Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Електромобіль

Tesla Leaf Bolt

  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
4742 ответов в теме

#3851
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 09:12

любителель глобусов слился

питання тільки хто тут любитель глобусів.. ))
  • 0

#3852
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 09:16

Тот кто не обдумано пошел на самонотяг с Лифом, любитель неуместных афоризмов и ржачных смайликов в местах где уже всплакнуть было бы логично :smile284:  :smile284:  :smile284:


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3853
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 09:26

пробеги в США не крутят
В Німеччині теж не крутять, бо як ви написали вище, за це кримінальна відповідальність. Крутять пробіги пригонщики або перекупи, їм пофіг звідки машина.

Карфакс стоит 1 доллар
Карвертікал коштує трошки дорожче, але перевірити оф. пробіг в Європі взагалі не проблема. В мене сусід приганяє виключно 3-річні лізингові авто з Німеччини, всі вони обслужені по регламенту у оф.дилера. Взагалі не розумію звідки ви берете цю маячню про виключно необслужену Європу і супер доглянуті штати? Гляньте по продажам битків по штатах, там теж є з пробігами 100-150тис миль і вони теж опиняються на нашому ринку... Плюс по авто з штатів це ціна (бо биток апріорі виходить дешевше) або ексклюзивність (в Європі певні авто взагалі не представлені).
  • 0

#3854
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 09:31

В Німеччині теж не крутять, бо як ви написали вище, за це кримінальна відповідальність. Крутять пробіги пригонщики або перекупи, їм пофіг звідки машина.

 

 

Карвертікал коштує трошки дорожче, але перевірити оф. пробіг в Європі взагалі не проблема. В мене сусід приганяє виключно 3-річні лізингові авто з Німеччини, всі вони обслужені по регламенту у оф.дилера. Взагалі не розумію звідки ви берете цю маячню про виключно необслужену Європу і супер доглянуті штати? Гляньте по продажам битків по штатах, там теж є з пробігами 100-150тис миль і вони теж опиняються на нашому ринку... Плюс по авто з штатів це ціна (бо биток апріорі виходить дешевше) або ексклюзивність (в Європі певні авто взагалі не представлені).

 

 

Все верно, кроме одного где я написала о "виключно необслужену" , а так да и главная задача прогонщика заключается в том что бы купить как можно дешевле а продать как можно дороже, остальное все условности как и замена дегтя на свежее масло перед продаже!!!


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3855
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 09:50

Все верно, кроме одного где я написала о "виключно необслужену" ,
З ваших постів можна зробити такий висновок.

А Американские машины обслуженные

Немец при том что машина уже подустала и понимая что он ее тысяч через 30 скинет Поляку) масло менять не станет, даже при учете что его уже тысяч 20 не менял .


в Европе приезжает в год 40-50 тысяч и вот если ей 5 лет, то это +- именно 200 тысяч а не 50
Лізингові в Німеччині в рік скоріше 60-70 тис, умовні 200тис пробігу там через 3 роки наступають. Але авто авто їздить по автобанам і по моторесурсу це аналогічно 80-100тис у нас.
  • 0

#3856
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:06

Лізингові в Німеччині в рік скоріше 60-70 тис, умовні 200тис пробігу там через 3 роки наступають. Але авто авто їздить по автобанам і по моторесурсу це аналогічно 80-100тис у нас.


Всеж якщо взагальному то 35-50тисяч в рік, але це сугубо індивідуально, умовно куплений гольф R-line якимось менеджером під власне користування може бути 17-18 року з пробігом 120 тисяч, чи шкода РС з 150 тисяч ( це конкретно мною недавно пригнані авто, бо хтось прибіжить і розкаже про мільйони на щитку, скрутки і ліквідність) а може бути якийсь сірий скучний звичайний сьомий гольф з фірми де їздив курʼєр між містами і там може бути 60-70 тис в рік .

Нарахунок моторесурса тут в загальному погоджусь.
  • 0

#3857
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17627
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:09

В Німеччині теж не крутять, бо як ви написали вище, за це кримінальна відповідальність. Крутять пробі.


Наскільки я чув , то купити машину у німця не дуже просте завдання , майже все там стоїть на майданчиках, якими знов таки , в більшості володіють турки .
Тому їдучи за Гольфом в Німеччину , треба надіятись на чесність не стільки німців , скільки турків .
( як казав тут один -імхо)
  • 0
Реклама в подписи запрещена

#3858
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:12

З ваших постів можна зробити такий висновок.

 

 



 

 

Лізингові в Німеччині в рік скоріше 60-70 тис, умовні 200тис пробігу там через 3 роки наступають. Але авто авто їздить по автобанам і по моторесурсу це аналогічно 80-100тис у нас.

 

 

Все правильно, ходовая там держится намного лучше да, но это ни как не влияет на износ ремней, цепей, всяко разно подшипников к примеру в помпе, топливной итд = выезженная машина с запескоструенной на автобане оптикой и лобовым.

 

П.С. Я писала не делает потому как менталитет не позволяет, я не писала за лизинговые машины которые обязывают, я пи сала за частников и то виключно не писала, в любом правиле есть свои исключения).


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3859
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:15

Наскільки я чув , то купити машину у німця не дуже просте завдання , майже все там стоїть на майданчиках, якими знов таки , в більшості володіють турки . Тому їдучи за Гольфом в Німеччину , треба надіятись на чесність не стільки німців , скільки турків . ( як казав тут один -імхо)
До турків їхати не варто та й усе. Але вінкод дистанційно і вони дають без проблем. По ньому пробиваємо історію і дивимось їхати чи ні. Я один раз потратився, коли купляв електричку і відправив до них на огляд людину. Отримав досвід і більше такої помилки не зроблю. Хоча по він коду і з авто по факту було все добре, але набрехали з продажем нетто/брутто...
  • 0

#3860
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:21

Наскільки я чув , то купити машину у німця не дуже просте завдання , майже все там стоїть на майданчиках, якими знов таки , в більшості володіють турки .
Тому їдучи за Гольфом в Німеччину , треба надіятись на чесність не стільки німців , скільки турків .
( як казав тут один -імхо)

 

Еще есть люди в Украине которые "дистанционно способны распознать неладное" читала где то недавно в этой теме :sm13_: и вообще могут такое как ни у кого не получится, думаю если захотят то вообще Немец доплатит что бы в 13500 вложится :smile284: , это просто удача то какая одни малые пробеги попадаются от менеджеров, машины не битые не крашенные, салоны в идеале, обслуженные при этом на все 100, ибо менеджеры по выходным вместо автобанов с плоскогубцами вокруг скакали и все это при стоимости ИТОГО выгодной выходит с аналогичными на РИА в наличии :smile260:  :smile260:  :smile260:


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3861
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:23

Думав вже відпустило:sm13_: але бачу знов по колу пішло:sm13_:
  • 0

#3862
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:26

Не, теперь все под жестким тотальным контролем на долго :sm13_: глобус глубоко вошел :smile284: и кто виноват :smile284: ?


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3863
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:39

R-line, 114 пробігу, 2017 рік, мною привезений і проданий через людину з клуба його товаришу, щоб не було закидів що просто скрін ні звідки..
Нефарбована машина в хорошій комплектації зі всією історією по офіціалах.. так же ж не буває правда))

глобус глубоко вошел :smile284: и кто виноват :smile284: ?

є ж спеціалізовані речі для цього, навіщо ж ви так з собою))

По кожному вашому стереотипу з дьогтьом в моторі :sm13_: я можу навести приклад конкретних машин з конкретними людьми.. Конкретно тут купленими в клубі..
Наприклад є одноклубник і член цього клубу, який купив у мене шкоду Октавію а7 4*4 з пробігом в 230 тисяч, якаб мала вже розсипатись по ваших словах і у нього зараз +100 по нашим дорогам, з ремонтів якийсь дрібʼязок по підвісці і муфта кардана.

Тому висуньте вже свій глобус куди ви там його собі засунули і заспокойтесь))

Прикрепленные файлы:


Изменено: Мірик, 25 Февраль 2024 - 10:41

  • 0

#3864
Olaf

Olaf

    q:-)

    • Сообщений 7152
  • Возраст: 44
  • Имя:Александр
  • Город:Черкаси
  •  
  • Регистрация: 30.07.2006

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:40



з пробігом в 128 тисяч

Вже 141 ) Поки окрім двох замін оливи більш нічого. Ну свічки розжарювання куплені при нагоді будуть поміняні бо в морози були симптоми.

 

На рахунок пробігу, ну от дивлюсь діагностикою стан сажового, показники тиску на холостих та 2500. Регенерації у місті кожні 350-380 км, якщо регенерація відбулась по трасі - то попереду більше 400-т по місту. Дивлюсь параметри в ДСГ, пробіг, скільки тримається тиск, скільки сек працювало зчеплення при різних температурах - плюсую все це отримую умовні мотогодини, середню швидкість.

Ну ніяк це не вказує на захмарний пробіг.

 

seksinika, Я розумію що я лошара і не знаю всіх тонкощів до чого реально дійшов прогрес в автобізнесі. Але розумію що при бажанні всі циферкі можно корегувати, і в ДСГ теж, але нафіга так морочитись, принаймні з відносно дешевими авто, коли простіше заробляти на потоці.

На ютубі чув що зі свіжими Туарегами вже є сенс.


  • 0
 

 


#3865
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:45

Olaf, ти сумнівався в пробігові, тю.. яж навіть десь скрін з вхідної експертизи тобі показував, він у мене навіть десь є, можу скинути.
  • 0

#3866
Olaf

Olaf

    q:-)

    • Сообщений 7152
  • Возраст: 44
  • Имя:Александр
  • Город:Черкаси
  •  
  • Регистрация: 30.07.2006

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:55

Мірик, Не сумніваюсь. Просто навіть якщо припустити наявність сумнівів то об'єктивно не знаходжу підтвердження.


  • 0
 

 


#3867
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 10:58

ДСГ, пробіг,
 
при бажанні всі циферкі можно корегувати, і в ДСГ теж,

я з свого досвіду навіть у нас не чув щоб хтось цим заморочувався.. хібащо при заміні мехатроника, але це все стосується старих машин де вже поняття сервісної історії не існує.
На туарегах, х5 і діапазоні в 35-50 кує є окрема категорія людей яка любить мотнути сотку заманювати ціною і чекати два роки свого лоха.. люди різні..
  • 0

#3868
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 11:18

В любом правиле есть свои исключения, кроме местного глобуса :sm13_:

 

Мирик вы на него само-насадились, причем засадили по максимуму), я на него не претендую он ваш по праву :smile3:, можете его даже по проворачивать если вам так нравится, это кардинально и абсолютно ни чего не меняет.

 

П.С. Я считаю что от машин с пробегами больше 200 тысяч нужно избавляться, а не покупать с пробегами 230, ну разве что они дороги как память или представляют собою некую эксклюзивную или коллекционную ценность :sm13_:  и вот ни ВАГ ни тем более его выкидыш такими не являются.

 

П.П.С. Заметьте я ни где не спустилось до вашего уровня афоризмов и ни разу не написала что то на предмет "ага-ага, ну конечно вы лучшая итд" более того я не оспариваю что у лично у вас есть желание найти для клиента самую лучшую машину в Германии и доставить в самые кротчайшие сроки при своем минимальном заработке, но после Лифа за 13500 я заявляю вы БАЛАБОЛ и за свои слова не отвечаете!!!


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3869
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 12:05

Вас то вже з вашим глобусом якби вже і не трогає ніхо)) так кинув пару прикладів «зачуханих» салонів, як ви казали і приклади неймовірних неіснуючих машин з Німеччини з пробігом в 114 тисяч, 128 тисяч , по ліквідних цінах які не застоялись, з дьогтьом в моторі з 230 тисяч які мали вжеб розсипатись.. і це не якісь диво історії, а як я вже писав конкретні люди з клуба, які можуть зруйнувати ваші міфи..тому хто балабол, а хто ні і хто до чого тут опускався дуже велике питання..

Нарахунок ліфа з самого початку я написав що можна пошукати і привезти, і зразу написав що точно не вам, і це не з метою якогось приниження чи зверхності до людей, а всього лише з прогнозованості розвитку діалогу опираючись на ваше велике Его:sm13_:
Кому буде потрібно дешевше підбитий з Америки мабуть звернеться до вас, чи ще до когось, я на це ніяк не претендую, кому цілий з Європи то можливо до мене, можливо не до мене, можливо купить по місцю.

Яж ніде не писав про весь сегмент американського ринку що це все фуфло.. комусь підходить та на здоровʼя, і там мабуть щось можна вигідно купити, я якби про інше.. про доцільність битка якщо є не набагато дорожче ціле тут чи в Європі.. Виж зразу зайшли на цілий сегмент ринку і людей які ним займаються і з перших постів вас почало бомбити що з Європи взагалі нема сенсу везти, там все скручене-замучене і не ліквідне, Америка рулить! Це дитячий радикалізм який немав би бути у людини вашого віку.. але зробим скидку що ви жінка, ну трохи емоційна мабуть))
На ці дитячі емоційні міфічні стереотипні популістичні:sm13_: закиди я привів конкретні приклади що це мягко скажем неправда))

Розбирати з цитатами хто що писав і хто відповідає за свої слова, а хто ні, і хто коли і до чого опускався.. ну нагадує розборки 15 річних сцикух в якомусь інстаграмі.. тому давайте не будем.
П.с чесно щиро не хотів вас образити особисто, не думав що вас так зацепить, якщо це відбулось то вибачайте.

Изменено: Мірик, 25 Февраль 2024 - 12:05

  • 0

#3870
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6460
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 12:41

Ну і срач розвели.

В мене є питання до американських і європейських гонщиків. Гарантія на батарейку в Україні діє?


  • 0

#3871
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 12:47

Ну і срач розвели.
В мене є питання до американських і європейських гонщиків. Гарантія на батарейку в Україні діє?

тож від виробника і дилера залежить.. якщо є офіційний дилер і виробник дає гарантію то має діяти..
Але тут є можливо більш знаючі люди які можуть розказати по конкретних марках авто що і як..
  • 0

#3872
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 13:12

Вас то вже з вашим глобусом якби вже і не трогає ніхо)) так кинув пару прикладів «зачуханих» салонів, як ви казали і приклади неймовірних неіснуючих машин з Німеччини з пробігом в 114 тисяч, 128 тисяч , по ліквідних цінах які не застоялись, з дьогтьом в моторі з 230 тисяч які мали вжеб розсипатись.. і це не якісь диво історії, а як я вже писав конкретні люди з клуба, які можуть зруйнувати ваші міфи..тому хто балабол, а хто ні і хто до чого тут опускався дуже велике питання..

Нарахунок ліфа з самого початку я написав що можна пошукати і привезти, і зразу написав що точно не вам, і це не з метою якогось приниження чи зверхності до людей, а всього лише з прогнозованості розвитку діалогу опираючись на ваше велике Его :sm13_:
Кому буде потрібно дешевше підбитий з Америки мабуть звернеться до вас, чи ще до когось, я на це ніяк не претендую, кому цілий з Європи то можливо до мене, можливо не до мене, можливо купить по місцю.

Яж ніде не писав про весь сегмент американського ринку що це все фуфло.. комусь підходить та на здоровʼя, і там мабуть щось можна вигідно купити, я якби про інше.. про доцільність битка якщо є не набагато дорожче ціле тут чи в Європі.. Виж зразу зайшли на цілий сегмент ринку і людей які ним займаються і з перших постів вас почало бомбити що з Європи взагалі нема сенсу везти, там все скручене-замучене і не ліквідне, Америка рулить! Це дитячий радикалізм який немав би бути у людини вашого віку.. але зробим скидку що ви жінка, ну трохи емоційна мабуть))
На ці дитячі емоційні міфічні стереотипні популістичні :sm13_: закиди я привів конкретні приклади що це мягко скажем неправда))

Розбирати з цитатами хто що писав і хто відповідає за свої слова, а хто ні, і хто коли і до чого опускався.. ну нагадує розборки 15 річних сцикух в якомусь інстаграмі.. тому давайте не будем.
П.с чесно щиро не хотів вас образити особисто, не думав що вас так зацепить, якщо це відбулось то вибачайте.

 

Честно все не прочла и даже не пробовала уловить смысл :sm13_: ибо после трех дневного общения с вами выводы я уже сделала :ad_new:



Ну і срач розвели.

В мене є питання до американських і європейських гонщиків. Гарантія на батарейку в Україні діє?

 

На официальные действует, на серые и Китай нет.


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3873
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6460
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 13:26

Мірик,

seksinika,

То на пригнані не діє? 


  • 0

#3874
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 13:30

Я не зтикався з цим питанням.. не підскажу, з того що знаю ВАГ наприклад на тому ж гольфу дає здається 7 років гарантії на батарейку, чи діє воно нормально у нас на привезених не офіційно хз..
  • 0

#3875
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6460
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 13:44

Я не зтикався з цим питанням.. не підскажу, з того що знаю ВАГ наприклад на тому ж гольфу дає здається 7 років гарантії на батарейку, чи діє воно нормально у нас на привезених не офіційно хз..

8 років на всіх вагах.


  • 0

#3876
Мірик

Мірик

    trouble shooter

    • Сообщений 21818
  • Возраст: 38
  • Имя:Мирослав
  • Город:Луцьк
  • Авто:Бандеромобілі
  •  
  • Регистрация: 06.11.2005

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 13:49

8 років на всіх вагах.

ну знач 8
  • 0

#3877
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 13:50

То на пригнані не діє? 
Залежить від виробника і імпортера. Хюндай, ягуар офіційні євро авто продовжують гарантію в Україні на пригнані авто без проблем. Головне, що б сервісці не було пропусків по обслуговуванню. Кіа, ніссан, фольксваген, тесла - ні.
  • 0

#3878
TPAKTOPICT

TPAKTOPICT

    Авторитет

    • Сообщений 6460
  • Имя:Гріша
  • Город:Калуш
  • Авто:VAUXHALL
  •  
  • Регистрация: 18.07.2017

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 13:58

Залежить від виробника і імпортера. Хюндай, ягуар офіційні євро авто продовжують гарантію в Україні на пригнані авто без проблем. Головне, що б сервісці не було пропусків по обслуговуванню. Кіа, ніссан, фольксваген, тесла - ні.

Мова про батарейку.


  • 0

#3879
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 14:17

Мова про батарейку.
Ну те, що я написав, стосується і батарейки в тому числі.

Гарантія ж на різні вузли і агрегати різні. На батарейку найдовша.


  • 0

#3880
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 17:28

На Теслу точно не действует, если что то нужно в Европу ехать, по остальным если они у нас официально продаются, не марка в целом а сама модель, нужно уточнять у оф-дилера, то что отпетлять будут пытаться сомнения не вызывает), то что по времени будет не быстро тоже. 


Изменено: seksinika, 25 Февраль 2024 - 17:28

  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3881
rogii

rogii

    Авторитет

    • Сообщений 966
  • Имя:Ігор
  • Город:Бердичів
  • Авто:-
  •  
  • Регистрация: 17.10.2018

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 18:07

уточнять у оф-дилера
Так і є, але дилер нічого не вирішує, лише імпортер. Ті самі кіа-хюндай, одна й та сама корпорація, але імпортери різні. Кіа принципово не ставить на гарантію офіційні авто з Європи, хюндай ставить без проблем, потрібен лише переклад сервісної книжки і діагностика авто. Ягуару ж достатньо просто сервісної книжки без пропущених ТО в Європі і авто автоматично вважається гарантійним. 
  • 0

#3882
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 25 Февраль 2024 - 19:06

Я +- года 4 назад привезла клиенту не с Европы), Мерседес В250Е этот вот.

 

viber-2024-02-25-19-00-35-187.png

 

Хозяин поставил его на гарантию, я не вдавалась в подробности на что она распространялась итд, но это стоило ему каких то денег, вот правда не помню сколько но дорого) и на сколько помню дело было в Харькове.


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3883
Muzzy

Muzzy

    Texas forever

    • Сообщений 12748
  • Имя:.
  • Город:Kиїв
  •  
  • Регистрация: 02.10.2009

Опубликовано 29 Февраль 2024 - 20:51

seksinika, ти коли розповідаєш околєсіцу про Карфакс, ретельно обслужені американські машини, "пробіг не крутять" і "уголовная отвєтствєнность" - це ти настільки без комплексів намагаєшся лохів розводити чи ти сама у всю цю галіматью віриш?

До речі, не рахуючи Карфаксу, це останні років 25 була слово в слово перекупська пісня про машини з Німеччини (особливо про "уголовную отвєтствєнность" за скручений пробіг), і якраз на противагу "зачуханим американським, з яких зливають дьоготь".

Я багато чого розумію, але нахабність повинна мати певні межі.

Якщо ж ти у це щиро віриш - кхм, ну окей...

 

Мірик, знаєш чим відрізняється єврей від англійця?


  • 0

#3884
seksinika

seksinika

    Авторитет

    • Сообщений 2768
  • Возраст: 39
  • Имя:Ника
  • Город:Киев
  • Авто:Tesla X, Ford F-150
  •  
  • Регистрация: 06.03.2009

Опубликовано 29 Февраль 2024 - 21:09

Все что я когда то рассказываю именно так и есть, а где ты увидел про "тщательно обслуженные" обслуженные можешь показать???

 

Еще раз, для специалистов я не одной машины не видела из США с дегтем вместо масла, а с Европы через одну у Мирика проконсультируйся в личку для общего развития.

 

П.С. Мне так нравится когда кто то не имеющий особого понятия что то начинает рассказывать и советы давать :sm13_:  у меня сезон 22-23 закрыт по кабинету, это опять таки для общего закрыт цифрой  

 

viber-2024-02-29-21-05-32-749.png

 

И 1203526 это в долларах при средней цене машины +- 5000, но тебе понятно виднее кто же тут поспорит то :smile284: 


  • 0

Реклама на форуме запрещена.
Читаем правила


#3885
AveoLNik

AveoLNik

    Авторитет

    • Сообщений 2760
  • Возраст: 41
  • Имя:Алекс
  • Город:Николаев
  • Авто:Hyundai Accent 1.4 АТ
  • Гос. номер:ВЕ
  •  
  • Регистрация: 18.01.2015

Опубликовано 29 Февраль 2024 - 22:20

Все 

1203526 это в долларах при средней цене машины +- 5000, но тебе понятно виднее кто же тут поспорит то :smile284: 

 

https://youtu.be/1Et...G_vFpNQajtHoAMH

:sm13_:


  • 0





Также с меткой «Tesla, Leaf, Bolt»

2 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 2 гостей, 0 скрытых