Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Електромобіль

Tesla Leaf Bolt

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
4742 ответов в теме

#4726
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 15 Сентябрь 2024 - 21:55

а Бидфакс вы видели)???

Так я тому і кажу, що по бідфаксу таке не виходить.


  • 0

#4727
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 15 Сентябрь 2024 - 21:59

Так ее и нету).


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4728
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3809
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 15 Сентябрь 2024 - 22:04



Это просто реклама на ОЛХ)

Это не просто реклама, это реклама человека за которого я могу поручиться.
Наблюдаю как он дела ведёт - искал бы авто не важно электро или ДВС обратился бы нему . Кстати да машин может и не быть: что в аренде что продалось - деньги надо зарабатывать.( В начале августа было два болта свободных, один забирали с аренды за неуплату 1 или 2х месяцев...)
Все остальное ваше имхо.

Хотя чего распинаться - тут все профессора))
В тему интесно заходить время от времени для повышения образованности, как говаривал Матроскин. А меня тут угораздило сказки рассказывать
  • 0

 
:hi: 
 
 


#4729
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 15 Сентябрь 2024 - 22:27

Чи бачиш ти щось ліквідне з них при бюджеті тут до 15,000? А до 12,000? З ремонтом. Не перший Ліф. Видатний комфорт у даному випадку не в пріоритеті. У пріоритеті мінімальна втрата вартості при продажу через один або два роки.

 

Ну так привезти грубо 5000, при наличии лота уже можно не +- а точно сказать сколько, в этих 5000 все платежи начиная от сборов аукциона, доставки, постановка на учет, все кроме ремонта, считать ремонт нужно с СТО которое будет чинить машину, мне в Киеве насчитали 2000 за ремонт этой(рихтовку и покраску).

 

https://bidfax.info/...5xmf441948.html

 

Отцу с неделю назад покрасили Мазду в Вижнице, весь бок кто то ключом процарапал а Германии сделали локально + оба бампера полный перекрас + всю машину отполировали, да по родственному, но обошлось 5000грн., пусть Теслу мою за 25000грн. сделают но это не 2000$

 

П.С. Биточки везут с целью продать дороже, вот и выходит что если под сея везти то продав через год ни чего не теряется, понятно дело если без каких форс-мажоров.

 

П.П.С. 15000 - 5000(привезти) - ремонт 1000-2000 = 8000-9000 лот на аукционе, Лиф последний, Теслу можно попробовать тройку, Болт можно итд, лично я бы Лиф смотрела года с 20 в +



Это не просто реклама, это реклама человека за которого я могу поручиться.
Наблюдаю как он дела ведёт - искал бы авто не важно электро или ДВС обратился бы нему . Кстати да машин может и не быть: что в аренде что продалось - деньги надо зарабатывать.( В начале августа было два болта свободных, один забирали с аренды за неуплату 1 или 2х месяцев...)
Все остальное ваше имхо.

Хотя чего распинаться - тут все профессора))
В тему интесно заходить время от времени для повышения образованности, как говаривал Матроскин. А меня тут угораздило сказки рассказывать

 

Ну так я ни чего против него не имею), я даже его не знаю тобишь и не могу ни чего против иметь))), но это именно просто реклама на ОЛХ, просто что бы обратили внимание и вышли на связь и ни как иначе, машине не "может и не быть" а нет и это я не предполагаю а утверждаю), возьмите у друга ВИН код тачки которая продаться у него за 9500 на ОЛХ, там пол ОЛХ подобных предложений с аналогичным ценообразованием), главное завлечь клиента и взять задаток за бедующий лот, рассказывать обратное безусловно можно, проблема в том что я машины из США более 12 лет вожу и что как работает знаю не по наслышке))).

 

А сколько жалоб от людей слышала которым обещали очень дешево одно, а в итоге получалось совсем другое и не дешево, тут вот тоже дилер видимо ремонт прикидывал и обещал что то, иначе за эту цену не то что не ликвидно а изначально сильно убыточно было покупать!!!

 

https://bidfax.info/...54nf461324.html


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4730
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 08:20

мне в Киеве насчитали 2000 за ремонт этой(рихтовку и покраску).

 

https://bidfax.info/...5xmf441948.html

 

Отцу с неделю назад покрасили Мазду в Вижнице, весь бок кто то ключом процарапал а Германии сделали локально + оба бампера полный перекрас + всю машину отполировали, да по родственному, но обошлось 5000грн., пусть Теслу мою за 25000грн. сделают но это не 2000$

Я правильно розумію, що це за ремонт і фарбування кузова і маніпуляції з фарою, технічно до неї питань немає?

А наскільки ти при виборі лоту можеш прогнозувати її технічний стан?

Ран енд драйв - це ж і у електричок не те щоб зовсім ні о чом, але і мало про що говорить, так? Я маю на увазі те, що не є кузовом, салоном, безпекою і підвіскою, тобто те, що приводить машину у рух - двигуни, батареї, охолодження, комп'ютери і що там ще є з цієї ж серії.

Чому у них, на відміну від машин з ДВЗ, дуже часто стан навіть не Stationary, a Unknown? Наскільки ти можеш попередньо зробити висновок (у контексті прогнозу вартості ремонту) про хоча б частину таких машин? Я бачив у однієї з них на екрані повідомлення, що "Вставте зарядний пристрій", але це тільки у однієї з десятків.

А стан батареї на екрані аукціонних машин тобі видно?

 

Загальне питання: наскільки ти можеш (максимум, у грошах) помилитися у своєму прогнозі вартості ремонту машини, яку ти за аукціонною інформацією і якимись додатковими дистанційно доступними тобі даними вирішила грати (тобто вона пройшла твій попередній відбір)?


  • 0

#4731
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3120
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 08:43

 

А можна цю пам'ять додати превентивно, до перших симптомів? Чи це так не працює?

 

От читаю - маєш бажання взяти на довго те що надовго вже не варто брати а поради питаєш в тої хто в принципі надовго не бере авто  :ad_new:  Є потреба 200+км в день їздити? Є бажання спробувати для досвіду?

Сусід взяв MG4 червоненьку - з малим пробігом навіть кітаєць думаю проїздить без особливих проблем якійсь час, що буде через 3-4-5 років - хз. Живемо в багатоповерхівці тому заряджає десь на роботі як я розумію.


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#4732
lotusvovan

lotusvovan

    Дока

    • Сообщений 725
  • Возраст: 40
  • Имя:Володимир
  • Авто:XC90
  •  
  • Регистрация: 14.02.2006

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 08:57

Я правильно розумію, що це за ремонт і фарбування кузова і маніпуляції з фарою, технічно до неї питань немає?

А наскільки ти при виборі лоту можеш прогнозувати її технічний стан?

Ран енд драйв - це ж і у електричок не те щоб зовсім ні о чом, але і мало про що говорить, так? Я маю на увазі те, що не є кузовом, салоном, безпекою і підвіскою, тобто те, що приводить машину у рух - двигуни, батареї, охолодження, комп'ютери і що там ще є з цієї ж серії.

Чому у них, на відміну від машин з ДВЗ, дуже часто стан навіть не Stationary, a Unknown? Наскільки ти можеш попередньо зробити висновок (у контексті прогнозу вартості ремонту) про хоча б частину таких машин? Я бачив у однієї з них на екрані повідомлення, що "Вставте зарядний пристрій", але це тільки у однієї з десятків.

А стан батареї на екрані аукціонних машин тобі видно?

 

Загальне питання: наскільки ти можеш (максимум, у грошах) помилитися у своєму прогнозі вартості ремонту машини, яку ти за аукціонною інформацією і якимись додатковими дистанційно доступними тобі даними вирішила грати (тобто вона пройшла твій попередній відбір)?

У електричок дуже рідко коли буде run&drive, тому що навіть при легкому ударі блокується ВВ АКБ, потрібно скидати помилку.

Червоний Болт 2018 року з сусідньої теми в продавайці, який тут згадувався, купувався мені. Я сам знімав блок АКБ (маю відповідний шнур), лот на аукціоні був без ключа, екрани зовсім не світились, як виявилось, тому що 12в акб був пошкоджений, перевірили карфакс, пробіг за 2 місяці до аукціону був 22тис миль, все зійшлось, коли запустив (ключ купив оригінал, підшили мені віддалено). https://experience.g...rcenter/recalls - тут можна перевірити обслуговування і відзивні кампанії, в моємо авто ВВ АКБ замінювалась на нову 64 в листопаді 2023 року.

Ремонт в мене був неспішний, з/ч на Болт доволі дорогі, фару я купував в Норвегії, тут за неї просять 1000$, там я взяв за 350$ +50$ доставка. З авто прийшло два комлекти килимів і рідний зарядний пристрій. По підвісці - вона тиха, ковтає ями і вибоїни, але жорстка через коротку базу, жахливо підкидає на хвилях і нерівностях, прямо бовтає по салону. Простора всередині, багажник доволі непоганий, як для хетчбека.


Изменено: lotusvovan, 16 Сентябрь 2024 - 08:58

  • 0

#4733
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 08:58

sapphir, я взагалі багато про що питаю і багато чим цікавлюся, це ще не значить, що я буду щось робити. У мене типовий пробіг в останні 10 років - 1,5-2 ткм за рік, тільки один рік з них було 4. Просто нікуди багато їздити на машині, стандартний маршрут - 12 км в одну сторону, плюс зупинка по дорозі біля Метро чи Фоззі, плюс обмежена кількість менш стандартних. Просто інколи вона потрібна і я хочу, щоб вона була. Відповідно, питання ліквідності у мене в пріоритеті, бо крім того, що у мене найбільші витрати на машину - це покупка автоцивілки, не хочеться занадто багато втрачати ще і на вартості самого предмету. Так, я знаю, що для всього цього таксі дешевше, але я виріс у сім'ї, де мотоцикл, а пізніше машина були завжди, мені так психологічно комфортно і я можу собі це дозволити.

Коли я продам нинішню і купуватиму наступну (або замовлю наступну і потім продаватиму нинішню) - я поки що уявлення не маю. З одного боку, я і зараз не проти, з іншого - непевність ситуації у країні дещо напружує.

 



Сусід взяв MG4 червоненьку - з малим пробігом навіть кітаєць думаю проїздить без особливих проблем якійсь час, що буде через 3-4-5 років - хз. Живемо в багатоповерхівці тому заряджає десь на роботі як я розумію.

Гарантія 7 років і SAIC якщо кудись і дінеться, то хіба що з України, бо Китай.

Але я не маю великого бажання заплатити втрату вартості першим власником, яка, як відомо, найбільша, якщо немає раптового подорожчання машин. Таке бувало в Україні і у минулому році щось таке трапилося, але планово розраховувати на це я б не став.


  • 0

#4734
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3120
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 09:07

sapphir, я взагалі багато про що питаю і багато чим цікавлюся, це ще не значить, що я буду щось робити. У мене типовий пробіг в останні 10 років - 1,5-2 ткм за рік, тільки один рік з них було 4. Просто нікуди багато їздити на машині, стандартний маршрут - 12 км в одну сторону, плюс зупинка по дорозі біля Метро чи Фоззі, плюс обмежена кількість менш стандартних. Просто інколи вона потрібна і я хочу, щоб вона була. Відповідно, питання ліквідності у мене в пріоритеті, бо крім того, що у мене найбільші витрати на машину - це покупка автоцивілки, не хочеться занадто багато втрачати ще і на вартості самого предмету.

 

Так Ніка ж і пише всюди, як і інші - електрички ліквідні сьогодні і зараз, через рік-два-три ти витираєш кулаком сльози коли рахуєш скільки втратив і нічого при цьому не проїхав  :sm13_:


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#4735
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 09:20

lotusvovan, цікаво. А якби ти вибирав ще раз, ти б, з урахуванням нюансів, взяв Болт чи вже щось інше?


Так Ніка ж і пише всюди, як і інші - електрички ліквідні сьогодні і зараз, через рік-два-три ти витираєш кулаком сльози коли рахуєш скільки втратив і нічого при цьому не проїхав  :sm13_:

А "втратив і нічого не проїхав" - це стандартна стуація при малих пробігах для будь-якої машини, не рахуючи згаданих флуктуацій ринку. Типу як Куга у 21 році коштувала щось близько 21 тисячі з меншим дизелем і Павершифтом у салоні з гарантією 2 роки без обмеження пробігу, а у 23 році вона ж коштувала на площадці секонд-хенду на Віннері ту ж 21 куо, тільки без гарантії і з пробігом 78 ткм. Люди її не те щоб рвали з руками у 21, бо Павершифт, а виявилося ось так.

Попередній раз таке було, коли машини, куплені у 2001-03 рр., через декілька років можна було продати дорожче, ніж вони були куплені новими.


  • 0

#4736
lotusvovan

lotusvovan

    Дока

    • Сообщений 725
  • Возраст: 40
  • Имя:Володимир
  • Авто:XC90
  •  
  • Регистрация: 14.02.2006

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 09:31

lotusvovan, цікаво. А якби ти вибирав ще раз, ти б, з урахуванням нюансів, взяв Болт чи вже щось інше?

Взяв би Bolt EUV :) довша база і це дуже впливає на комфорт по підвісці, а ще цікаво теслу S після 17року спробувати.

А так то хотілось би щось більше - розміром з ХС90, але з запасом АКБ на 1000 км, проте це дорого.

Об'єктивно, в електричні дуже сподобалось дві речі: крутий розгін і економія (на роботі безкоштовна зарядка і не вимикають світло поки), а так то нема такого відчуття, типу після електро не сяду на ДВЗ, за хс90 2.4 дизель ностальгія по трасі. Хоча і є ще одне авто на бензині, в дружини.

 


  • 0

#4737
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 09:32

Я правильно розумію, що це за ремонт і фарбування кузова і маніпуляції з фарою, технічно до неї питань немає?

А наскільки ти при виборі лоту можеш прогнозувати її технічний стан?

Ран енд драйв - це ж і у електричок не те щоб зовсім ні о чом, але і мало про що говорить, так? Я маю на увазі те, що не є кузовом, салоном, безпекою і підвіскою, тобто те, що приводить машину у рух - двигуни, батареї, охолодження, комп'ютери і що там ще є з цієї ж серії.

Чому у них, на відміну від машин з ДВЗ, дуже часто стан навіть не Stationary, a Unknown? Наскільки ти можеш попередньо зробити висновок (у контексті прогнозу вартості ремонту) про хоча б частину таких машин? Я бачив у однієї з них на екрані повідомлення, що "Вставте зарядний пристрій", але це тільки у однієї з десятків.

А стан батареї на екрані аукціонних машин тобі видно?

 

Загальне питання: наскільки ти можеш (максимум, у грошах) помилитися у своєму прогнозі вартості ремонту машини, яку ти за аукціонною інформацією і якимись додатковими дистанційно доступними тобі даними вирішила грати (тобто вона пройшла твій попередній відбір)?

 

Это просчет СТО

 

Покраска білий перл.:
Бампер пер 200
Крило перед 200
Двері 200
Двері 200
Внутрянка дверей 50
Крило зад 200
Капот 300
Рихтовка 400
Розборка зборка 200

 

Фара 300-350 отдельно), я не считаю ремонт этим занимается СТО, я понимаю что по чем стоит +- и догадываюсь что нужно, для себя я всегда по максимуму прикидываю сколько нужно денег, на эту машину я заложила +- 3000 но планирую уложиться в +- 1000), машины выбираются по 10 фото аукциона в сомнительном качестве, можно сказать происходит это интуитивно), можно заказывать инспекцию лота на площадке оплатив независимого эксперта, стоит это в районе 300 долларов за единицу и ни кто этого не делает.

 

Чем больше повреждений и ошибок, тем больше можно ошибиться с ремонтом, по именно Беллой Ске я расчитываю обойтись покупкой фары, а там видно будет. Кузовной ремонт посчитать намного проще и точнее чем механический но делать это должен не клиент или логист который везет а СТО которое будет заниматься ремонтом.


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4738
sapphir

sapphir

    Авторитет

    • Сообщений 3120
  • Возраст: 46
  • Имя:Саша
  • Город:Львов
  • Авто:ОВЦ 2.2 АТ 2003
  •  
  • Регистрация: 30.04.2011

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 09:43

 

А "втратив і нічого не проїхав" - це стандартна стуація при малих пробігах для будь-якої машини, не рахуючи згаданих флуктуацій ринку. Типу як Куга у 21 році коштувала щось близько 21 тисячі з меншим дизелем і Павершифтом у салоні з гарантією 2 роки без обмеження пробігу, а у 23 році вона ж коштувала на площадці секонд-хенду на Віннері ту ж 21 куо, тільки без гарантії і з пробігом 78 ткм. Люди її не те щоб рвали з руками у 21, бо Павершифт, а виявилося ось так.

Попередній раз таке було, коли машини, куплені у 2001-03 рр., через декілька років можна було продати дорожче, ніж вони були куплені новими.

 

Якщо втрати прогнозовані тоді чому не брати нову? В перспективі 5-10 років первинна втрата не настільки суттева, прогнозовані витрати - цивілка і ТО. Ну і ліквідність малого пробігу, від першого власника - вона завжди найвища. Наскільки я розумію своїх знайомих, які купляють нові авто раз в 5-10 років - за це вони і готові втрачати ті відсотки при виїзді з салону.


  • 0
Реклама в подписи запрещена!

#4739
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 09:44

а ще цікаво теслу S після 17року спробувати.

 

Вот после того как попробуете, будите смотреть на Болт как на досадное недоразумение)!!!

 

Это я как та что пробовала пишу + Болты у меня тоже были), это знаете как большая яхта и надувная резиновая лодка, которая тоже в принципе разгоняется но делает это настолько стремно что делать этого не хочется), я как первый раз Болту со старта дала все что он может, то перепугалась это мягко сказано, он это делает но ощущения что отвалится что то, кузов прямо дрожит), это как бы нормально машина то бюджетная со всеми вытекающими, а форы да космос), за одну на Болт можно 4 матричных на Теслу купить), с решеткой радиатора, бампером итд история аналогичная).


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4740
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3809
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 13:08

Ну так привезти грубо 5000, при наличии лота уже можно не +- а точно сказать сколько, в этих 5000 все платежи начиная от сборов аукциона, доставки, постановка на учет, все кроме ремонта, считать ремонт нужно с СТО которое будет чинить машину, мне в Киеве насчитали 2000 за ремонт этой(рихтовку и покраску).

https://bidfax.info/...5xmf441948.html

Отцу с неделю назад покрасили Мазду в Вижнице, весь бок кто то ключом процарапал а Германии сделали локально + оба бампера полный перекрас + всю машину отполировали, да по родственному, но обошлось 5000грн., пусть Теслу мою за 25000грн. сделают но это не 2000$

П.С. Биточки везут с целью продать дороже, вот и выходит что если под сея везти то продав через год ни чего не теряется, понятно дело если без каких форс-мажоров.

П.П.С. 15000 - 5000(привезти) - ремонт 1000-2000 = 8000-9000 лот на аукционе, Лиф последний, Теслу можно попробовать тройку, Болт можно итд, лично я бы Лиф смотрела года с 20 в +



Ну так я ни чего против него не имею), я даже его не знаю тобишь и не могу ни чего против иметь))), но это именно просто реклама на ОЛХ, просто что бы обратили внимание и вышли на связь и ни как иначе, машине не "может и не быть" а нет и это я не предполагаю а утверждаю), возьмите у друга ВИН код тачки которая продаться у него за 9500 на ОЛХ, там пол ОЛХ подобных предложений с аналогичным ценообразованием), главное завлечь клиента и взять задаток за бедующий лот, рассказывать обратное безусловно можно, проблема в том что я машины из США более 12 лет вожу и что как работает знаю не по наслышке))).

А сколько жалоб от людей слышала которым обещали очень дешево одно, а в итоге получалось совсем другое и не дешево, тут вот тоже дилер видимо ремонт прикидывал и обещал что то, иначе за эту цену не то что не ликвидно а изначально сильно убыточно было покупать!!!

https://bidfax.info/...54nf461324.html

:sm13_:

Везде гвардейцы кардинала
  • 0

 
:hi: 
 
 


#4741
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 16 Сентябрь 2024 - 15:05

:sm13_:

Везде гвардейцы кардинала

 

Не то слово), ВИН код за 9500 в студию  :sm13_: !!!


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#4742
bzhasso

bzhasso

    Авторитет

    • Сообщений 3809
  • Имя:Алехандро
  • Город:Киев
  • Авто:Meriva A 1.6 COSMO Edition
    & ТурбоОмерика
  • Гос. номер:АЕ3448HI
  •  
  • Регистрация: 24.09.2009

Опубликовано Вчера, 11:01

Ок приедет с отпуска - спецом спрошу

Изменено: bzhasso, Вчера, 11:01

  • 0

 
:hi: 
 
 


#4743
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано Вчера, 12:27

Я даже знаю ответ :ad_new: .


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила






Также с меткой «Tesla, Leaf, Bolt»

9 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 9 гостей, 0 скрытых