Перейти к содержимому


Реклама









Фото

ПотрІбна допомога!Треба знайти людину - закінчується ген довіренність!!!


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
2 ответов в теме

#1
IgorP

IgorP

    Житель

    • Сообщений 162
  • Возраст: 49
  • Имя:Игорь
  • Город:Сумская обл Липовая Долина
  • Авто:Opel Omega 2.5 TD Универсал
  •  
  • Регистрация: 27.05.2009

Опубликовано 06 Ноябрь 2012 - 16:14

Доброго дня всим західним братам!!!!!! Є у мене таке питання, може хтось зможе допомогти у такому питанні, у мене авто зареестроване у Ковелі, у цьому році закінчується генералка, та саме противне що у старому телефоні разом з його "смертю" умер і номер хазяїна авто, Хочу якось знайти його і продовжити довіренність, ну якщо вже не вийде зробити це на відстані, прийдеться їхати і знімати машину з обліку, Якщо хтось мав справу з Ковельським МРЕВ або має якісь" края" там, щоб це швиденько зробити, буду дуже вдячний за допомогу. Так от володарь авто Шевчук Вячеслав Андрійович проживав декілька років назад за адресою, м Ковель, Некрасова 14/8, якщо хтось знає його чи може буває в тих краях, якби мені роздобути його телефон хоч домашній, хоч мобільний.... Всим заздалегіть дякую за допомогу!!!!!!
  • 0

#2
ked

ked

    Дід

    • Сообщений 1628
  • Возраст: 58
  • Имя:Едуард
  • Город:Луцьк
  •  
  • Регистрация: 16.04.2009

Опубликовано 15 Ноябрь 2012 - 19:51

Такой не подходит? :smile: На всякий случай - телефонный код Ковеля 03352. Соответственно, набирать надо (03352)21204
ШЕВЧУК ВЯЧЕСЛАВ АНДРЕЕВИЧ 21204 1947-04-11 КОВЕЛЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 83 0 33
  • 0

Добро всегда побеждает зло. Значит, кто победил - тот и добрый.


#3
fire111

fire111

    Дока

    • Сообщений 675
  • Возраст: 34
  • Имя:Вадим
  • Город:Могилёв-Подольский Винница
  • Авто:BMW 528i f10
  •  
  • Регистрация: 28.02.2013

Опубликовано 13 Июль 2013 - 18:18

А навіщо тобі Ковельське МРЕВ, зараз же можна знімати з обліку у будь якому МРЕВ не залежно від того де зареєстрована машина, просто треба ген.довіреність та копія довіреності завірена нотаріусом, ця копія залишається у МРЕВ, і все інше по стандарту ... сам так знімав уже 2 машини, одну Київську і одну Хмельницьку, знімав у своєму мрео у Вінницькій області


  • 0

-f_i_r_e-





1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых