Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Електромобіль

Tesla Leaf Bolt

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
4742 ответов в теме

#2136
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6460
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 29 Ноябрь 2022 - 20:16

у моего товарища гибридный авто с газовой установкой...ходит улыбается

Молодець, в смислі твій товариш молодець. :sm13_:  :sm302:


  • 0

#2137
-akaDemik-

-akaDemik-

    Дизельний холодильник

    • Сообщений 26895
  • Возраст: 40
  • Имя:Pasha
  • Город:Київ, Лісовий
  • Авто:OAJ '11 A17DTR (exOAF 1.7D '94)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2008

Опубликовано 01 Декабрь 2022 - 22:15

навіщо платити баригам, які підняли ціна в три-чотири рази на інвертори-генератори-акуми, якщо є під боком ціла станція? Був би у мене електро мобіль то уже давно працював би на будинок, як альтернативне джерело.

Вже не перший раз зустрічаю об'яви що продається електричка без акумулятора :smile44:


  • 0

18+ тільки для повнолітніх

Спойлер

Я - атеїст, але атеїст Київського Патріархату

#2138
Sanyokk

Sanyokk

    Авторитет

    • Сообщений 2972
  • Возраст: 27
  • Имя:Sanyok
  • Город:Вінницькі хутори
  •  
  • Регистрация: 11.07.2012

Опубликовано 01 Декабрь 2022 - 23:37

Вже не перший раз зустрічаю об'яви що продається електричка без акумулятора

Та то мабуть з Європи привезені.
  • 0

В ігнорі - Vigors.


#2139
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 52
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 00:31

Утопленники тупо загораются или взрываются..
С кем не бывает.

#2140
scenium

scenium

    Авторитет

    • Сообщений 6132
  • Возраст: 41
  • Имя:Сергей
  • Авто:Buick Regal 2.0T,
    Peugeot 308 HDi
  •  
  • Регистрация: 13.09.2007

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 10:03

Та по ночам у большинства вроде есть..
Хотя, из рассказов - хватает исключений.

Не у всіх. До сьогодняшних 00.15 год в мене світла не було 28 годин. І це вже не вперше таке  :smile423:

Сьогодні вже краще, дали з 00.15 до 5.00, а потім 0 8.00 дали і до поки є. Хочаб будинок трохи прогрівся, а то було вже 17 градусів  :sm12_:


  • 0

#2141
serg9

serg9

    Поселенец

    • Сообщений 111
  • Имя:serg
  • Город:Ивано-Франковск
  •  
  • Регистрация: 17.03.2008

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 15:04

Мірік, ви мабуть скоріше розмірковуєте з позиції перебаєра, який вигідність авто вимірює, якщо не в першу чергу, то все ж таки не без неї - з позиції вигідності при купи-продай  :ad_new:

а тут мову ведуть трохи про інше - якщо в господарстві є електроавто, то на крайній випадок є можливість його використати бодай якось для живлення хоча б найнеобхідніших споживачів у будинку.

а не, як ви розмірковуєте, зараз дешевші, тоді дорожчі, і т.д.

ніхто не розмірковує над тим, щоб купити електромобіль для живлення будинку  :sm13_:


  • 0

#2142
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 15:33

serg9, так ви абсолютно праві, я оцінюю актив( авто) та його ліквідність з огляду на обставини, далі лізти в дебрі його експлуатації немаю бажання, на сьогодні ліквідність єлектромобілів у зв’язку з ситуацією з електрикою сильно впала, хоча ще пару місяців тому коли були проблеми з паливом ліквідність електрокарів була дуже високою, це все що я хотів сказати.
  • 0

#2143
Тур

Тур

    Авторитет

    • Сообщений 1555
  • Имя:Bohdan
  • Авто:Opel Combo
  • Гос. номер:**6067**
  •  
  • Регистрация: 22.08.2013

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 15:43

serg9, так ви абсолютно праві, я оцінюю актив( авто) та його ліквідність з огляду на обставини, далі лізти в дебрі його експлуатації немаю бажання, на сьогодні ліквідність єлектромобілів у зв’язку з ситуацією з електрикою сильно впала, хоча ще пару місяців тому коли були проблеми з паливом ліквідність електрокарів була дуже високою, це все що я хотів сказати.

Мій сусід має такий самий підхід. Вважає, що нові авто з салону купують виключно лошари і невдахи бо авто відразу стрімко втрачає в ціні і можна купити авто б\в набагато дешевше.

п.с. останні років 20 він їздить на Лансері 1984 року...

...вірніше тому, що він називає автомобілем)


  • 0

#2144
scenium

scenium

    Авторитет

    • Сообщений 6132
  • Возраст: 41
  • Имя:Сергей
  • Авто:Buick Regal 2.0T,
    Peugeot 308 HDi
  •  
  • Регистрация: 13.09.2007

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 15:51

Мій сусід має такий самий підхід. Вважає, що нові авто з салону купують виключно лошари і невдахи бо авто відразу стрімко втрачає в ціні і можна купити авто б\в набагато дешевше. п.с. останні років 20 він їздить на Лансері 1984 року... ...вірніше тому, що він називає автомобілем)

 

На смак та колір усі фломастери різні. Я приблизно так само вважаю, нафіга купувати допустім за 20-ку лансер 1.5. на мешальці в салоні з комплектацією бубен, якщо за ті самі гроші я можу купити наприклад той самий 5-ти річний фінік ку50 3.0ТТ з пробігом до 100 і пару тройку років їздити на ньому і крім ТО нічого не робити, а потім продати і з різницею у пару куе купити знов щось трохи новіше і на багато прикольніше ніж вже пару літній лансер-бубен, який ти купив на 10 років уперед  :smile44:


  • 0

#2145
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 15:57

Мій сусід має такий самий підхід. Вважає, що нові авто з салону купують виключно лошари і невдахи бо авто відразу стрімко втрачає в ціні і можна купити авто б\в набагато дешевше.
п.с. останні років 20 він їздить на Лансері 1984 року...
...вірніше тому, що він називає автомобілем)

я взагалі то ніяких оцінок нікому не давав.. і лошарою нікого не називав, я лише оцінив ліквідність товару відносно наших швидкозмінних ринкових реалій за час війни, тому нерозумію до чого тут ваші переходи на персоналії..
  • 0

#2146
serg9

serg9

    Поселенец

    • Сообщений 111
  • Имя:serg
  • Город:Ивано-Франковск
  •  
  • Регистрация: 17.03.2008

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 16:19

я взагалі то ніяких оцінок нікому не давав.. і лошарою нікого не називав, я лише оцінив ліквідність товару відносно наших швидкозмінних ринкових реалій за час війни, тому нерозумію до чого тут ваші переходи на персоналії..

Мірик, доволі часто зустрічаю, що дискусія за вашою участю інколи буває досить цікавою, ви висловите якусь "аксіому" і її дотримуєтеся. ну так, це ж безспірно, це ж аксіома  :sm302:

а коли вам намагаються сказати, що мова тут йде про іншу аксіому, то як повезе, може піти в русло розуміння, а може піти геть у повний рознос  :sm13_:

так от - тут наче ведуть мову про електромобіль в сьогоднішніх реаліях, як воно і який з нього толк. і відповіді йдуть про те, що в принципі зарядити його можливість все таки є, + ще більша його цінність в тому, що від нього можна заживити важливі елементи будинку у випадку відсутності е/е хоча б на деякий час.

имхо, як для мене, то купивши перетворювач з 12в на 220в, і накинувши його на 12в акум в електромобілі - можна спробувати живити котел доволі довший час, до наступного включення е/е. чого не скажеш про просто окремий акум+перетворювач+зарядне до акума, ну і не говорячи уже про покупку для цього бензогенератора.

мова звичайно про тимчасові відключення е/е, а не про повний блекаут на декілька днів чи тижні.

а ваша відповідь на усе це - тоді були дорогі, тепер стали дешеві = все, я більше нічого не мав на увазі.

так, ви може і праві, але мова вроді не про те, як мені видалося, але якщо я помиляюся, то сорян  :drinks:


  • 0

#2147
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 16:36

Мірик, доволі часто зустрічаю, що дискусія за вашою участю інколи буває досить цікавою, ви висловите якусь "аксіому" і її дотримуєтеся. ну так, це ж безспірно, це ж аксіома  :sm302:

а ваша відповідь на усе це - тоді були дорогі, тепер стали дешеві = все, я більше нічого не мав на увазі.
так, ви може і праві, але мова вроді не про те, як мені видалося, але якщо я помиляюся, то сорян  :drinks:


Я почав з цього:

Наразі у нас електрички вже дешевші чим в Європі, скоро взад повезем продавати там..


Нічого іншого я немав наувазі , не сперечаюсь про доцільність чи використання електричок, лише про ціну, тому і нерозумію про що тут дискутувати..
  • 0

#2148
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 52
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 02 Декабрь 2022 - 22:55

На смак та колір усі фломастери різні. Я приблизно так само вважаю, нафіга купувати допустім за 20-ку лансер 1.5. на мешальці в салоні з комплектацією бубен, якщо за ті самі гроші я можу купити наприклад той самий 5-ти річний фінік ку50 3.0ТТ з пробігом до 100 і пару тройку років їздити на ньому і крім ТО нічого не робити, а потім продати і з різницею у пару куе купити знов щось трохи новіше і на багато прикольніше ніж вже пару літній лансер-бубен, який ти купив на 10 років уперед  :smile44:

 

есть одно правило: нет правил :smile423:

 

как правило, у каждого есть какая-то сумма. я тоже за то, чтобы ездить каждый день на бу в комфорте, чем на новой табуретке, которая после выезда из салона уже тоже бу.
 

если хватает на комфортное новое и карман не жмет - там уже чуть другие законы и подходы. от новизны модели до каких-то понтов до наличия гарантии.. нередко там и тусовка немного другая, на которую на бу как-то и прехать неудобно.



#2149
molodec

molodec

    Авторитет

    • Сообщений 6908
  • Возраст: 52
  • Имя:Ruslan
  • Город:Днепр
  • Авто:Pony car
  •  
  • Регистрация: 02.01.2009

Опубликовано 03 Декабрь 2022 - 21:24

Мій сусід має такий самий підхід. Вважає, що нові авто з салону купують виключно лошари і невдахи бо авто відразу стрімко втрачає в ціні і можна купити авто б\в набагато дешевше.
п.с. останні років 20 він їздить на Лансері 1984 року...
...вірніше тому, що він називає автомобілем)


Кто то твоего соседа за такой подход лошарой считает
Как по мне важна ценовая категория авто. Если до 20ки уе, это одно дело, а к примеру за 100 -это совсем другое.

И много людей на новом авто ездят максимум до конца гарантии. Потом отдают тем, у кого другой подход....

есть одно правило: нет правил

)))
  • 0

#2150
molodec

molodec

    Авторитет

    • Сообщений 6908
  • Возраст: 52
  • Имя:Ruslan
  • Город:Днепр
  • Авто:Pony car
  •  
  • Регистрация: 02.01.2009

Опубликовано 05 Январь 2023 - 12:42

Kozak-EV: український електромобіль – за $3 700

https://mezha.media/...mobil-za-3-700/

 

кто то в теме?






  • 0

#2151
Тур

Тур

    Авторитет

    • Сообщений 1555
  • Имя:Bohdan
  • Авто:Opel Combo
  • Гос. номер:**6067**
  •  
  • Регистрация: 22.08.2013

Опубликовано 05 Январь 2023 - 12:43

 

кто то в теме?

 

Та що тут скажеш. З позитиву тільки одне - нас не зупинити))

сабж я би собі не хотів і іншим би не радив  :sm13_:


  • 0

#2152
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 52
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 05 Январь 2023 - 12:47

molodec, имхо, нужно 10 раз подумать, прежде чем даже купить эктрочайник от наших умельцев, как ни прискорбно..

 

у меня даже зарядное к аккуму от типа авторитетной конторы сломалось. отправлял новой почтой в ремонт кажись в Днепр. 

 

причем, проблема ж обычно выявляется в момент, когда оно тебе реально нужно. вроде и есть зарядное, но через 2 недели + расходы на пересылку туда-обратно (не помню, платил ли за ремонт.. если и да, то по мелочи).



#2153
molodec

molodec

    Авторитет

    • Сообщений 6908
  • Возраст: 52
  • Имя:Ruslan
  • Город:Днепр
  • Авто:Pony car
  •  
  • Регистрация: 02.01.2009

Опубликовано 05 Январь 2023 - 12:50

посмотрел в продавайке на риа - нету, раньше были)


Manager, та понятно, но учитывая шо контора в Днепре, нам можно повникать  :sm13_:


З позитиву тільки одне - нас не зупинити))

 

:sm13_:


  • 0

#2154
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 52
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 05 Январь 2023 - 12:52

нас не зупинити))

это намек на качество тормозов в авто?))



#2155
Sanyokk

Sanyokk

    Авторитет

    • Сообщений 2972
  • Возраст: 27
  • Имя:Sanyok
  • Город:Вінницькі хутори
  •  
  • Регистрация: 11.07.2012

Опубликовано 05 Январь 2023 - 13:51

имхо, нужно 10 раз подумать, прежде чем даже купить эктрочайник от наших умельцев, как ни прискорбно..

А шо там думати,наші роблять якісно,але запчастини то китайські тому якість інколи кульгає.
  • 0

В ігнорі - Vigors.


#2156
Manager

Manager

    Untouchable

    • Сообщений 103922
  • Возраст: 52
  • Имя:"Давид Маркович"
  • Город:Одесса
  • Авто:V8 (не газонутый)
  •  
  • Регистрация: 04.09.2005

Опубликовано 05 Январь 2023 - 14:07

А шо там думати,наші роблять якісно,

хотелось бы верить.

 

но и ты ж не на Таврии ездишь почему-то..

 

С Днюхой!



#2157
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 01 Февраль 2023 - 21:58

Хто що скаже про такі « мікроби» як сітроен С-zero чи його близнюків? Приваблює ціна, кажуть сто км на батареї в 16кв проїзжає, думаю мож привезти собі як третю машину в сім’ю.. часто доводиться їхати в день пару раз на два-три км образно кажучи « в магазин за пивом» і при таких коротких поїздках авто з двс жруть як не в собі, невстигають прогрітись ну і так далі..
  • 0

#2158
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4774
  • Возраст: 40
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 01 Февраль 2023 - 22:15

Хто що скаже про такі « мікроби» як сітроен С-zero чи його близнюків? Приваблює ціна, кажуть сто км на батареї в 16кв проїзжає, думаю мож привезти собі як третю машину в сім’ю.. часто доводиться їхати в день пару раз на два-три км образно кажучи « в магазин за пивом» і при таких коротких поїздках авто з двс жруть як не в собі, невстигають прогрітись ну і так далі..

я вам не скажу за всю Одессу, але я б взяв ліфа, пофіг шо там нульова батарея. Ті ж 80км. Але повнорозмір


  • 0

Реклама!!!


#2159
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 01 Февраль 2023 - 22:28

Хто що скаже про такі « мікроби» як сітроен С-zero чи його близнюків?
Я вже якось тут питав, ніхто толком нічого про них не знав. Але я все-таки потестив. Комфорту там небагато, місця теж мало, але у великому місті з парковкою проблем не буде.

в магазин за пивом
Пішки, щоб нівелювати лишні калорії від пива)

Для себе вирішив, що якщо вже брати другим авто електричку, то краще як мінімум 40ку зою...


  • 0

#2160
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 01 Февраль 2023 - 23:03

rogii, ну « за пивом» це образно, і з нівеляцією зайвих калорій теж проблем нема, таку лушпайку розглядаю для поїздок чисто два-три км туди сюди по пару раз в день, три машини з двс в сім’ї є постійно, тому там на якісь дальняки з комфортом є на чому, а Зоя сороковка то вже десятка грошей як мінімум, у порівнянні з шість за С-зеро
  • 0

#2161
Тур

Тур

    Авторитет

    • Сообщений 1555
  • Имя:Bohdan
  • Авто:Opel Combo
  • Гос. номер:**6067**
  •  
  • Регистрация: 22.08.2013

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 09:01

Хто що скаже про такі « мікроби» як сітроен С-zero чи його близнюків? Приваблює ціна, кажуть сто км на батареї в 16кв проїзжає, думаю мож привезти собі як третю машину в сім’ю.. часто доводиться їхати в день пару раз на два-три км образно кажучи « в магазин за пивом» і при таких коротких поїздках авто з двс жруть як не в собі, невстигають прогрітись ну і так далі..

Є таке поняття "ідеальні умови". Навряд чи ви створите такі умови, за яких електрокар проїжджатиме 100 км із витратою 16 кіловат. Та наааавіть якщо створите, то такий стиль їзди вам не сподобається точно  :sm13_:

Моя середня витрата 18-25 кіловат на сто км. Звичайна манера їзди. Палити шини - 35+ кіловат

п.с. моя думка - фактично пох яке авто, головне то батарейка. Чим живіша і більша, тим краще. Решта парамертрів дискусійні


  • 0

#2162
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 09:17

Тур, питання нестоіть проїде він 100 чи 70 км на заряді, не таксі, денний пробіг на електричці планується навіть менший, і кинути кожну ніч на заряд в приватному будинку проблеми нема.
  • 0

#2163
Тур

Тур

    Авторитет

    • Сообщений 1555
  • Имя:Bohdan
  • Авто:Opel Combo
  • Гос. номер:**6067**
  •  
  • Регистрация: 22.08.2013

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 09:19

Тур, питання нестоіть проїде він 100 чи 70 км на заряді, не таксі, денний пробіг на електричці планується навіть менший, і кинути кожну ніч на заряд в приватному будинку проблеми нема.

У такому разі ви самі відповіли на своє питання)

Тільки спершу перевірте батарейку, скільки так фактично


  • 0

#2164
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 09:29

З перевіркою батареї ще треба розібратись, як просто і швидко визначити її залишковий потенціал? Я так розумію оптимально домовитись з потенційним продавцем і на повністю зарядженій машині перевірити кількість пройдених км?
  • 0

#2165
rvgu

rvgu

    Авторитет

    • Сообщений 4774
  • Возраст: 40
  • Имя:r25
  • Город:Кременчук
  • Авто:У нас тут модер гей чи шо став?
  •  
  • Регистрация: 19.09.2008

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 09:40

я ж кажу- ліф за 7000. 



З перевіркою батареї ще треба розібратись, як просто і швидко визначити її залишковий потенціал? Я так розумію оптимально домовитись з потенційним продавцем і на повністю зарядженій машині перевірити кількість пройдених км?

я б так робив. Бо всі перевірки - таке як намалювати можно


  • 0

Реклама!!!


#2166
Тур

Тур

    Авторитет

    • Сообщений 1555
  • Имя:Bohdan
  • Авто:Opel Combo
  • Гос. номер:**6067**
  •  
  • Регистрация: 22.08.2013

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 09:51

З перевіркою батареї ще треба розібратись, як просто і швидко визначити її залишковий потенціал? Я так розумію оптимально домовитись з потенційним продавцем і на повністю зарядженій машині перевірити кількість пройдених км?

Це звісно ідеальний варіант, навряд чи погодиться продавець) Подивіться скільки ви проїхали і скільки там по ТТХ заявлено, от і кейпесіті батареї. Доречі витрата у міському циклі зазвичай нижча ніж за містом у зв'язку із рекуперацією.

Крім того дивіться які роз'єми та перехідники є в наявності. Це все також не дешево.


  • 0

#2167
Люля

Люля

    Авторитет

    • Сообщений 12790
  • Возраст: 48
  • Имя:Юлія
  • Город:Дніпро
  • Авто:nissan_лифТ
  •  
  • Регистрация: 18.03.2015

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 10:02

Тур, питання нестоіть проїде він 100 чи 70 км на заряді, не таксі, денний пробіг на електричці планується навіть менший, і кинути кожну ніч на заряд в приватному будинку проблеми нема.

бачили, знаємо. Спочатку купуєш для зганяти в магазин і на йогу, за півтора року розумієш шо бензинка віїзжала з двору тільки на міжмісто.
Я за ліфТ. На етапі вибору багато чого передивились, то він хоч на машину схожий. За час володіння визначила два суттєві мінуси: доволі велика сліпа зона з боків попереду, і шо знову фактично одна машина на двох, хоч чергу пиши))

Та наааавіть якщо створите, то такий стиль їзди вам не сподобається точно

+1. Ну дуууже приємно стартує зі світлофора)))
Спойлер

РАМКИ ОПЕЛЬКЛУБ в наличии

#2168
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 10:20

я ж кажу- ліф за 7000. 

а де є ліф з нормальною батареєю за сім?

Це звісно ідеальний варіант, навряд чи погодиться продавець)

зараз в продажі достатній вибір електричок, а покупці в дефіциті, тому думаю домовитись можна..

бачили, знаємо. Спочатку купуєш для зганяти в магазин і на йогу, за півтора року розумієш шо бензинка віїзжала з двору тільки на міжмісто.
і шо знову фактично одна машина на двох, хоч чергу пиши

ну у нас не Київ, сто км в день то десять раз місто вздовж і впоперек..
  • 0

#2169
Тур

Тур

    Авторитет

    • Сообщений 1555
  • Имя:Bohdan
  • Авто:Opel Combo
  • Гос. номер:**6067**
  •  
  • Регистрация: 22.08.2013

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 10:28

ну у нас не Київ, сто км в день то десять раз місто вздовж і впоперек..

То так здається.

Моя порада - вивчіть питання придбання нового електрокару. Зараз Китай робить багато моделей з фактичним  пробігом на одному заряді 350+ км.


  • 0

#2170
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 02 Февраль 2023 - 10:33

Тур, дякую за пораду, але яж « барига» :sm13_: небачу сенсу брати авто для економії яке у зв’язку з великою початковою вартістю, великою амортизаційною втратою ціності і низькою ліквідністю принесе мені великі розходи в загальному.. моя задача придбати, дешево покататись скільки захочеться і продати « в нуль» і взяти щось інше по такій схемі, у іншому випадку це все втрачає фінансову складову і економічний сенс..

Изменено: Мірик, 02 Февраль 2023 - 10:34

  • 0





Также с меткой «Tesla, Leaf, Bolt»

3 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 3 гостей, 0 скрытых