, то він туди поїхав на свій страх і ризик в "рожевих окулярах"... Так само на свій страх і ризик їдуть гонщики-перекупи за кордон. Але ж Ви ціните тільки власні витрати... 

Відповідати Андрію Олексійовичу не бачу сенсу... так - то так.

Всім добра! 


  • 0

ПТН ПНХ


#117
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3119
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 27 Май 2024 - 08:10

Да, колись в шефа на фірмі СХ-5 був з 2.5 мотором на автоматі - цілком надійна машина і досить економна. Тому замість Д-седана я б дивився на щось таке - враховуючи що на роки то практичність салона, посадка за кермом, кліренс навіть на моноприводі а все решта в однакових роках однакове - шістка не конкурент, хіба що в цінах різниця... 


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#118
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3806
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 27 Май 2024 - 08:11

Ну а як вцілому та Мазда - нормальний апарат, чи не дивитися в її бік взагалі? І якщо вибирати її, то з яким двинуном?

Ну і якщо порівнювати з Інсігнією, то що буде краще вцілому? І за якими параметрами?


Чи може все-таки не видумувати дурниць і взяти щось з того, що зараз найбільш популярне на авторинку? Я маю на увазі Пасати, Суперби і т.п...

Надо брать то что нравится))
На маздах мотор 2,5 норм
Кстати вспомнил , друг жене перед новым годом купил Мазду сх5 с пробегом 150 если не путаю . Как раз в районе 15000. Сделали т.о. и катают не жалуются...
В остальном советовать не могу слишком поверхностные "знания" надо курить инет ...
По пасссату скажу пару слов - в начале мая год случился как катаю его.
Машина арендная , сделана была немножко ногами ( шпаклёвка уже постреляли на трёх крыльях , на пороге ржавчина появилась) и не ухоженная , но на работе сказали брать ездить и не вякать))
За год владения из дорого в ремонте, вылезли форсунки, турбина, интеркуллер ( был коцнут кем то из коллег) бензонасос . крепеж бака( это я на грунтовке зацепил) и сайленты по подвеске, подушка мотора ещё. Вроде глобально все. За год наездил 45-50 тыс , 90 % город.
По комфорту меня более чем устраивает, подвеска хороша . По рулежке тоже более чем - не смотря на то что сзади балка . На матадоре поворачивает поворачивает/ тормозит на ура только вещи по салону летают , на контике или мишке устойчивость ещё лучше будет)))
Может быть шумку ей усилить бо таки машина большая солидно едет а шумнее чем ожидаешь)) но мне это не светит деньги выделяют со скрипом на машину.
багажник - маленькая пещера, до спинки сидений ещё дотянись изнутри.
По Киеву вижу много таких машин бубен комплектации на галогенных фарах, и в белом цвете чаще, но часто вижу на заводских лэдфарах ,там побогаче, даже окрас повеселее . попадались даже дизеля. Не знаю какие там пробеги но столь большой корабль и на дизеле неплохой вариант на каждый день, имхо
Так что пассат с Америки в хорошей комплектации , возможно даже не битый может влезть в желаемые 15000. В хорошей комплектации,как и Мазда например , неплохой вариант если ищется именно седан
Надо прокатится и понять подходит под запрос или нет.
  • 0

 
:hi: 
 
 


#119
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 27 Май 2024 - 10:27

Чтобы понять подходит машина или нет надо на ней катнуть километров 150, не меньше.
ИМХО конечно.

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#120
Avtomobilist

Avtomobilist

    Авторитет

    • Сообщений 11019
  • Возраст: 64
  • Имя:Владимир
  • Город:Днепр
  • Авто:Опель Вектра А, 20NE, хетчбек
  •  
  • Регистрация: 01.01.2010

Опубликовано 27 Май 2024 - 11:29

вылезли форсунки, турбина, интеркуллер ( был коцнут кем то из коллег) бензонасос

Ну и не слабо так, я бы сказал.



СХ-5
Для чоловіка в тілі передні сідухи можуть здатися замалими і не дуже зручними.
  • 0

#121
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3806
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 27 Май 2024 - 11:55


Ну и не слабо так, я бы сказал.

Учитывая что неизвестно сколько и как на ней наездили и как обслуживали тут до меня ок 100 тыс то норм)))
Если брать там сразу себе или тут без пробега тут , обслужить и ездить.
P s. Турбо вообще лучше брать посвежее конечно, если брать вообще. Имхо

Чтобы понять подходит машина или нет надо на ней катнуть километров 150, не меньше.
ИМХО конечно.

Согласен. Хотя может хватить и 20ти , и вывод + или - сразу получается.....
Главное чтоб у продавца был лишний час полтора , заправил машину и вперде
  • 0

 
:hi: 
 
 


#122
molodec

molodec

    Авторитет

    • Сообщений 6906
  • Возраст: 52
  • Имя:Ruslan
  • Город:Днепр
  • Авто:Pony car
  •  
  • Регистрация: 02.01.2009

Опубликовано 27 Май 2024 - 11:57

Чтобы понять подходит машина или нет надо на ней катнуть километров 150, не меньше.
ИМХО конечно.

так должно быть по уму, но на практике......
вспомнил как купил машину вообще не проехав и 5 метров.....никому бы так не советовал, но до сих пор ею доволен


  • 0

#123
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 27 Май 2024 - 12:39

Хотя может хватить и 20ти , и вывод + или - сразу получается.....

вспомнил как купил машину вообще не проехав и 5 метров
Покупал так, зная на что смотреть. Перед этим юзал аналогиные.

100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#124
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3119
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 27 Май 2024 - 13:20

 

 

Для чоловіка в тілі передні сідухи можуть здатися замалими і не дуже зручними.

 

 

Шеф 110+ кг, взагалі ніяких питань, перед цим в нього Туарег був перший. А ми втрьох, з речами, в Мінськ - 8-9 літрів, що ще хотіти. І за бульбою є в село чим і на море, враховуючи кліренс для міста краще ніж седан.


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#125
Tank89

Tank89

    Старожил

    • Сообщений 279
  • Имя:Дмитро
  • Город:Рівне-Київ
  • Авто:Власне ОАН
  •  
  • Регистрация: 14.07.2020

Опубликовано 27 Май 2024 - 13:42

Igor Opeleman

 

Я ж вже писав 

 

Може після ДТП ?

 


  • 0

#126
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20813
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано 27 Май 2024 - 17:54

Igor Opeleman, А ауді А4 ти не розглядав?
Після Омеги має бути норм.
Ягуар XF?
  • 0

#127
Igor Opeleman

Igor Opeleman

    Авторитет

    • Сообщений 1699
  • Возраст: 50
  • Имя:Ігор
  • Город:Україна
  • Авто:Опель Омега 2.2i 2003 р/в седан
  •  
  • Регистрация: 22.12.2008

Опубликовано 27 Май 2024 - 20:06

А4 розглядав. Мала, тісна машина з незручною глибокою посадкою. Не моє...

Ягуар??? Та ну... Я хочу щось більш "приземлене".

А щодо Ауді, то цей автовиробник мені чомусь ніколи не подобався...

Хоча кілька днів тому мені довелося поїздити пасажиром на Q5 2013-го року. І що я скажу - мені сподобалося, як вона їде. Як для кросовера, то дуже комфортно.

Але це все не те, друзі.

В ІДЕАЛІ я хочу таку машину, яка би не була сильно "заморочена" - щоб я при потребі міг своїми ручками і обслужити, і ходову перебрати, і тому подібне. І щоб запчастини і в наявності були, і коштували по-божеськи.

Короче, все зводиться до того, що я хочу машину, яка в утриманні як Омега, але вже не Омегу

Изменено: Igor Opeleman, 27 Май 2024 - 20:07

  • 0

#128
molodec

molodec

    Авторитет

    • Сообщений 6906
  • Возраст: 52
  • Имя:Ruslan
  • Город:Днепр
  • Авто:Pony car
  •  
  • Регистрация: 02.01.2009

Опубликовано 27 Май 2024 - 20:11

В ІДЕАЛІ я хочу таку машину, яка би не була сильно "заморочена" - щоб я при потребі міг своїми ручками і обслужити, і ходову перебрати, і тому подібне. І щоб запчастини і в наявності були, і коштували по-божеськи.

Короче, все зводиться до того, що я хочу машину, яка в утриманні як Омега, але вже не Омегу

якщо акпп не принципово, купи шкоду октаію А7



двигуна 4 шт на любий смак. 1.6 атмо на газу буде їздити і їздити



або без газу  :sm13_:


  • 0

#129
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 27 Май 2024 - 20:39

Шкода - жаль.

Шкода - ущерб.

Перевод из Гугла.


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#130
Opel77

Opel77

    Завсегдатай

    • Сообщений 74
  • Имя:Олександр
  • Город:Бровари
  • Авто:OVA FL C16NZ
  •  
  • Регистрация: 10.02.2012

Опубликовано 27 Май 2024 - 20:43

купи шкоду октаію А7

Головки торкс всіх можливих розмірів (плюс їх власні головки), два домкрати, три лома, купа підручного інструменту: міняємо праву шарову самостійно втрьох, години за 3 зробили. Сучасний ваг уже несумісний з кувалдою і коровником нажаль.


  • 0

t67030.gif


#131
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20813
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано 27 Май 2024 - 20:52

Короче, все зводиться до того, що я хочу машину, яка в утриманні як Омега, але вже не Омегу

Таких вже не буде, пройшли ті часи, відлетіли вже гуси, потрібно розраховувати на нову тусу...
Ягуар ХФ мені дуже сподобався, як автівка вихідного дня було б чудово, кудись на дальняк з'їздити.
Мерс Ешка?
  • 0

#132
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 27 Май 2024 - 21:02

В ІДЕАЛІ я хочу таку машину, яка би не була сильно "заморочена" - щоб я при потребі міг своїми ручками і обслужити, і ходову перебрати, і тому подібне. І щоб запчастини і в наявності були, і коштували по-божеськи.
Тоді, мабуть, треба таки дивитись битки-американці на атмосферних двигунах, вони ще не так сильно заморочені...
  • 0

#133
LEXA SHUMI

LEXA SHUMI

    Авторитет

    • Сообщений 24890
  • Возраст: 41
  • Имя:LEXA
  • Город:Киев
  • Авто:ООБ'97CD х20хеv sedan мкпп
  •  
  • Регистрация: 18.10.2010

Опубликовано 27 Май 2024 - 21:24

Короче, все зводиться до того, що я хочу машину, яка в утриманні як Омега, але вже не Омегу

 

це хвантастика синку(с) :sm12_:

 

норм ВАГ 15 стоить не будет писали уже выше с твоими хотелками....старт 20-25 :smile44:



В ІДЕАЛІ я хочу таку машину, яка би не була сильно "заморочена" - щоб я при потребі міг своїми ручками і обслужити, і ходову перебрати, і тому подібне. І щоб запчастини і в наявності були, і коштували по-божеськи.

 

Корея(Киа/хэндай ИМХО!



Современный ВАГ точно заморочен и очень  дорог в обслуживании и сам кроме ТО мало что сам потянеш чинить собственными руками


  • 0
316fcbf74f6b.jpg

#134
Rek

Rek

    А був народжений, щоб бігти

    • Сообщений 49192
  • Возраст: 53
  • Имя:Андрій Олексійович
  • Город:Київ
  • Авто:Маленька, але дуже смілива Астра Каті USER
  •  
  • Регистрация: 11.11.2007

Опубликовано 27 Май 2024 - 21:32

ВАГина-групп начинает напоминает Ситроены и прочие Пеугиоты своей непредсказуемостью


100 - це абревіатура.    Мій тел. 093-459-22-20 з 09-00 до 21-00

Несправності бувають брудні та іржаві. Я за брудні, вони легше виправляються.

 


#135
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3119
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 28 Май 2024 - 05:28

 

Корея(Киа/хэндай ИМХО!

 

 

Так і корея така закінчилась +/- в 10 році, не вірю що щось хороше можна з такими вимогами знайти на сьогодні - якщо хтось і робить щось таке то з гаслом " и так сойдёт " а не флагмани як була Омега. Той час, ті підходи до автобудування пройшли і вже не повернуться. Мені просто з спортивного інтересу цікаво чим той вибір закінчиться  :ad_new:


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#136
Lisiy83

Lisiy83

    Поселенец

    • Сообщений 110
  • Возраст: 40
  • Имя:Александр
  • Город:Чернигов
  •  
  • Регистрация: 28.10.2019

Опубликовано 28 Май 2024 - 07:43

если нужен комфорт, то я бы смотрел на Ситроен С5 с двух литровым дизелем(в 1.6 гидропневмы нет). двигатель очень надёжный, коробка автомат от Айсин и механика норм ходят. но да, я помню что дизель не хотите, та и найти с вменяемым пробегом тяжело. из-за того что машина не популярная, то на них цены норм. как пример

https://auto.ria.com...5_36354895.html


  • 0

#137
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3119
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 28 Май 2024 - 07:54

Французи це окрема філософія, такий сітроен 2008 року з 1.6 дизелем скоро років 10 вже буде в кума. 

Самому - можна лізти на рівні інших сучасних іномарок. Але головне там купа рішень які тільки після вживання жаб можна зрозуміти  :sm13_: - піна в сідухах залита прямо в обшивку тому для ремонта максимально непридатні, педаль газу має кінцевик який заливає водою з мештів ( вартість 200Є і вона знята з виробництва ), в механіці з"економили на пильнику і з першими морозами рвеш троси а міняється в зборі вузол куліси, центр керма який на місці а кермо обертається - також фішка яка мозок виносить. В брата слабкий вестибулярний апарат - його постійно нудило на тій пневмі коли з другом їздив збоку. Тому я б сказав - яка ціна така і машина, ринок не надуриш  :ad_new:


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#138
Lisiy83

Lisiy83

    Поселенец

    • Сообщений 110
  • Возраст: 40
  • Имя:Александр
  • Город:Чернигов
  •  
  • Регистрация: 28.10.2019

Опубликовано 28 Май 2024 - 08:14

Французи це окрема філософія, такий сітроен 2008 року з 1.6 дизелем скоро років 10 вже буде в кума. 

Самому - можна лізти на рівні інших сучасних іномарок. Але головне там купа рішень які тільки після вживання жаб можна зрозуміти  :sm13_: - піна в сідухах залита прямо в обшивку тому для ремонта максимально непридатні, педаль газу має кінцевик який заливає водою з мештів ( вартість 200Є і вона знята з виробництва ), в механіці з"економили на пильнику і з першими морозами рвеш троси а міняється в зборі вузол куліси, центр керма який на місці а кермо обертається - також фішка яка мозок виносить. В брата слабкий вестибулярний апарат - його постійно нудило на тій пневмі коли з другом їздив збоку. Тому я б сказав - яка ціна така і машина, ринок не надуриш  :ad_new:

 

я уже три года езжу на французах. на дорогах их становится всё больше и больше

у каждой марки есть свои косяки. вон опеля ржавые друшляки, но на них же ездят)


  • 0

#139
pierre

pierre

    еколог-археолог

    • Сообщений 3974
  • Возраст: 44
  • Имя:Петро
  • Город:Правобережжя київської області
  • Авто:Tigra Astra Vectra
  •  
  • Регистрация: 15.07.2005

Опубликовано 28 Май 2024 - 08:18

ржавые друшляки, но на них же ездят)

То мазди і міцібуші, опіля ідєал


Изменено: pierre, 28 Май 2024 - 08:23

  • 0

ptycQHG.jpg


#140
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3119
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 28 Май 2024 - 08:19

я уже три года езжу на французах. на дорогах их становится всё больше и больше

у каждой марки есть свои косяки. вон опеля ржавые друшляки, но на них же ездят)

 

І в чому мотивація власнику Опеля який на ньому 16 років їздив? 

Якщо С5 в топі трошки дорожче за Мегана - варто задуматись, при тому що меганів в 10 разів більше їздить...

 


 


  • 0
Реклама в подписи запрещена!




5 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 5 гостей, 0 скрытых