Перейти к содержимому


Реклама









Фото

"Домініканська" баня...Практичне/бюджетне втілення насолоди для душі та відпочинку для тіла...


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
60 ответов в теме

#1
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 17:39

"Гаити, гаити, не были мы ни на каком Гаити! :)) Нас и здесь неплохо кормят! И вообще, загораем мы, не видите что,ли?"(с)
 
Щоб довго не розтягувати початок теми почну з головного.
 
Вітаю шановне товариство УОК...
Всі хто не знає моє захоплення,можуть з ним ознайомитись тут
http://www.opel-club...a-karas-poshel/

Також хто не знає,що для більш комфортного перебування біля захоплення я побудував оце

http://www.opel-club...ogo-vdpochinku/

 

Побудувавши "оце",я ческажучи обуржуївся і вирішив побудувати собі(та своїй половині) баню...Правильно-у місці дислокації будиночку,там де я рибалю...

Так,так-баню!

 

Чому я створюю цю тему тут?Все надпросто-УОК це місце,де живуть розумні,та порядні люди,що й пораду гарну дадуть і розкритикують неправильно зроблене й насовітують як зробити краще.Один раз стикнувшись з колективним розумом УОК,я зрозумів що це реально сила!

 

Чому саме в "Отдих і Турізм",а не в профільний розділ форуму "Строим дом"?Тому що мені тут затишніше,можна сказати по домашньому.Не знаю як баня відноситься до туризму,але до відпочинку 100% має відношення...Тому вважаю,що тему я створюю в правильному розділі...

 

Чому тема називається "Домініканська" баня?

По перше до "Домініканської" бані,як і до Домініканського Сан-Домінго можна дістатися через Бориспіль... :ad_new:

А по друге-ну який телепень зацікавиться темою яка має назву просто "Баня"?... :sm13_:

 

 

Почнем з головного Нам потрібен план в натурі мля!

Шановне товариство,шановна громада,шановні еліти...Я перед усім маю вибачитись,але малюю на бумазі,як О.Бендер...

Тому фраза   «Киса, скажите мне, как художник художнику — вы умеете рисовать?»Має до мене безпосереднє відношення... :ad_new:

Прошу при перегляді плану,не бити ногами,особливо в живіт... :sm13_:

DSC04199.JPG

 

Каратєнєчко напишу основні розміри об'єкта...

Довжина2500мм.,Ширина2000мм.,

Висота фронтальної стіни 2100мм.,висота задньої стіни 2000мм.-щоб вода на даху не застоювалася.

Передбанник1200х1200мм. 

Матеріал основи-брус 100х100мм.,дах-брус 50х50мм. та дошка 25мм...

Стіни та дах будуть виготовлені у вигляді намету з ПВХ зеленого кольору.Пошив,замовив тут(не перший раз користуюсь їхніми послугами)

http://konturtov.kiev.ua/

 

Опалення приміщення,нагрів води та виготовлення пару буде відбуватися за рахунок оцього прибору,який в народі має назву "буржуйка"

DSC04182.JPG

Видобування пару,буде відбуватись за рахунок бризкання водички на каміння...

Одразу ж питання-яке каміння краще-де брати/купувати?

Для того,щоб каміння не обсипалося з прибору,невтомні руки мого компаньїли Юрія Миколайовича,та сусіди зварювальника Сан Санича-роблять на приборі обрешітку...

DSC04184.JPG

 

Пічка з трубою в мене заготовлено,тент я замовив...

 

Потрібен брус для основи...

Бруса в Київі та його околицях,як гною.Але я надибав пилораму,де купляю метеріал менш ніж за півціни...

Брус куплений і в бій вступає невтомна і безвідмовна зброя-предок славнозвісного Самурая з країни висхідного сонця,а саме його син-Судзукі Джимні.Закидаєм брус на експедиційну корзину і під колеса,починають котитись кілометри бездоріжжя...

DSC04185.JPG

Зрозуміло,що для позашляховика,цього класу перепон,на шляху дуже мало...

Тому матеріали і автор ідеї(тобто я) через деякий час прибувають у місце призначення...

 

Радо вітаюсь із сусідою(незмінним Сергієм Дмитровичем Брагою-саме він колись допомагав мені побудувати каркас намету та подарував сомовий(робочий!!!)квок) і за якихось 15 хвилин підбурювань,загорівшись ідеєю ми вже працюємо не покладаючи рук...

Берем лопату-викопуємо ямку завглибшки 600/700мм і вставляємо в неї брус 100х100мм згідно кресленню та розмірів,але вже в натурі.Перед цим брус(ту частину що буде в планеті)потрібно обробити відпрацьованим мастилом...

DSC04188.JPG

Тоді на частину що оброблено вдягаємо полієтиленовий мішок з під сміття

DSC04189.JPG

Підносимо до місця де заплановано розташування

DSC04190.JPG

І вставляємо в планету!!!(Перед тим як засипати,добавляємо в мішок пару літрів відпрацьованого мастила щоб брус довше не згнив.)

DSC04191.JPG

Засипаєм та виставляємо стовп рівно відносно планети,плану,стін,стелі,вертикалі,горизонталі та час від часу промірюючи діагоналі та ін...

DSC04192.JPG

 

Закопавши стовпи-робимо рівчак,по якому буде стікати відпрацьована вода

DSC04193.JPG

Вкладаємо на долівку лінолеум(звичайно,що ще будуть трапіки),вкриваємо дах дошками,та встановлюємо опалювач на  місце де він буде працювати.

DSC04194.JPG

У кутку,де буде працювати опалювач/нагрівач-робимо теплоекран(пересторога ніколи лишньою не буває!!!)

Прибор тут же було випробувано-нагріто води.Нагріту воду перелили у бак душової і помилися теплесенькою водою!

DSC04195.JPG

 

 

Працювали з 11 до 15години...

На наступні вихідні буде готовий тент.Буду робити рамку для вікна,видру(розшивку) у ПВХ для труби димара,лежак,та передбаник...

 

Начебто поки все...Як щось забув-допишу!

Питайте,критикуйте,совітуйте-радо відповім усім... :drinks:

 

 

 


 

 

 

 


Изменено: Юстас, 18 Май 2014 - 17:41

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#2
Pentagon

Pentagon

    Покоритель Гондураса

    • Сообщений 5492
  • Возраст: 54
  • Имя:Vitaly
  • Город:Kiev
  • Авто:Suzuki Grand Vitara 2,0л, 2006
  •  
  • Регистрация: 10.05.2006

Опубликовано 18 Май 2014 - 17:51

Buenos dias amigo Andrey!

Как доминиканец доминиканцу скажу - хорошее дело задумал! На очереди, судя по всему, постройка на берегу речки цеха по разделке рыбы :-)

Вопрос по стенам бани - не будет ли контакта воды с промасленными участками столбов? Опасаюсь за запах масла в бане ( не ароматов эфирных масел, а запаха "отработки").
  • 0
Люби себя в Гондурасе, а не "Гондурас" в себе!

#3
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 18:06

Buenos dias amigo Andrey!

Как доминиканец доминиканцу скажу - хорошее дело задумал! На очереди, судя по всему, постройка на берегу речки цеха по разделке рыбы :-)

Вопрос по стенам бани - не будет ли контакта воды с промасленными участками столбов? Опасаюсь за запах масла в бане ( не ароматов эфирных масел, а запаха "отработки").

Буенос вечорс аміго Віталя!)

Риба повинна під неспішну розмову поїдатись гостями-навіщо ж продукт консервувати?

 

Все там буде гаразд із стінами...Ніяких запахів у альтанці вже 4 роки нема,вона побудована тим самим чином...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#4
Pentagon

Pentagon

    Покоритель Гондураса

    • Сообщений 5492
  • Возраст: 54
  • Имя:Vitaly
  • Город:Kiev
  • Авто:Suzuki Grand Vitara 2,0л, 2006
  •  
  • Регистрация: 10.05.2006

Опубликовано 18 Май 2014 - 18:44

Все там буде гаразд із стінами...Ніяких запахів у альтанці вже 4 роки нема,вона побудована тим самим чином...

Но температура воздуха в альтанке и в бане несколько отличаются... Да и влажность разная.
Плюс альтанка не настолько закрытое помещение и вентиляция там лучше.
В общем - удели внимание ароматам, что-бы не париться с парами машинного масла.
  • 0
Люби себя в Гондурасе, а не "Гондурас" в себе!

#5
PULYA

PULYA

    Авторитет

    • Сообщений 16333
  • Возраст: 43
  • Имя:Дима
  • Город:Одесса-мама
  • Авто:Грязный
  •  
  • Регистрация: 16.08.2005

Опубликовано 18 Май 2014 - 18:47

И тут здравствуйте! Вообще не понял концепции, поэтому задам ряд вопросов.
Пол будет? Чем будешь утеплять и обшивать стены(внутри и снаружи)? Не смущает тебя, что топка находится в парилке?
Пока всё!
Мудрость - это когда задница успокоилась и уже ничего не ищет! (Жаль, что это не про меня)

#6
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 19:18

И тут здравствуйте! Вообще не понял концепции, поэтому задам ряд вопросов.
Пол будет? Чем будешь утеплять и обшивать стены(внутри и снаружи)? Не смущает тебя, что топка находится в парилке?
Пока всё!

Концепція надпроста-помитись у теплі...

Полу не буде...Нічого утеплятись,та обшиватись не буде...

Банька для походів.Сезон прийшов-тент накинув,опалювач встановив.Сезон закінчився-все зібралося за 10 хвилин і все...


Изменено: Юстас, 18 Май 2014 - 19:19

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#7
PULYA

PULYA

    Авторитет

    • Сообщений 16333
  • Возраст: 43
  • Имя:Дима
  • Город:Одесса-мама
  • Авто:Грязный
  •  
  • Регистрация: 16.08.2005

Опубликовано 18 Май 2014 - 19:21

Так ты так и пиши- душевая, а то баня.
Мудрость - это когда задница успокоилась и уже ничего не ищет! (Жаль, что это не про меня)

#8
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17647
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 19:53

 Андрей , это просто открытое место на берегу реки , за которым никто не смотрит ?

 Не опасно оставлять такую халабуду без присмотра ? Или там кто то постоянно находится ?


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#9
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 20:51

Так ты так и пиши- душевая, а то баня.

А оце тоді що?

http://stroy-banya.c...imi-rukami.html

 

 

 

Правильно-сама що не на є баня...У мене навіть розміри близькі до ідеальних...

Я думаю ти просто звик до капітального будівництва.А в моїх умовах,я не можу зробити капітальну будову,а попаритись хочу....Тому мій варіант,є самою натуральною банею.

Приміщення є,кам'янка є,пар буде-що ще потрібно щоб отримати парну?



 Андрей , это просто открытое место на берегу реки , за которым никто не смотрит ?

 Не опасно оставлять такую халабуду без присмотра ? Или там кто то постоянно находится ?

В літню пору,обов'язково хтось знаходиться...Та й людей "випадкових" там не буває...Всі такі ж самі рибацуги...А як відомо,"рибак рибака видит издалека",ну чи "ворон ворону ока не виклює"...Домінікана одним словом...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#10
Bernik

Bernik

    УКРОП!

    • Сообщений 6984
  • Возраст: 34
  • Имя:Іван
  • Авто:Superb, GolfVII
  •  
  • Регистрация: 02.02.2012

Опубликовано 18 Май 2014 - 20:55

Ти крутий чувак Їй Богу... Дивлячись на твої проекти аж жаба душить! Вдалих втілень в життя задумів!


  • 0

moderator-71.gif

Крым - украинский
Сектор - правый
Путин - ***ло!

 

 

 


#11
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:07

Ти крутий чувак Їй Богу... Дивлячись на твої проекти аж жаба душить! Вдалих втілень в життя задумів!

Не знаю-не знаю!...

...якби тобі правильно відповісти...

У кожного є свій рівень,або планка...Яку можна подолати якщо докласти зусиль.До всього цього треба не забути добавити бажання-це саме головне!!!

Дякую за оцінку,але кожен проект,за який я брався,я міг потягнути фінансово;був мені не тільки цікавим,але й корисним;я міг сам його втілити у життя,або оплатити чужу працю....

Тому і йде воно легко й прозоро-знаєш чого хочеш,можеш і робиш...Тобто планово...

 

До речі,якщо буде цікаво я викладу кошторис цієї будови...Навряд чи можна за цю суму купити дійсно нормальну кемпінгову чи екстримальну палатку брендового виробника...



Так хто посовітує,яким камінням обкладати буржуйку? :sm13_:


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#12
Шусман

Шусман

    добрейшей души человек

    • Сообщений 17647
  • Возраст: 58
  • Имя:Игорь
  • Город:Киев пригород
  • Авто:Нексия
  •  
  • Регистрация: 19.06.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:14

 Так ведь круглыми обкладывают . Не знаю как называется , типа гальки , только крупные .


  • 0
Реклама в подписи запрещена

#13
Bernik

Bernik

    УКРОП!

    • Сообщений 6984
  • Возраст: 34
  • Имя:Іван
  • Авто:Superb, GolfVII
  •  
  • Регистрация: 02.02.2012

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:24

 Так ведь круглыми обкладывают . Не знаю как называется , типа гальки , только крупные .

булыжники однако


  • 0

moderator-71.gif

Крым - украинский
Сектор - правый
Путин - ***ло!

 

 

 


#14
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:26

 Так ведь круглыми обкладывают . Не знаю как называется , типа гальки , только крупные .

Та то зрозуміло.Взять де?


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#15
mysei

mysei

    Авторитет

    • Сообщений 3310
  • Возраст: 47
  • Имя:mysei
  • Город:Измаил
  • Авто:Opel Rekord
  • Гос. номер:АН4373АН
  •  
  • Регистрация: 29.12.2010

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:31

Так ты так и пиши- душевая, а то баня.

Если роскочигарить ту буржуйку резиной-то таки будет баня...еще фиг и устоишь!)

То что вода кипит в самой парилке-это хорошо,будет возможность веники кипятить и мыться пахнючим дубовым отваром-кто не пробовал,смейтесь!)

А камни то уже такое,только температуру сбивают,и перерасход топлива пока нагреешь их....без них раз-два кател покраснел и в перед)

А ложат обычный крупный щебень,бут....или найти чашки фарфоровые с высоковольтных столбов,побить,и тоже не плохо,они греются быстрее,без запаха и так далее...но круче всего,это ложишь веничек в кипяток,и пушчяй кипит...

Но я бы смастарил кател чтоб топка была на улице...делов то.. кусок 60-ки трубы и час работы..


  • 0

#16
djonatan_kr

djonatan_kr

    Авторитет

    • Сообщений 3095
  • Возраст: 40
  • Имя:Игорь
  • Город:Кривой Рог
  • Авто:OMEGA B 95г. (X20XEV)
  •  
  • Регистрация: 30.10.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:34

Та то зрозуміло.Взять де?

В бурных реках. Речные камни, лучше всего подходят для этого дела.

Пусть, ребята с горных Карпатских рек, наберут ведёрце и Интаймом вышлют. :sm13_:


  • 0

Улыбайтесь!!! Один хрен, ваши проблемы никого не волнуют. И живите так, чтобы жизнь, пиная вас, сломала ногу!


#17
PULYA

PULYA

    Авторитет

    • Сообщений 16333
  • Возраст: 43
  • Имя:Дима
  • Город:Одесса-мама
  • Авто:Грязный
  •  
  • Регистрация: 16.08.2005

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:37

Но я бы смастарил кател чтоб топка была на улице...делов то.. кусок 60-ки трубы и час работы..

Так я это и имел ввиду.
Мудрость - это когда задница успокоилась и уже ничего не ищет! (Жаль, что это не про меня)

#18
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:39

1Если роскочигарить ту буржуйку резиной-то таки будет баня...еще фиг и устоишь!)

То что вода кипит в самой парилке-это хорошо,будет возможность веники кипятить и мыться пахнючим дубовым отваром-кто не пробовал,смейтесь!)

А камни то уже такое,только температуру сбивают,и перерасход топлива пока нагреешь их....без них раз-два кател покраснел и в перед)

А ложат обычный крупный щебень,бут....или найти чашки фарфоровые с высоковольтных столбов,побить,и тоже не плохо,они греются быстрее,без запаха и так далее...но круче всего,это ложишь веничек в кипяток,и пушчяй кипит...

2)Но я бы смастарил кател чтоб топка была на улице...делов то.. кусок 60-ки трубы и час работы..

1)Якщо уважно придивишся-я зробив обрешітку навколо буржуйки...Тобто помередині буде стояти(кипіти) виварка з водою,а між виваркою(каструлею,відром) і обрешіткою-трохи накидаю каміння-от і буде два в одному і водичка кипить і на каміння бризнуть можна....

2)Не хочуназовні нагрівач-хочу всередині...Звик до шуму полум'я...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#19
PULYA

PULYA

    Авторитет

    • Сообщений 16333
  • Возраст: 43
  • Имя:Дима
  • Город:Одесса-мама
  • Авто:Грязный
  •  
  • Регистрация: 16.08.2005

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:39

Правильно-сама що не на є баня...

Ну тогда Бог в помощь, я такого еще не видел.
Мудрость - это когда задница успокоилась и уже ничего не ищет! (Жаль, что это не про меня)

#20
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:42

В бурных реках. Речные камни, лучше всего подходят для этого дела.

Пусть, ребята с горных Карпатских рек, наберут ведёрце и Интаймом вышлют. :sm13_:

:sm13_: Дякую,я подумаю...



Ну тогда Бог в помощь, я такого еще не видел.

Я теж,але ж баню хочеться)


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#21
mysei

mysei

    Авторитет

    • Сообщений 3310
  • Возраст: 47
  • Имя:mysei
  • Город:Измаил
  • Авто:Opel Rekord
  • Гос. номер:АН4373АН
  •  
  • Регистрация: 29.12.2010

Опубликовано 18 Май 2014 - 21:50

Труба прямая....дров надо будет будь-здоров...


  • 0

#22
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 18 Май 2014 - 22:01

....дров надо будет будь-здоров...

Дров-повен ліс!Любих!


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#23
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 19 Май 2014 - 14:08

Вирішив зробити скло у баньку своїми руками...

Захотілося не просто скло,а склопакет...Тому-робимо над простий склопакет своїми руками...

Для цього заходимо за гаражі і знаходимо люб'язно кимось винесену шибку.Вона перевищує розмір(400х600) який потрібен у декілька разів...

Я розщедрився(бо світла багато не буває) і вирізав дві шибки розміром 450Х700мм

DSC04200.JPG

По тому взяв миючий засіб та майже ідеально вимив обидві шибки...Також приготував силікон для склеювання шибок між собою...

DSC04203.JPG

Зробив 6 обмежувачів щоб шибка рівненько вклеїлась.До обмежувачів прив'язав нитки,щоб можна було витягнути коли силікон схопиться

DSC04202.JPG

Наносимо силікон по краю поверхні однієї з шибок,попередньо встановлюємо обмежувачі

DSC04204.JPG

Після нанесення силікону-з'єднуємо обидві шибки і

Вуаля-склопакет майже готовий...

Залишилося зачекати поки висохне,вийняти обмежувачі та заповнити місце де вони знаходились силіконом...

DSC04206.JPG

 

Далі буде...

Кому цікаво-ціна цього склопакету 25гривень(тобто ціна туби силікону :sm13_: )+2 години роботи...


Изменено: Юстас, 19 Май 2014 - 14:10

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#24
Толик13

Толик13

    ортодокс

    • Сообщений 15046
  • Возраст: 48
  • Имя:Анатолий
  • Город:біля Броварів
  • Авто:Mercedes-Benz M-Class ML 250 BlueTEC 4MATIC Особая серия
  •  
  • Регистрация: 03.01.2011

Опубликовано 19 Май 2014 - 14:30

По камням.

Мы когда дома сауну строили то консультант сказал что обычные камни нельзя. При нагреве внутри булыжника может оказаться порода которая выстрелит сильно.

Фиг его знает, может и маркетинг но мы не рисковали и купили в магазине специально для саун. Стояли помню некисло, ящик.

Дешевле всего говорят, что чашки керамические, со столбов электрических.



Да. Еще. Поделись точкой с недорогим пиломатериалом. :drinks:

Дом строить буду.


  • 0
Льву, всё равно, что думают овцы.
список игнорируемых: Andre_71, Sergey78,KVS, M*A*S*H, Player, Leka,Кнапик, Шусман

#25
M*A*S*H

M*A*S*H

    2 раза КУ

    • Сообщений 27103
  • Возраст: 46
  • Имя:Роман
  • Город:Киев
  • Авто:з блискавкою.
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 19 Май 2014 - 14:40

Я просто подписаться на тему.

 

 

Дом он уже построил.

Теперь баня.

Потом страусиная ферма и золотой унитаз? :sm13_:


  • 0
Оперировать фактами против веры бесперспективное занятие.


Спойлер

#26
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 19 Май 2014 - 15:16

1)По камням.

Мы когда дома сауну строили то консультант сказал что обычные камни нельзя. При нагреве внутри булыжника может оказаться порода которая выстрелит сильно.

Фиг его знает, может и маркетинг но мы не рисковали и купили в магазине специально для саун. Стояли помню некисло, ящик.

Дешевле всего говорят, что чашки керамические, со столбов электрических.



2)Да. Еще. Поделись точкой с недорогим пиломатериалом. :drinks:

Дом строить буду.

1)Вже в курсі справи-буду з часом купувати...

2)Зараз кину в лічку...

 


Изменено: Юстас, 19 Май 2014 - 18:22

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#27
жека 2

жека 2

    Авторитет

    • Сообщений 2467
  • Возраст: 51
  • Имя:Евгений
  • Город:Днепропетровская обл.
  • Авто:Астра Н универсал 2012
  • Гос. номер:7923
  •  
  • Регистрация: 08.02.2013

Опубликовано 19 Май 2014 - 16:59

и золотой унитаз? :sm13_:
так і до батона не далеко :sm13_: .собі в сауну ложив гальку з моря,парочка лопнула а так всі цілі.
  • 0

#28
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 19 Май 2014 - 18:51

 

Дом он уже построил.

Теперь баня.

Потом ? 

 

Из "Путешествия в Арзрум"(1836)

А.С.Пушкин

"Мы ленивы и нелюбопытны"...

 

"Возможно полагаемся на авторитеты,пользуемся 

традиционными способами,предпочитаем верить,

но не думать...

Откуда же тогда взяться прорывам?"(с)



собі в сауну ложив гальку з моря,парочка лопнула а так всі цілі.

Таки буду купляти такі як треба...


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#29
malysh

malysh

    Авторитет

    • Сообщений 1588
  • Возраст: 46
  • Имя:Юрa
  • Город:Киев
  • Авто:Espace III 2.2 dCi
  •  
  • Регистрация: 07.12.2007

Опубликовано 20 Май 2014 - 00:16

В бурных реках. Речные камни, лучше всего подходят для этого дела.

Пусть, ребята с горных Карпатских рек, наберут ведёрце и Интаймом вышлют. :sm13_:

 

речной камень не годится -- раскрошиться от перепадов температур. камень для баньки должен вылежаться под солнышком 


  • 0

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
If I ever get back my blue jean,
Lord, how happy could one man be


#30
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 21 Май 2014 - 21:59

20/21 травня...

Лежак...

Само собою зрозуміло,що яка баня без лежака?!!!

До того моменту,поки я зрозумів,що без лежака мені не обійтись-про лежаки я нічого не знав...

Тобто лежак я бачив,а як і з чого він робиться-ніхт!

Непаганий сайт для ознайомлення як повинно бути

  http://stroy-banya.c...imi-rukami.html

Поміркувавши і прикинувши -вирішив робити все під мої обставини та умови...

Лежак вирішив робити з вільхи розміром 1940х800мм....

Знайшов неподалік від себе у продажу дошку 2000мм(довжиною),80мм(шириною) та товщиною 25мм.Вартість становила по 28грн/погонний метр...

DSC04208.JPG

Купував 9 дошок(вартували 500грн) з розрахунку:

1 дошку(купував довжиною 250мм) для зєднування подовжніх.

8 дошок по 80мм.шириною  отримуємо 640мм.Між дошками вирішив робити відступ 25мм(тобто 25 множимо на 7 прогалин=175мм)

640 мм.+175мм=815мм. ширина лежака.

Берем дошку,відміряємо 1940мм та відрізаємо лишнє...

DSC04209.JPG

Робимо три поперечні,з'єднувальні дошки,та розмічаємо кожну з них під кожну подовжню дошку та місце сверління під кріплення саморізами

DSC04210.JPG

 

Свердлимо поперечні дошки, з розрахунку 2 саморізи(2упаковки по 7,20грн) для з'єднання у кожну точку перетинання подовжньої дошки з поперечною...

Починаємо збирати лежак

DSC04211.JPG

 

Лежак зібрано-тепер,він обов'язково підлягає обробці,спеціальним мастилом(95грн/400грм)Звичайно що,перед нанесенням,я ретельно відшліфував 240 наждаком всю поверхню лежака...

DSC04212.JPG

Все про данний продукт тут

http://colorclub.com...ykh-polkov-268/

 

Основне викладу тут:

 

Состав для защиты банных полков

Глубоко пропитывает древесину.

Создает водо- и грязеотталкивающий слой.

Обеспечивает гигиеничность банных процедур

Безопасен для контакта с телом человека.

Масляный состав для долговременной защиты от влаги и загрязнений.

 

 

 

Берем пензлика,трохи чарівного мастила і починаємо повільно обробляти наш виріб:

DSC04213.JPG

 

Чесно кажучи я не очікував настільки чудового ефекту.Деревина майже одразу вбирає в себе мастило і...

Старше покоління пам'ятає як колись робили фотографії дома...Три ванночки,фотографії що сохнуть защепленими на матузці у ванній кімнаті...

 

Так і тут-я накладаю засіб на деревину і через деякий час,дерево приймає саме колір вільхи-від прозоро золотистого до ніжно,ніжно рожевого...

Дуже задоволений,що не пожалкував грошей на цю олію...

Готовий виріб на світлині виглядає так.Але світлина не передає і 50%краси дерева,з якого зроблено виріб...Це треба бачити вживу...

DSC04214.JPG


Изменено: Юстас, 21 Май 2014 - 22:00

  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#31
Alex Эвакуатор

Alex Эвакуатор

    Старый лис - мудрый лис! (даж ежели общипанный)

    • Сообщений 25696
  • Возраст: 54
  • Имя:А
  • Город:Киев
  • Авто:"превед з 90-х"(с)Мирык
  •  
  • Регистрация: 15.11.2003

Опубликовано 21 Май 2014 - 22:05

Юстас, а чё эта у тя тама за рамка на 2-ом плане.. на боку?


(О67)96О3171
(О93)2272О25

ТОЛЬКО эвакуатор!!!!!


#32
mysei

mysei

    Авторитет

    • Сообщений 3310
  • Возраст: 47
  • Имя:mysei
  • Город:Измаил
  • Авто:Opel Rekord
  • Гос. номер:АН4373АН
  •  
  • Регистрация: 29.12.2010

Опубликовано 21 Май 2014 - 22:10

Юстас, а чё эта у тя тама за рамка на 2-ом плане.. на боку?

"Официал" под какого-то донора!))Ну а че?Гляньте на расходы?))


  • 0

#33
Alex Эвакуатор

Alex Эвакуатор

    Старый лис - мудрый лис! (даж ежели общипанный)

    • Сообщений 25696
  • Возраст: 54
  • Имя:А
  • Город:Киев
  • Авто:"превед з 90-х"(с)Мирык
  •  
  • Регистрация: 15.11.2003

Опубликовано 21 Май 2014 - 22:14

"Официал" под какого-то донора!
не пали кантору!!!!

(О67)96О3171
(О93)2272О25

ТОЛЬКО эвакуатор!!!!!


#34
Юстас

Юстас

    кризис менеджер

    • Сообщений 27439
  • Имя:Андрей
  • Город:Киев,ул.Майорова
  • Авто:Suzuki Jimny08,Судно на Підводних Крилах Казанка-М.
  •  
  • Регистрация: 06.09.2011

Опубликовано 21 Май 2014 - 22:15

Юстас, а чё эта у тя тама за рамка на 2-ом плане.. на боку?

Відновлена та загрунтована під ГАЗ69)

Завтра фарбувати бум...Потім,ресори мости і т.д.


  • 0

поліклініка опель(і не тільки) 050-133-65-14

Ремонт,Консультації,

Допомога в пошуку запчастин.

Працюєм-7/24 За відсутності електрики/інтернету-відповім на повідомлення у вайбер.


#35
Alex Эвакуатор

Alex Эвакуатор

    Старый лис - мудрый лис! (даж ежели общипанный)

    • Сообщений 25696
  • Возраст: 54
  • Имя:А
  • Город:Киев
  • Авто:"превед з 90-х"(с)Мирык
  •  
  • Регистрация: 15.11.2003

Опубликовано 21 Май 2014 - 22:23

Відновлена та загрунтована під ГАЗ69)

Завтра фарбувати бум...Потім,ресори мости і т.д.

да вы маньяГ, батенька!... :sm17_2:  :ydirol:


(О67)96О3171
(О93)2272О25

ТОЛЬКО эвакуатор!!!!!





3 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 3 гостей, 0 скрытых