Перейти к содержимому


Реклама









Фото

Допоможіть підібрати сабвуфер


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
8 ответов в теме

#1
Opel Omega B

Opel Omega B

    Старожил

    • Сообщений 307
  • Возраст: 39
  • Имя:Сергій
  • Город:Радивилів
  • Авто:Peugeot 308 1.6vti АКПП 2008р.
  •  
  • Регистрация: 15.05.2008

Опубликовано 05 Август 2013 - 09:36

Місяць назад "побудував" собі музику в машині, результатом дуууже задоволений, грає дууже якісно і відносно потужно. Але так як межі досконалості в автозвуці немає, вирішив удосконалити систему, тим більше таке удосконалення потребує зовсім не значної доплати.

Компоненти і пророблену роботу описувати не буду, і з дозволу модераторів просто дам посилання на драйв:
http://www.drive2.ru...ournal/1494885/

Вже замовив 4канальний 600ваттний підсилювач магнат http://www.avtozvuk....74-86magnat.htm

Тепер виникають багато запитань по підключенню і выбору сабвуфера.
Варіант1 - два канала на перед, два канали мостом на саб. Недоліком такого варіанту є те що динаміки Helix мають потужність 45/90, такі характеристики ідеальні дня штатної голови, проте їх явно за мало для нового підсилювача, хоча по ідеї через підсилювач теоретично мають краще грати ніж від голови. Мінусом є те що потужність двох каналів буде використовуватись тільки на половину. Два канала які будуть підключені мостом підуть на саб........ а це тільки 300ватт, що для саба не дуже багато.
Варіант2 - віддати всю потужність підсилювача більш потужному сабу.

Хотілось би поексперементувати з цими варіантами, але саб потрібно купити один.
Вивчивши пропозицію сабів вони майже всі мають потужність "від 600ватт" тобто будуть грати без ризику "спалити" я при першому варіанті так і в другому......... Питання - чи буде достатньо 600ваттному сабу 300ватт що готовий йому дати підсилювач при першому варіанті?

Ну і саме головне - який саб купити під таку акустику?
Вимоги - висока чутливість, глибокий бас, щоб не бубнів, не дорогий.

Изменено: Opel Omega B, 05 Август 2013 - 09:52

  • 0

#2
Opel Omega B

Opel Omega B

    Старожил

    • Сообщений 307
  • Возраст: 39
  • Имя:Сергій
  • Город:Радивилів
  • Авто:Peugeot 308 1.6vti АКПП 2008р.
  •  
  • Регистрация: 15.05.2008

Опубликовано 05 Август 2013 - 20:56

Сабвуфер ніби вибрав........ так як в мене стоїть зараз активний кікс і його звук мені подобається, вирішив зупинитись на такій ж моделі, щоб не було розчарування від експерементів.

Підключення по першому варіанту, два канала мостом........ виходить 140номіналу і 300максимальної потужності, для цього саба думаю буде добре.

 

http://avtozvuk.ua/info/8451

 

Допоможіть розрахувати параметри фазоінвертерного ящика, в описі саба ніби достатньо характеристик.

З обємом ніби все зрозуміло, рекомендують 42.48л, а от який повинен бути фазоінвертор?

З програмами по обчисленню щось важко розібратись ((((


  • 0

#3
Opel Omega B

Opel Omega B

    Старожил

    • Сообщений 307
  • Возраст: 39
  • Имя:Сергій
  • Город:Радивилів
  • Авто:Peugeot 308 1.6vti АКПП 2008р.
  •  
  • Регистрация: 15.05.2008

Опубликовано 20 Август 2013 - 16:58

Дякую за допомогу )))))))))) продовжу свій монолог, можливо інформація буде корисна для когось.

Після тижневих мук вибору, все таки зупинився на http://avtozvuk.ua/info/20220
Середньостатистичні відгуки по інтернету були на його користь. До компонентів соні я ставився скептично, так як крута магнітола яку я колись купував на омегу видавала не зовсім приємний звук, порівняно з дешевим піонером на який я згодом помінявся. Але з сабом вирішив ризикнути.

Після цілого тижня пиляння по вечорах, все таки вийшов короб потрібної форми і літража.
Корпус робив фазоінверторний згідно рекомендацій виробника....... тобто 58 літрів, фазік D10 L20 (програми по обчисленню видавали дуже дивні результати) З ДСП 2см, передня стінка подвійний слой. Всередині обклеяв підложкою для ламінату (дешево і сердито) Ззовні обклеяв звичайним ковроліном (карпету в нашому не великому місті я не знайшов)

Результат:
Перед тим в мене стояв активний Кікс http://avtozvuk.ua/info/5053 Правда 250ватний звуком якого я був в приницпі задоволений
Після заміни соні заграв значно краще. Соні грає більш правильно, він більш чутливий, і навіть на зовсім маленькій гучносту чути легеньке бумкання, Кікс так не було чути. Потужності стало більше (хоча усь йому дає тільки 150номіналу, тепер на високій гучності волосся на голові шевелиться, знову ж таки Кікс був гуманніший...... На трассі на високій швидкості баси Кікса десь дівались за шумом дороги, Соні чути завжди. Спочатку Соні мені здався більш жосткішим, звук Кікса був більш м'якшим (це не сподобалось), проте десь через неділю ситуація виправилась і соні почав м'якше згати, видно приробився ))))))
Мінус тільки в його об'ємі.... це 58 літрів і 26,6кг разом з підсилювачем......... Але результат того вартий. Не знаю з чим порівнювати, але проробленою роботою повністю задоволений.
  • 0

#4
Роман022337

Роман022337

    Частый гость

    • Сообщений 36
  • Возраст: 36
  • Имя:Роман
  • Город:Ровенська обл. м.Дубно
  • Авто:ауди а6 2.5тди
  •  
  • Регистрация: 01.02.2012

Опубликовано 06 Сентябрь 2013 - 10:15

бомба


  • 0

#5
Артyр

Артyр

    Частый гость

    • Сообщений 40
  • Возраст: 37
  • Имя:Артур
  • Авто:Ascona 1.6 інколи sh, хоча бува й s ))
  •  
  • Регистрация: 30.11.2013

Опубликовано 04 Декабрь 2013 - 01:23

молодець повністю підтримую, так тримати. Мрію теж колись, підкопити карбованців і такий подвиг зробити й аська моя теж заспіва "народної".  :ad_new:


Изменено: Артyр, 04 Декабрь 2013 - 01:24

  • 0
 
 
 

 

 

 

#6
alexxx2010

alexxx2010

    Старожил

    • Сообщений 236
  • Возраст: 45
  • Имя:Aleksandr
  • Город:Киев
  • Авто:Omega B x20xev
  •  
  • Регистрация: 24.01.2011

Опубликовано 10 Декабрь 2013 - 15:38

Был когда то саб Sony , корпус делал тоже сам . Играл просто супер , сейчас стоит Jbl и он мне совсем не нравится. Полностью поддерживаю тебя в твоем выборе.
  • 0

#7
Артyр

Артyр

    Частый гость

    • Сообщений 40
  • Возраст: 37
  • Имя:Артур
  • Авто:Ascona 1.6 інколи sh, хоча бува й s ))
  •  
  • Регистрация: 30.11.2013

Опубликовано 10 Декабрь 2013 - 19:07

а випадково фото ти не робив, коли збирав його, залюбки би глянув.


  • 0
 
 
 

 

 

 

#8
alexxx2010

alexxx2010

    Старожил

    • Сообщений 236
  • Возраст: 45
  • Имя:Aleksandr
  • Город:Киев
  • Авто:Omega B x20xev
  •  
  • Регистрация: 24.01.2011

Опубликовано 10 Декабрь 2013 - 19:44

Саб делал для ВАЗ 2101 и занимал место между стаканами пружин , пошире твоего , задняя стенка косая . По высоте впритык на саб, у меня был Sony XS-LD105P5 10 дюймов. Продал вместе с авто и там ему сделали ноги. Вибро-шумо изоляцию делал потолще , вибрировал весь багажник и со стороны было не очень. Качество его звучания устраивало на любой громкости. После моей установки многие друзья тоже заболели авто звуком.


Изменено: alexxx2010, 11 Декабрь 2013 - 16:50

  • 0

#9
Артyр

Артyр

    Частый гость

    • Сообщений 40
  • Возраст: 37
  • Имя:Артур
  • Авто:Ascona 1.6 інколи sh, хоча бува й s ))
  •  
  • Регистрация: 30.11.2013

Опубликовано 15 Декабрь 2013 - 19:28

бомбезно,  :sm302: і досить скромно, зате гучно :bo: .


  • 0
 
 
 

 

 

 




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых