Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Потрібна допомога по Z18XER.Стук в двигуні на гарячу


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
40 ответов в теме

#36
touareg

touareg

    Старожил

    • Сообщений 316
  • Возраст: 41
  • Имя:Александр
  • Город:Кузнецовск
  • Авто:Opel Astra F X16SZ
  •  
  • Регистрация: 15.10.2009

Опубликовано 20 Июль 2022 - 11:12

Прокладки ГБЦ не пробивает. На современных моторах. Если они родные естественно.
Крышку маслощаливной горловины присасывает на заведённом моторе?

https://youtu.be/olKj4ex2C58

Буду дивитись шестерні, можливо неправильно поставив, тому що до заміни диму не помічав.
  • 0

#37
boya2007

boya2007

    Старожил

    • Сообщений 313
  • Имя:Сергей
  • Авто:Opel Vectra C 1.8 Z18XER
  •  
  • Регистрация: 02.10.2018

Опубликовано 20 Июль 2022 - 22:27

Доброго дня, панове. Є кілька питань по Z18XER. Кілька разів виникала така ситуація, при старті або розгоні, коли натискаєш на педаль газу, чути тріск під капотом і з вихлопної валить білий дим, відчувається запах горілого. В неті є інформація, що причиною може бути клапан вентиляції картерних газів. Я його,доречі, поміняв раніше. Причиною заміни було досить сильне притягування кришки маслозаливної горловини. Вказали, що причиною може бути пошкоджена мембрана. В результаті мембрана виявилась цілою, корпус клапана при розборці був пошкоджений і замінений на новий китайський в зборі. Сильне розрідження так нікуди не зникло і з'явилася така димовуха. Чи може бути причиною цього неякісний клапан,може хтось стикався з такою проблемою?

Була точно така проблема. І я теж був впевнений, що то не мембрана, бо теж її міняв. Але.... Замінив клапан виборі (сам корпус), мембрану купував окремо більш якісну, і, за рекомендацією однієї людини, поставив пружину в новий план свою оригінальну!!!! І все пройшло. Більше ніякого тріскіту і білого диму
  • 0

#38
touareg

touareg

    Старожил

    • Сообщений 316
  • Возраст: 41
  • Имя:Александр
  • Город:Кузнецовск
  • Авто:Opel Astra F X16SZ
  •  
  • Регистрация: 15.10.2009

Опубликовано 21 Июль 2022 - 13:07

Була точно така проблема. І я теж був впевнений, що то не мембрана, бо теж її міняв. Але.... Замінив клапан виборі (сам корпус), мембрану купував окремо більш якісну, і, за рекомендацією однієї людини, поставив пружину в новий план свою оригінальну!!!! І все пройшло. Більше ніякого тріскіту і білого диму

Виставив ще раз все по мітках, впускний розподільчий був повернутий. Проїду перевірю.
А на рахунок клапана в кришці, якщо я правильно розумію, то знявши патрубок, який йде від кришки до впуску, тоді масло фізично не може попасти у впуск, навіть якщо клапан несправний? Буду дивитись, може і клапан
  • 0

#39
touareg

touareg

    Старожил

    • Сообщений 316
  • Возраст: 41
  • Имя:Александр
  • Город:Кузнецовск
  • Авто:Opel Astra F X16SZ
  •  
  • Регистрация: 15.10.2009

Опубликовано 21 Июль 2022 - 19:26

Розібрав ще заодно китайський клапан, поставив мембрану і пружину з рідного. Завівся, спочатку трохи подимів, потім як не газував - не димить, хз що допомогло і чи на довго.
  • 0

#40
touareg

touareg

    Старожил

    • Сообщений 316
  • Возраст: 41
  • Имя:Александр
  • Город:Кузнецовск
  • Авто:Opel Astra F X16SZ
  •  
  • Регистрация: 15.10.2009

Опубликовано 05 Декабрь 2022 - 01:14

Підсумую результати по ремонту виявлених несправностей після покупки тарандайки.
Дизельний стук вдалося побороти заміною двох шестерень фазорегулятора.
Причиною появи диму з вихлопу був китайський клапан вентиляції картерних газів, після заміни мембрани і пружини на рідну диму більше не спостерігалося.
Двічі міняв прокладки на маслообміннику, спочатку поставив Elring, потікла зразу. Замінив на оригінал, потікла через тиждень. Шліфонув корпус маслообмінника і прокладка оригінал, поки сухо. Тому байка про нерівність площини корпусу має певне підгрунтя.
Помітив з похолоданням, що пічка гріє не дуже, і з'являлась помилка по термостату, треба буде напевне замінити,можливо не працює.І ще є така болячка, якщо не закрити з брелка авто, за ніч може сісти повністю акумулятор. Якщо закриваю все норм. Можливо хто стикався з такими проблемами і може підказати куди копати,був би дуже вдячний.
  • 0

#41
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 05 Декабрь 2022 - 07:45

помилка по термостату, треба буде напевне замінити,

4431.105D


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.





1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых