Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Флуд про вибір автотехнічні аспекти


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
4789 ответов в теме

#1074872864
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 25 Апрель 2017 - 22:36

Тема виділена з "Продажного флуду", переважно містить обговорення технічних подробиць.

Обговорення особливостей професії і корисні повідомлення, які були актуальними переважно на момент їх написання, залишаються у "Продажному флуді".

Також сюди виносяться аналогічні повідомлення і обговорення з тем "Продам быстро... недорого. Дрин-тин (с)" та інших великих тем розділу.

 

Сенс виділення - щоб технічна інформація, яка може мати якусь цінність як корисна або хоча б цікава, не губилася у комерційних темах на сотню сторінок, де основне наповнення стає застарілим вже через декілька місяців.


  • 0

#4761
scenium

scenium

    Авторитет

    • Сообщений 6132
  • Возраст: 41
  • Имя:Сергей
  • Авто:Buick Regal 2.0T,
    Peugeot 308 HDi
  •  
  • Регистрация: 13.09.2007

Опубликовано 09 Сентябрь 2024 - 19:18

Це не терміново. Дякую, не треба поки що.

Якщо поворот і стоп окремими лампочками, то роблять. Навіть з розборкою фонарів, заміною діодів і прошивкою. Можливо не на всіх марках/моделях. Треба цікавитись не загалом, а по конкретній марці авто і моделі.
Може бути що відповідні авто не продавались офіційно в Європі, але продавались офіційно в Китай і на тій же алішці будуть фонарі із жовтими поворотниками.
  • 0

#4762
lotusvovan

lotusvovan

    Дока

    • Сообщений 725
  • Возраст: 40
  • Имя:Володимир
  • Авто:XC90
  •  
  • Регистрация: 14.02.2006

Опубликовано 10 Сентябрь 2024 - 09:50

 

Два комплексних питання:
1. Чи можлива заміна в амермканських машинах світлотехніки на ту, яка відповідає європейським вимогам, якщо у моделі немає європейського аналогу? Мова про різні Лінкольни (у першу чергу МКС і МКЗ), Акури і тому подібне. На Тайвані для них щось роблять? Чи існує можливість частковою перпаковки (щоб хоча б поворотники не червоні були)?
2. Чи можна на машинах з американським стандартом світлотехніки виїжджати у Європу? Чи можна таку машину розмитнювати там? Чи пробемою є тільки неправильного кольору поворотники, чи з американським пучком лівої фари машина також ТЮФ у Німеччині не пройде (або не отримає, якщо так правильніше формулювати)?

 

Червоні діодні повороти переробляють, ще як мінімум важлива задня птф і дублюючі повороти в крилах або дзеркалах.

По реєстрації в Німеччині жорстко, Польща, Румунія простіше.
Цитую з досвіду людей:

 

"!мы моему  другу (он ехал в Германию)-готовили Додж Джорни  16 года на постановку на учет в Германии. поменяли здесь все-и фары передние + врезали повороты в крыло(с буковками Е в кружке-омологация должна быть по Европе!!!),задние повороты сделали желтые,и делали по заводу заднюю туманку. и еще у него был газ от Стага..он взял все документы на газ,перевел их,сделал апостиль. приехал в Германию .поехал на ТЮВ...немцы посмотрели авто-были удивлены...проверили всю оптику-гуд,потом решили доколупаться—-.проверили тип сертификата,чтоб не был Джанк(JUNK -в Америке-полное списание,т.е. мусор),у него тип сертификата в Америке -Селведж-норм,все-ок. но! докопались до газового баллона!!! сертификат на газовый баллон-немцам стал не по душе.... сказали -толщина стенки  баллона-меньше ,чем у них по ГОСТУ... пришлось другу менять баллон. после этого-все ок и уже ездит на немецких номерах! вот так...."

 

"У меня знакомый поставил там на учёт свою машину Мазда сх5 2020. Укр регистрация. Сертификат длился около два месяца) заставили его все менять, даже фары , радиатора и телевизор."

І про модель, яка ніколи не продавалась на Європу, Envision, можна глянути переписку:

https://t.me/Buick_Forum/16685

 

 

 


 

 


  • 0

#4763
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 10 Сентябрь 2024 - 11:36

Дякую!

Джорні, до речі, не критичний варіант, він продавався як Фіат Фрімонт у Європі, хоча якраз світлотехніка у сістеркарів може не зовсім співпадати за формою, а то і просто за кріпленнями, при зовнішньо начебто ідентичній формі. Я Джорні і Фрімонт поруч не дивився щодо деталей, може там все не так просто.

А чи перекидається напряму світлотехніка з Інсігнії у Рігал?

Подивився американський огляд Лінкольна МКСі (я кирилицею написав так, що можна було подумати, що мова про МКеС, а вже потім зрозумів, що там можливе подвійне трактування) - у нього задні поворотники оранжеві. Нічого не розумію стосовно того, які вони мають бути в Америці. Чи у них це все взагалі не регламентоване?
  • 0

#4764
serg9

serg9

    Поселенец

    • Сообщений 111
  • Имя:serg
  • Город:Ивано-Франковск
  •  
  • Регистрация: 17.03.2008

Опубликовано 10 Сентябрь 2024 - 15:10

з 5 авто, які я мав з Америки, на 4 були оранжеві повороти і на 1 червоні. причому червоні на VW Golf  :sm13_:


  • 0

#4765
kaktys

kaktys

    Авторитет

    • Сообщений 13129
  • Имя:.
  • Город:Киев
  • Авто:Как повезет...
  •  
  • Регистрация: 29.03.2006

Опубликовано 10 Сентябрь 2024 - 15:45

В нимечиине жестко. В Испании например все +- просто
  • 0
+380672581100

Люди вернутся в сентябре (с)

avtoznatok_2016.png

#4766
scenium

scenium

    Авторитет

    • Сообщений 6132
  • Возраст: 41
  • Имя:Сергей
  • Авто:Buick Regal 2.0T,
    Peugeot 308 HDi
  •  
  • Регистрация: 13.09.2007

Опубликовано 11 Сентябрь 2024 - 12:13

А чи перекидається напряму світлотехніка з Інсігнії у Рігал?

Так. Якщо звичайна галоген, то взагалі без питань, а якщо ксенон то не працює дальній, люди спец плати робили для того щоб дальній працював. І з цими платами всеодно працює як звичайна фара (без підтримки АФЛ). Щоб заставити працювати АФЛ, треба блок доставляти + проводку до нього, датчики нахилу кузова + проводка і трохи перероблювати проводку на самі фари.
На скільки знаю, в Україні тільки Діма це робив на своєму Буйку (він є на опель-клабі).
Я хотів повторити, купив блоки, проводку, фари, датчики, але все ніяк не знайду час, коли тим зайнятись..

Задні фонарі стають без питань, тільки щоб запрацювала задня птф, треба провод кинути, поміняти блок увімкнення фар (поставити з двома кнопками птф) і прошити.

Изменено: scenium, 11 Сентябрь 2024 - 12:38

  • 0

#4767
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 11 Сентябрь 2024 - 21:01

Зрозуміло, дякую.

з 5 авто, які я мав з Америки, на 4 були оранжеві повороти і на 1 червоні. причому червоні на VW Golf :sm13_:

На БМВ, по-моєму, червоні також. Цікаво... Невже справді у Штатах стандарту немає? По-перше, такого не буває, по-друге, незрозуміло чому саме європейці на їхньому ринку цю діч творять.
  • 0

#4768
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20829
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано 13 Сентябрь 2024 - 13:22

Обираю Астру К, цікавить такий технічний аспект, що краще? 

Краще Астра К 19-го року з двигуном від GM 1.6 дизель чи краще від 20го року 1.5(3 циліндри) дизель від PSA? 

Коробка автомат в 1.6 6ступка в 1.5 8ступка, я так розумію практично одна і та сама. 

Які ще є відмінності між дорестайлом і рестайлом? 

Та чи не зіпсував PSA наш Опель? 


  • 0

#4769
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3120
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 13 Сентябрь 2024 - 14:01

Яку офіційну знайдеш з невеликим пробігом таку і брати...


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#4770
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20829
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано 13 Сентябрь 2024 - 15:09

Яку офіційну знайдеш з невеликим пробігом таку і брати...

Зараз в основному всі з Німеччини, офіційних в Україні не бачив, пробіги можна трохи більше 100к знайти. 


  • 0

#4771
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3809
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 13 Сентябрь 2024 - 16:55

Обираю Астру К

Дополнительно к Омеге ?
  • 0

 
:hi: 
 
 


#4772
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20829
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано 13 Сентябрь 2024 - 17:14

Дополнительно к Омеге ?

Так, міняємо автівку дружини.
Пиж 208й, 1.2 робот 2017 року.
Потрібна більша автівка, бо з народженням дитини лахів з собою брати потрібно багато.
Та і робот на пижу задовбав.
  • 0

#4773
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3809
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 13 Сентябрь 2024 - 17:37


Та і робот на пижу задовбав.

Легендарный механизм))
  • 0

 
:hi: 
 
 


#4774
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3120
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 13 Сентябрь 2024 - 21:27

Зараз в основному всі з Німеччини, офіційних в Україні не бачив, пробіги можна трохи більше 100к знайти. 

 

Як написав би один з активних дописувачів форуму - головне вірити  :ad_new:

Не продавались дизеля в Україні - нічого, бензин як на мене жінці краще і от їх пропонують від першого власника і до 100.


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#4775
kaktys

kaktys

    Авторитет

    • Сообщений 13129
  • Имя:.
  • Город:Киев
  • Авто:Как повезет...
  •  
  • Регистрация: 29.03.2006

Опубликовано 14 Сентябрь 2024 - 08:36

Легендарный механизм))

Надёжен
Или пробег космос или руки мастера не понимают что делают)
  • 0
+380672581100

Люди вернутся в сентябре (с)

avtoznatok_2016.png

#4776
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 15 Сентябрь 2024 - 17:48

Обираю Астру К, цікавить такий технічний аспект, що краще? 

Краще Астра К 19-го року з двигуном від GM 1.6 дизель чи краще від 20го року 1.5(3 циліндри) дизель від PSA? 

Коробка автомат в 1.6 6ступка в 1.5 8ступка, я так розумію практично одна і та сама. 

Які ще є відмінності між дорестайлом і рестайлом? 

Та чи не зіпсував PSA наш Опель? 

Навпаки - ваш Опель зіпсував ПСА, у якого завжди були чудові власні дизелі.

Про 1,6Д GM ти і сам, мабуть чув (переважно цепок ГРМ), а 3-циліндровий 1,5Д - це не історичний ПСА і не французький двигун, це розроблений Опелем дериватив від дизелю GM MDE.

Хочеш нормальний універсал Гольф-класу тих років - дивися Пежо-308 з будь-яким дизелем (вони там всі справжній ПСА) і автоматом. Якщо не тільки універсал - то і Сітроен С4 також. У С4 Кактюса, на жаль, робот - не найгірший, як вище слушно зауважили, але якщо ти його не хочеш, то не бери. Хоча машина цікава.

А також власне Гольф, Октавію і Леон, навіть з урахуванням того, що вони з ДСГ.

Ну і всякі Вітари і СХ4, можливо, також є сенс дивитися. Крім відсутності шумки і простих матеріалів салону - непогані машини з притомною вартістю експлуатації, у хорошому стані коштують не космічних грошей.

Чи ти хочеш пригонку? Тоді японці і С4 Сітроени відпадають.

Як пригонка можуть бути цікаві різні ПСАшні кросовери, типу Грандленд/3008/С5 Ейркросс.

 

Дивився у свій час Пежо Ріфтер з АКПП. Офігєл. Посадка, просторість. Але дорого. Подивися у салоні - не виключено, що дізнаєшся багато нового про те, що таке насправді зручна машина. Може ти саме його і не захочеш, а тим більше дружина, але побачиш те, що потім, можливо, захочеш також бачити у інших машинах. І я це кажу не тільки тому, що це внук мого покоління Партнера - це принципово різні машини. Як по мені, воно вже не пірожок, хоча технічно і дуже близький родич Берлінго і вантажного Партнера.


  • 0

#4777
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20829
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 15:43

Хочеш нормальний універсал Гольф-класу тих років - дивися Пежо-308 з будь-яким дизелем (вони там всі справжній ПСА) і автоматом.

Він дороще, зовні і в середині Астра К цікавіша, а також вибір їх більший. 

Чи мені здається чи цей 308й по комплектації пустий? 
https://auto.ria.com...8_37087162.html

 

Про 1,6Д GM ти і сам, мабуть чув (переважно цепок ГРМ)

Чув стогін і страждання про важкість його заміни на 150 тис. км., потрібно знімати двигун чи коробку, далі це все діло міняти - ціна десь 700 баксів. 

В 1.5 дизеля все міняється без таких проблем, цеп з правильної сторони двигуна. 

Але для тих в кого пробіг 10-15 тис на рік, начебто не така вже і проблема. 

 

Кактюса, на жаль, робот - не найгірший, як вище слушно зауважили, але якщо ти його не хочеш, то не бери. Хоча машина цікава. А також власне Гольф, Октавію і Леон, навіть з урахуванням того, що вони з ДСГ.

На роботі потрібно правильно їздити, а я цього дружину не навчу, не дивлячись на мої 10+ науково-педагогічного досвіду. 

А ще після того як проїхався на автоматі, робота вже не хочеться, розумію що на пижу 208му він самий простий, але ні. 


Изменено: vovan8706, 16 Сентябрь 2024 - 15:44

  • 0

#4778
poroh21

poroh21

    Авторитет

    • Сообщений 1206
  • Возраст: 35
  • Имя:Misha
  • Город:Чернигов
  • Авто:був OKE 13nb, була OAG z14xe, зараз ОАН a16xer
  •  
  • Регистрация: 16.07.2017

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 16:15

Чув стогін і страждання про важкість його заміни на 150 тис. км., потрібно знімати двигун чи коробку, далі це все діло міняти - ціна десь 700 баксів. 

я останнім часом чув шо багато браку в натяжниках йде, зворотній клапан не тримає тиск, тому якшо це так то можуть бути танці з бубном, враження будуть як від пижовського робота)))


  • 0

#4779
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 17 Сентябрь 2024 - 10:56

Він дороще, зовні і в середині Астра К цікавіша, а також вибір їх більший.
Чи мені здається чи цей 308й по комплектації пустий?
https://auto.ria.com...8_37087162.html

Він дорожчий for a reason, у нього проблем практично немає. Ззовні універсал ОАК схожий на катафалк, я б його тільки з-за цього не те щоб не взяв, але поставив би у кінець переліку. Хетч ОАК виглядає гут, тут хетч 308 програє. Інтер'єр - справа смаку і треба переконатися, що для конкретного водія ота прекрасна концепція Пежо з приладами над кермом працює, бо інколи неможливо так налаштувати, щоб і кермо було зручно тримати, і прилади було видно.
Судячи з інфотейнменту (хоча добре, що він там взагалі є), комплектація нижньо-середня. Актів Пак - це Актів (нижня або близько того) з додатковими опціями. Це навіть не Аллюр, не кажучи вже про ГТ.
ВАГ також дорожчий не просто так, воно того варте, а при подальшому продажі відіб'ється (і порівняно з Пежо також, бо ВАГ продається дуже гарно).

Стосовно цепу ГРМ - по-перше, це взагалі ненормально, що його треба міняти до пробігу хоча б 300 ткм, для таких розваг існують двигуни з паском ГРМ. По-друге, одна справа, коли ти купуєш БМВ 3 чи Х1 з двигуном N20A , і міняєш у ньому ланцюг ГРМ за 900 баксів кожні 100 ткм - так, у машини є патологічний недолік, але весь цей час ти їздиш на БМВ (до речі, все інше там не найдорожче, у тобто загалом у плані вартості експлуатації машина не є критично проблемною, і одна, і інша), а інша справа, коли ти купуєш відвертий ширпотреб, який має бути просто дешевим у експлуатації, і тобі кохає мозок цей піс оф креп.
Стосовно 3-циліндрового, це 3/4 від 2.0 л двигуна 13 року. Ти чув щось хороше про опелівські дизелі 2.0, крім того, що порівняно з 1.6 вони ще огого? Крім того, GM на Опелі - це або олдскул, типу того, який тебе привів на цей форум, але про нього не йдеться вже, або тупикова гілка розвитку. Воно тобі треба, у це влізти?
  • 0

#4780
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20829
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано 17 Сентябрь 2024 - 11:55

треба переконатися, що для конкретного водія ота прекрасна концепція Пежо з приладами над кермом працює, бо інколи неможливо так налаштувати, щоб і кермо було зручно тримати, і прилади було видно.

В 208му нормально, мене посадка не напрягає. 

 

 

 

Стосовно 3-циліндрового, це 3/4 від 2.0 л двигуна 13 року.

Он воно, що виявляється. Десь в відеооглядах не раз чув, що то двигун вже від PSA, щось нове. 

А тут як в відео приколі "коли почув ціну на дизель - відпиляв частину блока". 



Цікаво які ще можуть бути варіанти по дизельному універсалу С-класу на звичайному гідротрансформаторі?
Астра К

Пежо 308
?

 

 

ВАГ продається дуже гарно

Там ДСГ. 



Меган? 

https://auto.ria.com...e_37173576.html


Изменено: vovan8706, 17 Сентябрь 2024 - 11:52

  • 0

#4781
Тур

Тур

    Авторитет

    • Сообщений 1555
  • Имя:Bohdan
  • Авто:Opel Combo
  • Гос. номер:**6067**
  •  
  • Регистрация: 22.08.2013

Опубликовано 17 Сентябрь 2024 - 13:56

 

Там ДСГ. 

дизель же ок!


  • 0

#4782
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 17 Сентябрь 2024 - 15:03


Цікаво які ще можуть бути варіанти по дизельному універсалу С-класу на звичайному гідротрансформаторі?
Астра К
Пежо 308
?

Хьонде, Кіа, але треба дивитися, може тільки на бензинових АКПП залишалася, і то тільки на найпростіших бензинових. Круз я б рекомендувати не став. По-моєму, більше ніхто. У Сітроенів досить давно немає універсалів, у Фокусів Павершифт, дизельні невеликі японці - ну, таке.
У Мегана гетрагівська дуал-клатч коробка, яка на Форді називається Павершифт, а у них ЕДЦ - страшніше атомної війни, хоча 200 ткм, а то і дещо більше, має пройти. У Форда і Рено різні її налаштування, але технічно це однакова коробка.
Порівняно з цим, я б з вагівсько-боргворнерівську ДСГ взяв без особливих сумнівів - вона не без питань, але її свіжі ітерації не вважаються проблемними, причому навіть сухий варіант, до того ж ремонтуються вони, якщо доведеться, зараз не за всі гроші світу, і суха дешевша в ремонті. 2.0 дизель у них прекрасний, 1.6 також непоганий, у Пежо так само. З дизелем 2.0 у ВАГ йде мокра ДСГ, з 1.6 суха. У всякому разі, так було відносно недавно.
Не думаю, що ти цікавишся Фіатами, до того ж Тіпо трохи менший, а Браво, мабуть, не випускається досить давно.
С4 Пікассо або Гранд Пікассо останнього покоління замість універсалу можна розглядати? Я думаю, там АКПП.
  • 0

#4783
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20829
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано Вчера, 09:07

Порівняно з цим, я б з вагівсько-боргворнерівську ДСГ взяв без особливих сумнівів - вона не без питань, але її свіжі ітерації не вважаються проблемними, причому навіть сухий варіант, до того ж ремонтуються вони, якщо доведеться, зараз не за всі гроші світу, і суха дешевша в ремонті. 2.0 дизель у них прекрасний, 1.6 також непоганий, у Пежо так само. З дизелем 2.0 у ВАГ йде мокра ДСГ, з 1.6 суха. У всякому разі, так було відносно недавно.

Порівняно з цим так, але ціна найвища серед конкурентів: https://auto.ria.com...f_36904431.html
https://auto.ria.com...f_37075358.html

А любителі Опеля це такі люди, яким, наприклад, хотілось би ауді а6 чи бмв 5 або мерс е210, але вони дорогі і тут раз є чудова альтернатива в вигляді Омеги за набагато меньші гроші, майже те саме))) 

Тут 308й на 2 куо дешевше в середньому, а Астра на 3 куо. 

І на гідротрансі обидві.  

Ось і цікавлять, якраз технічні аспекти і відмінності, зо що гроші платяться? 

 

А що в нас по шкодах? 
Ціна щось не радує в порівнянні з гольфом.
https://auto.ria.com...a_36399830.html

А ВАГ завжди добре дотримувався різниці між простою шкодою, середнім фольцом і преміум ауді, так що це видно і відчуваєтьсяч не озброєним оком. 

 

С4 Пікассо або Гранд Пікассо останнього покоління замість універсалу можна розглядати? Я думаю, там АКПП.

Передивився, в нас на ринку всього 1 автівка. 

Зовнішність і інтерєр дуже специфічний, явно не для мене. 


  • 0

#4784
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано Вчера, 11:08

У нас люблять Шкоду, ціна на неї трохи не адекватна її статусу у межах концерну. Крім Сюперба, який своїх грошей коштує.

Ти ВАГ дорожче купиш і через декілька років дорожче продаси, порівняно з 308.
А Астру дешевша купиш і дешевше продаси, а якщо не повезе, то ще вкинеш в процесі зайву тисячу баксів. Порівняно і з ВАГом, і з 308. Який сенс?
Ти точно не хочеш замовити пригон? Вибір стане більшим.
А кросовери зовсім не підходять? Грандленд класний. Кросланд, не рахуючи зовнішності на любителя, також. Як і їхні родичі по ПСА. Якщо дизельні, звісно, бо бензинові вони жахливі всі.
  • 0

#4785
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20829
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано Вчера, 12:17

Ти точно не хочеш замовити пригон? Вибір стане більшим.

Такий варіант звісно розглядаю. Тим більше що якщо не їздити по всій Україні вибір взагалі звужується до 1-2 екземплярів. 

 

А кросовери зовсім не підходять? Грандленд класний. Кросланд, не рахуючи зовнішності на любителя, також. Як і їхні родичі по ПСА. Якщо дизельні, звісно, бо бензинові вони жахливі всі.

Зовсім не відкидаю, але мені плюси кросовера як би і не потрібні, вони дорожчі. 

Кросовер я б хотів мати але щось дуже не дороге, щоб можна було за грибами виїхати чи ще десь по польових-лісових дорогах з калюжами і не боятись коцнути бампер і попасти на 200-300 баксів.  



А тут ДВЗ-Коробка сильно відрізняються від гольфа? 
https://auto.ria.com...3_35823723.html



Грандленд класний. Кросланд, не рахуючи зовнішності на любителя, також. Як і їхні родичі по ПСА. Якщо дизельні

Опелів в нас на ринку таких немає, тільки нові по 30 куо. 

Трохи гарних 3008х є, але також вже оверпрайс. 

https://auto.ria.com...8_36784300.html

https://auto.ria.com...8_37192650.html


  • 0

#4786
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3809
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано Вчера, 12:33

В лес ездить - таксон первого поколения)
Только он старый будет ,и пробег. Хотя машина ооочень живучая - я до сих пор скучаю за рабочим тазиком
  • 0

 
:hi: 
 
 


#4787
vovan8706

vovan8706

    Капітан Україна

    • Сообщений 20829
  • Возраст: 37
  • Имя:Володимир
  • Город:Киев
  • Авто:Opel Omega 2.2 2001 г.в.
  •  
  • Регистрация: 27.09.2012

Опубликовано Вчера, 14:59

Хотя машина ооочень живучая

Проблеми з гниттям кузова є? 


  • 0

#4788
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3809
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано Вчера, 15:26

Проблеми з гниттям кузова є?

Есть несколько типичных для модели болячек
Типа под креплением зеркал или задние арки но то можно и увидеть при желании.
На моем рабочем таксона 2007 года и если не изменяет память -380000 км пробега проблем не было.
еИ поменяли его только а что начальство психонуло - после капремонта подвески вылез ещё один ремонт , шеф псизанул и сказал по трейд ин взять машину свежее
Его площадка по моему за 8100 продала

Изменено: bzhasso, Вчера, 15:29

  • 0

 
:hi: 
 
 


#4789
figarey

figarey

    Авторитет

    • Сообщений 4611
  • Возраст: 53
  • Имя:Віктор
  • Город:Шепетівка, де паровоз стоїть на трубі
  • Авто:О.8 дізельОК
  •  
  • Регистрация: 20.01.2013

Опубликовано Вчера, 15:34

 


Цікаво які ще можуть бути варіанти по дизельному універсалу С-класу на звичайному гідротрансформаторі?
Астра К

Пежо 308
?

 

 

Volvo  V60 I (155) 2013 - 2018                                                                                                                                                                                  8-ступінчаста автоматична коробка Aisin TG-81SC виробляється концерном ще з 2013 року. Цей автомат відомий як BMW GA8F22AW, GM AF50, VW AQ450, Toyota U881 або Peugeot AMN8.


Изменено: figarey, Вчера, 15:43

  • 0

#4790
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано Вчера, 18:53

А тут ДВЗ-Коробка сильно відрізняються від гольфа?
https://auto.ria.com...3_35823723.html

Завжди думав, що А3 переважно технічно ідентичні Гольфам свого покоління, але можу помилятися. У кросоверів ВАГ цього розміру звичайна АКПП зустрічається нерідко.
  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых