Перейти к содержимому


Реклама









[-] Авторизированый сервис OPEL г. ЛьвовПОЛНЫЙ ОТСТОЙ


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
30 ответов в теме

#1 Guest_omega_b_*

Guest_omega_b_*
    • Сообщений 0

#2
GSi_Lvov

GSi_Lvov

    Начавший говорить

    • Сообщений 3
  • Возраст: 38
  • Имя:Андрей
  • Город:г.Львов
  • Авто:Ferrari F430 RC
  •  
  • Регистрация: 28.07.2006

Опубликовано 15 Август 2006 - 09:42

Авторизированый сервис OPEL г. Львов - ПОЛНЫЙ ОТСТОЙ, НАМНОГО БЫСТРЕЕ И КАЧЕСТВЕННЕЕ НА ЛЮБОМ ПРИЛИЧНОМ СЕРВИСЕ ОБЛАСТИ !!! :sm16:


100%. Був там один раз. Хотів вияснити, чому не працює ABS. Відповідь була супер: "Kadett стара машина , нафіга тобі ABS". :sm16:
  • 0

#3
Autumn

Autumn

    Proud to be Ukrainian!

    • Сообщений 871
  • Возраст: 43
  • Имя:Ольга
  • Город:Львів
  • Авто:пішкарус :)
  •  
  • Регистрация: 22.05.2006

Опубликовано 15 Август 2006 - 09:50

Сама там не була (і не поїду :sm16: ), але коліжанка, попередня власниця моєї машинки, яка міняла у них масло, казала, що фуфло - міняли масло, пробку не завернули... :sm16:
Словом, не знаю, не виключено, що два негативні відгуки - це лише "статистична похибка", але краще не ризикувати...як там про жінку Цезаря було...
  • 0
...и хотеть меня тоже не надо!!

#4
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 16 Август 2006 - 10:50

Власникам не гарантійних машин дуже повезло бо їм не обовязково їздити в той дурний сервіс.

Деякі мої коментарі відносно них:
1. Вони не роблять кущовні роботи, а відсилають на Львів-Авто. І яка потім може бути гарантія на корозію 12 років? :sm16:
2. Тонування, сигналізацію, універмсальні підйомники вікон, музику ставить не сам "авторизований" сервіс, а фірмочка яка я так підозрюю відстьогує гроші цьому сервісу
3. В них не було лишнього колеса щоб віддати мені мою запаску яку довелось позичити знайомому так як в нього 2 колеса були пробиті... Сказали - от через дорогу є вулканізація, іди попроси шоб зробили то якесь з коліс і забереш запаску.
4...
5...

Коротше недоліків багато :(
  • 0

#5
Вовчик Братик

Вовчик Братик

    Авторитет

    • Сообщений 1378
  • Возраст: 52
  • Имя:Володимир
  • Город:Позняки
  • Авто:Skoda 2.0 TDI
  •  
  • Регистрация: 23.02.2005

Опубликовано 17 Август 2006 - 12:36

Одного разу років 4 ( ще був тоді Кадет) тому. Довелося ремонтуватися у Львові . Потрапив на Зелену 115 а( біля перевізника САТ). З того часу , якщо виникає потреба - то тільки до них. Головне завчасно перетелефонувати та домовитися про час візиту. +1 їм за це :sm16: .
Про всяк випадок їх контакт : 244-27-22.
(О67) 5О2-О5-45

#6
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 48
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 04 Сентябрь 2006 - 15:48

на жаль, факт. На мій кадетик в них не було діагностичної програми :sm30: Гниліший сервіс хіба в Пежо, Ілта, і то ще під питанням
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#7
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 07 Сентябрь 2006 - 23:28

Всем привет!
Может кто подскажет, где во Львове могут нормально вставить окна, заднее сиденье и обшить салон в Opel Astra VAN (это грузо-пассажирский вариант)?
Фото прилагается.

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#8
SPZ

SPZ

    корейський шпигун

    • Сообщений 2710
  • Возраст: 48
  • Имя:Павло
  • Город:Львів
  • Авто:Хундайчик Матрікс
  •  
  • Регистрация: 25.12.2008

Опубликовано 08 Сентябрь 2006 - 08:38

Militari, В районі Топольної є колишній технікум кінофікації, там бусики переробляють. Спробуй попитати на авобазарі в бариг. Мій швагро возив Мерс Віто десь в район, на жаль зараз не можу його спитати, він виїхав за кордон.
прикол в тому, щоб робити світ кращим, а близьких - щасливішими ;-)

#9
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 08 Сентябрь 2006 - 10:39

Спасибо за совет!
Буду искать.
Машинка хороша, только "бардачёк" великоват!:-)

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#10
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 08 Сентябрь 2006 - 10:45

Спасибо за совет!
Буду искать.
Машинка хороша, только "бардачёк" великоват!:-)


З таким саммим запитанням можете звернутись у tuning.lviv.ua :sm15:
  • 0

#11
Alex Lvov

Alex Lvov

    Начавший говорить

    • Сообщений 1034
  • Возраст: 44
  • Имя:Алекс
  • Город:Львов
  • Авто:Suzuki V-Strom 1000CC, Toyota Venza 2.7
  • Гос. номер:BC0123СІ
  •  
  • Регистрация: 08.09.2006

Опубликовано 20 Сентябрь 2006 - 12:47

Всем вообщем здрасте :).
По поводу сервиса- я недавно купил свой опель и пару раз туда ездил. На данный момент ощущения довольно положительные. Основной плюс- ты можешь стоять над головой механика с молотом в руках и мониторить его действия. Пока что сделали развал (руль надо было держать криво, предлагали перекинуть руль и были посланы) и устранили стук в багажнике (оказалось причина в идиотской системе крышки багажника). Короче говоря, стандартный сервис, на котором работают нормальные люди, которые могут что-то незакрутить, забыть, и, что обидно, на что-то забИть. Походу буду еще выкладывать мыcли, но вообщем доволен. Кстати, в известном своим хорошим качеством работы форд-сервисе знакомому давеча домкратом передавили трубки бензопровода, хотя 300 евро потом вернули... Так что, как говорится, shit happens...
  • 0
Владение русской орфографией - это как владение кунг-фу,
настоящие мастера не применяют его без необходимости.

#12
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 18 Октябрь 2007 - 19:16

+1 ацтой :sm11:

В 2-ій годині виїхав зробити просту справу - взяти на опелі рахунок на запчастини щоб страхова мені саме по них гроші виплатила, і получив велику дулю

Перший предлог був - чувак який виписує рахунки у відпустці і буде у листопаді
потім після моїх матюків і криків на весь салон шо опель говно, менеджери подзвонили на сервіс в сусідню кімнату і їм там сказали що є інший чувак який це може зробити але він на обіді

Так от... Тинявся я там 45хв.. прихожу, а виявляється чувак який мене посилав нафік це той самий що "тіпа на обіді"

Тепер друга причина відмови - якщо ти у нас не ремонтуєш машину то ми тобі рахунок на запчастини не випишемо

Знову похід в салон, ше більше крику і наїздів... так вони мені кажуть - а що ти взагалі від нас хочеш, ми салон і продаємо тільки, а ремонтом і запчастинами сервіс займається

І знову похід на сервіс вже з менеджером який продає, знову відмова плюс наєзд що знімлять мені машину з гарантії і тепер мої крики з матюками на весь сервіс

В результаті я без рахунку, потрачений час (туда-сюда 3 години) і надія на то що знайомі зроблять рахунок на Радарсервісі

Резюме - На Гродоцькій 282(здається) не купуйте НІФІГА!
  • 0

#13
jenya574

jenya574

    УКРАИНА

    • Сообщений 11146
  • Возраст: 41
  • Имя:Женя
  • Город:Киев, Харьковский
  • Авто:Opel Astra G Z16XEP
  •  
  • Регистрация: 03.05.2007

Опубликовано 18 Октябрь 2007 - 20:08

Извиняюсь, но вставлю свои 5 копеек.

Редко когда родные автомобильные сервисы, в частности для Опелей, бывают нормальными.
Львов к сожалению не исключение, как и Киев (на своей шкуре уже ощутил :sm11: ). Я уже пару раз рассказывал здесь свои скромные истории в отдельных сообщениях... :sm10:
После чего просто плюнул на все эти авторизированные сервисы и нормально обслуживаюсь на других станциях, еще и в два раза дешевле. И пусть горит синим пламенем такая гарантия. Мне дешевле будет сделать все что поломается (тьфу-тьфу-тьфу) в проверенном месте, чем выпрашивать эту гарантию чуть ли не на коленях.

Изменено: jenya574, 18 Октябрь 2007 - 20:11


#14
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 19 Октябрь 2007 - 09:12

jenya574, так розумієш, в мене машини власної до того не було і я поняття зеленого не маю який сервіс хороший. Тому так і вийшло...
  • 0

#15
Taras_apt

Taras_apt

    Завсегдатай

    • Сообщений 51
  • Возраст: 44
  • Имя:Taras
  • Город:Львів
  • Авто:Опель Астра G 1.6 16v 2004
  • Гос. номер:ВС8077АС
  •  
  • Регистрация: 02.11.2006

Опубликовано 21 Октябрь 2007 - 15:05

Я їздив активувати круїз на своє авто довго мучились не могли зрозуміти як в цій машині появилося це. але за 144грн. і10-15хв. роботи зробили і всі ходили кругом і довго думали де я це взяв.
  • 0
Размещенное изображение
Размещенное изображение

#16
jenya574

jenya574

    УКРАИНА

    • Сообщений 11146
  • Возраст: 41
  • Имя:Женя
  • Город:Киев, Харьковский
  • Авто:Opel Astra G Z16XEP
  •  
  • Регистрация: 03.05.2007

Опубликовано 21 Октябрь 2007 - 15:38

Я їздив активувати круїз на своє авто довго мучились не могли зрозуміти як в цій машині появилося це. але за 144грн. і10-15хв. роботи зробили і всі ходили кругом і довго думали де я це взяв.

Невже вони такі тупі? :sm18: Та дійсно, де ж ти його взяв на цій машині? :sm16: Кажуть, непоганий прибамбас. Скільки коштувало і де ставив та купляв систему?

jenya574, так розумієш, в мене машини власної до того не було і я поняття зеленого не маю який сервіс хороший. Тому так і вийшло...

Ось цитата автора топіку "НАМНОГО БЫСТРЕЕ И КАЧЕСТВЕННЕЕ НА ЛЮБОМ ПРИЛИЧНОМ СЕРВИСЕ ОБЛАСТИ !!! " Тому міг їхати на будь-який сервіс :sm3:

#17
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 21 Октябрь 2007 - 15:43

Ось цитата автора топіку "НАМНОГО БЫСТРЕЕ И КАЧЕСТВЕННЕЕ НА ЛЮБОМ ПРИЛИЧНОМ СЕРВИСЕ ОБЛАСТИ !!! " Тому міг їхати на будь-який сервіс :sm16:


Ага! Мені от рихтували машину на класному сервісі. Все супер, претензій до якості нема, але застрали мені праву частину машини якимсь чи то клейом чи то розчинником чи ше якоюсь байдою. Їду завтра до них, повинні віддтерти. Вчора трошки протерли вже. Добре що витирається :sm3:

Ще й кудась мені ковпачок на ніпель з одного колеса посіяли, добре що побачив це коли забирав машину то відразу чи то знайшли чи то з іншої зняли :sm18:

Так що який би не був сервіс всюди потрібно знати що саме тобі потрібно зробити і яким повинен бути результат :sm18:
  • 0

#18
jenya574

jenya574

    УКРАИНА

    • Сообщений 11146
  • Возраст: 41
  • Имя:Женя
  • Город:Киев, Харьковский
  • Авто:Opel Astra G Z16XEP
  •  
  • Регистрация: 03.05.2007

Опубликовано 21 Октябрь 2007 - 15:48

Так що який би не був сервіс всюди потрібно знати що саме тобі потрібно зробити і яким повинен бути результат :sm18:

Так ти робив свою машину не на рідному сервісі??? Тобто з гарантії її вже зняв, чи ні? Чи я щось не так зрозумів?

#19
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 21 Октябрь 2007 - 15:56

Так ти робив свою машину не на рідному сервісі??? Тобто з гарантії її вже зняв, чи ні? Чи я щось не так зрозумів?

Не на рідному :sm16:
Але ремонт кузовщини підозрюю не впливає на гарантію по ходовій і двигуну :sm18: Тим більше якщо "правильно" домовитися з гарантійщиками то претензій не повинно бути.
І ще тут один нюанс - у Львові авторизований сервіс не займається кузовщиною, відсилають до інших які вроді профілюються по хюндаю і кіа, тобто фіг вони авторизовані...

Мало того - одного разу я трошки погнув крило по дурості, на авторизованому СТО сказали - "та поїдь на любий сервіс відстукай собі і пофіарбуй" :sm3:
  • 0

#20
Alex Lvov

Alex Lvov

    Начавший говорить

    • Сообщений 1034
  • Возраст: 44
  • Имя:Алекс
  • Город:Львов
  • Авто:Suzuki V-Strom 1000CC, Toyota Venza 2.7
  • Гос. номер:BC0123СІ
  •  
  • Регистрация: 08.09.2006

Опубликовано 01 Ноябрь 2007 - 13:23

Ну, вообщем, я все это время раз от разу заезжал на наш сервис и он все больше и больше СКУРВЛИВАЛСЯ. Сегодня я приехал туда последний раз- тем более что Пикачу отрыл еще один авторизированый сервис Опеля, на котором можно проходить плановые ТО. У сервиса есть несколько "основных" проблемм- уровень работников чуть выше плинтуса, уровень менеджеров- чуть хуже чем у лопаты для сгребания снега, помещение отстойное, места для клиентов нет, причем все время находится какой-то ушлепок, который возмущается твои присутствием в цеху (типа надо валить на улицу под дождь). Короче, господа, заклинаю вас от походов в этот, прости Господи, сервис; а управленческому составу сервиса, включая директорский, рекомендую срочно убить себя об стену и детей своих, на всякий случай, проэвтаназировать пару раз.
  • 0
Владение русской орфографией - это как владение кунг-фу,
настоящие мастера не применяют его без необходимости.

#21
Bremse

Bremse

    Частый гость

    • Сообщений 14
  • Возраст: 52
  • Имя:Bor
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Vectra C 2.2
  •  
  • Регистрация: 28.02.2007

Опубликовано 16 Ноябрь 2007 - 16:04

Ну, вообщем, я все это время раз от разу заезжал на наш сервис и он все больше и больше СКУРВЛИВАЛСЯ. Сегодня я приехал туда последний раз- тем более что Пикачу отрыл еще один авторизированый сервис Опеля, на котором можно проходить плановые ТО. У сервиса есть несколько "основных" проблемм- уровень работников чуть выше плинтуса, уровень менеджеров- чуть хуже чем у лопаты для сгребания снега, помещение отстойное, места для клиентов нет, причем все время находится какой-то ушлепок, который возмущается твои присутствием в цеху (типа надо валить на улицу под дождь). Короче, господа, заклинаю вас от походов в этот, прости Господи, сервис; а управленческому составу сервиса, включая директорский, рекомендую срочно убить себя об стену и детей своих, на всякий случай, проэвтаназировать пару раз.


Мені цікаво чи хтось користувався сервісом Радар-Сервіс. Машину я купував у них але робити в них щось бажання нема ніякого. Обстановка гарніша звичайно ніж на Городоцькій але знань по Опелях - 0
  • 0

#22
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 16 Ноябрь 2007 - 17:22

Мені цікаво чи хтось користувався сервісом Радар-Сервіс. Машину я купував у них але робити в них щось бажання нема ніякого. Обстановка гарніша звичайно ніж на Городоцькій але знань по Опелях - 0

Спеціалістів в них дійсно мало, але з клієнтами працюють набагато культурніше.
Я в них замовляв запчастини і обслужили нормально, а на фірмовому ніякої конкретної інформації неміг витягнути.
  • 0

#23
Bremse

Bremse

    Частый гость

    • Сообщений 14
  • Возраст: 52
  • Имя:Bor
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Vectra C 2.2
  •  
  • Регистрация: 28.02.2007

Опубликовано 16 Ноябрь 2007 - 18:21

Спеціалістів в них дійсно мало, але з клієнтами працюють набагато культурніше.
Я в них замовляв запчастини і обслужили нормально, а на фірмовому ніякої конкретної інформації неміг витягнути.


В даному випадку при пробуємо вибирати з двох бід меншу. Мені було суттєвіше знання самої машини, тобі запчастин.
Коли нова машина погано заводиться а тобі на сервісі (там де її продали) кажуть що незнають в чому справа і щоб я почекав ще місяць то яке буде враження від такого обслуговування...
  • 0

#24
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 19 Ноябрь 2007 - 09:04

Коли нова машина погано заводиться а тобі на сервісі (там де її продали) кажуть що незнають в чому справа і щоб я почекав ще місяць то яке буде враження від такого обслуговування...

Звісно, фігове :sm17:
  • 0

#25
Ю.Н.

Ю.Н.

    Пекарь)))

    • Сообщений 839
  • Имя:Юлия
  • Город:Львов,
  • Авто:красная
  •  
  • Регистрация: 14.01.2007

Опубликовано 19 Ноябрь 2007 - 10:49

Мені цікаво чи хтось користувався сервісом Радар-Сервіс. Машину я купував у них але робити в них щось бажання нема ніякого. Обстановка гарніша звичайно ніж на Городоцькій але знань по Опелях - 0


я користувалась,правда С Ланосом своим а не с опелем, у них купила у них ТО , денег платишь много ,а результат паршивый ,,с гарантийного ТО слетела, нет смысла,весь ремонт все расходники получаются дороже чем будь где , даже то что они делают типа по гарантии в любом другом сервисе получается дешевле и лучше :sm17:
  • 0

5_24av_4633A7C0_RmoeIPmaSinkePuZe_20.gif

6d66aba08580bc80da76fdcdc56e.png
 

Теперь я пекарь))))


#26
Taras77

Taras77

    Частый гость

    • Сообщений 26
  • Возраст: 46
  • Имя:Taras
  • Город:Львів
  • Авто:Опель Омега В 2,0 V16, Vivaro 1.9 DI
  •  
  • Регистрация: 02.07.2007

Опубликовано 12 Декабрь 2007 - 20:14

Простий приклад: приїзджаю на Городоцьку, запитую про детальку(наприклад сальник, прокладку піддона), довго шукають по компі, не впевнені, називають ціну.....я дзвоню в Київ, шукають теж не надто швидко, але та ж деталька оригінальна є в наявності і повірте по набагато дешевшій ціні. Більше туди не поїду однозначно!
  • 0

#27
Andy_Lv

Andy_Lv

    Colombo

    • Сообщений 2074
  • Имя:Андрій (51р)
  • Город:Lemberg
  • Авто:Combo 1.7 DTL
    Antara 2,0 СDTI
  •  
  • Регистрация: 26.03.2007

Опубликовано 13 Декабрь 2007 - 09:05

Простий приклад: приїзджаю на Городоцьку, запитую про детальку(наприклад сальник, прокладку піддона), довго шукають по компі, не впевнені, називають ціну.....я дзвоню в Київ, шукають теж не надто швидко, але та ж деталька оригінальна є в наявності і повірте по набагато дешевшій ціні. Більше туди не поїду однозначно!

Якщо тобі треба якусь детальку до Опеля то їдь на Наукову в "Автостоп" ціни там досить нормальні. Я в них вже років 7 запчастини купую, але там в основному розхідники і по ходовій.
  • 0

#28
dunkan

dunkan

    Авторитет

    • Сообщений 815
  • Возраст: 41
  • Имя:роман
  • Город:Львів
  • Авто:vectra C2003,VW passat B4 1996
  • Гос. номер:ВС9936АН
  •  
  • Регистрация: 09.07.2009

Опубликовано 09 Июль 2009 - 16:49

недавно заїзджав туда,більше не поїду,недавно моя вектра не заводилася тупо стартер крутило а дальше глухо,стояла вона тупо сутку при тому я підключав магнітолу,при тому заглянув в акамулятор оказався був пустий поставив з пасата також повний нуль,поїхав я до них на городоцьку на пасаті,ну і розказую так той так а вони мені напевно бензонасос,якісь фішки і тп.кажуть що тре гнати до них бо компа вони не відправлять далеко я проживаю в районі топольної вернувся я назад переставив назад акамулятор тай знову пробую незаводиться.Почав думати тре дійсно до них гнати,але не погнав поковирявся в ній еврика завелася,оказалося що коли міняв акамулятор перегорів запобіжник(котрий знаходиться в багажнику(отож поломка виявилась на 1грн)
  • 0
80930331088

#29
Sargon

Sargon

    Частый гость

    • Сообщений 25
  • Возраст: 38
  • Имя:Юра
  • Город:Львів
  • Авто:Astra H
  •  
  • Регистрация: 06.04.2009

Опубликовано 09 Июль 2009 - 21:55

Мені цікаво чи хтось користувався сервісом Радар-Сервіс. Машину я купував у них але робити в них щось бажання нема ніякого. Обстановка гарніша звичайно ніж на Городоцькій але знань по Опелях - 0



ніби нічо. недавно був в них після перших 15 тис. Спитався скільки - відповіли, що перше то біля 1300грн, спитались чи буду чекати машину, чи їду геть. відповів, що буду чекати. зробили за 2год за 930грн :). ше й по гарантії шось в ходовій замінили (я впринципі не відчував ніфіга, але мій "штурман" замітив, шо вже  не стукае зправа). Менеджери нормальні, електрик тож толковий. такшо з гарантії знімати не спішу.

п.с. гарантія+повне каско=спиш спокійно
  • 0

#30
viperfish

viperfish

    Завсегдатай

    • Сообщений 57
  • Возраст: 42
  • Имя:Max
  • Город:Львов
  • Авто:Vectra C 2.2, ВАЗ 21104
  •  
  • Регистрация: 20.02.2009

Опубликовано 17 Июль 2009 - 11:40

Мені цікаво чи хтось користувався сервісом Радар-Сервіс. Машину я купував у них але робити в них щось бажання нема ніякого. Обстановка гарніша звичайно ніж на Городоцькій але знань по Опелях - 0

Брал у них вектру 3 месяца назад, ну и ставил  GM-овскую сигналку у них же.
Отношение к клиентам более-менее неплохое, жалко нельзя нормально последить за машиной во время работы мастеров.
Насчёт квалификации большие сомнения - сигнализацию ставил электрик лет 20-и :) вместо обещанных 2-х часов прошло 4,5, после чего перепрокладывал один провод сам, а этот электрик всё время плакал, что ему в военкомат надо  :sm16:
Скоро поеду на 1-е ТО - расскажу подробней  :sm16:
  • 0

#31
Astrovod

Astrovod

    Завсегдатай

    • Сообщений 54
  • Имя:Ігор
  • Город:Львів
  • Авто:АстраG `08
  •  
  • Регистрация: 31.12.2008

Опубликовано 17 Июль 2009 - 23:34

Радар сервіс більш цивілізований але на городоцькій хоть біля машини дозволяють стояти і слідкувати за роботою
  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых