Перейти к содержимому


Реклама









Фото

СТО на Садовій 2аВідгук.


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
89 ответов в теме

#36
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 05 Июнь 2010 - 18:00

luav, Мне понравилось, что меня не посылали покупать новые стойки, втулки, рычаги с саленблоками в сборе (бо лень перепрессовать)... а быстро и грамотно определили хитрую проблему и так-же быстро решили её... за символические деньги.

Я буквально 30 минут погулял по озеру, выпил кофе и забрал готовую машину.
Возможно там далеко не все так работают, но ребята-ходовики, под руководством дядьки СЕМЕНа (боксы, при въезде - слева), мне понравились.

Кстати, а по чём там мойка?



Собираюсь делать ходовку на следующей неделе.Буду делать ее у Алекса на сервисе.Так вот рычаги мне там в свое время Андрей и не предлагал менять.Проблема с передними рычагами была закрыта после установки бимеровских рычагов.После этого я забыл об этой проблеме.Нужно будет по мелочи поменять переднюю ходовку+поставить распорку спереди.Так вот такую работу как установку распорки обычным мастерам я не хочу доверять.Тут нужно включать соображалку,а не просто крутить гайки.Не думаю,что Семен каждый день ставит те же распорки,а вот рисковать мне что-то не очень хочется,т.к. тому же Олегу я доверяю гораздо больше,т.к. уже не один раз переделывал мне ошибки других мастеров.Хотя оценка квалификации любого мастера-субъективизм чистой воды
Мойка полная там стоит что-то около 60 грн.Мне пока моют там машину,я иду домой обедать
  • 0

#37
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 19 Июль 2010 - 21:42

Jarevych, та ладно розказав на Липинського ті самі майстри що і на Садовій, але за них я ручаюсь і знижки будуть, тільки не тре паплюжити пацани там нормальні .
а хто не знає нехай іздить куда їздив: :sm11:



Юрік!Був я вчора на Садовій.Завтра зідзвонимось-розкажу.Якщо вони завтра-післязавтра не виправлять свої баги,то розповім решті людей,які там є пріколи.Хоча,що найприкріше,прийомщики Саша-Андрій без претензій.Розвал теж зробили якісно.Решта робіт,які робив інший майстер-наразі негатив :sm15:

luav, Мне понравилось, что меня не посылали покупать новые стойки, втулки, рычаги с саленблоками в сборе (бо лень перепрессовать)... а быстро и грамотно определили хитрую проблему и так-же быстро решили её... за символические деньги.



Был на диагностике ходовой у них.Плохого ничего сказать не могу:сказали мне все в том объеме,который я хотел услышать.Диагностика ходовой-50 грн;замена пыльников на передних наконечниках+их пыльники-100 грн
  • 0

#38
FANTEK

FANTEK

    Авторитет

    • Сообщений 1692
  • Возраст: 48
  • Имя:ЮРІК
  • Город:ЛЬВІВ
  •  
  • Регистрация: 13.03.2008

Опубликовано 20 Июль 2010 - 23:07

luav, Пиши як воно є помилки будемо справляти разом :sm16:
  • 0

80938798012 Альо- альо


#39
pikach00

pikach00

    Мєсний

    • Сообщений 7489
  • Возраст: 43
  • Имя:Віталій
  • Город:Новоєврейськ
  • Авто:пісталєт 1.3 з роботом :)
  •  
  • Регистрация: 12.06.2006

Опубликовано 21 Июль 2010 - 06:41

А чого до Алекса не їздите? :sm13_:
  • 0

#40
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 21 Июль 2010 - 08:07

А чого до Алекса не їздите? :sm3:



Якщо у Алекса буде розвал,то буду так само їздити до нього :sm20:
  • 0

#41
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 21 Июль 2010 - 22:40

luav, Пиши як воно є помилки будемо справляти разом :sm11:



Пишу.Заїхав на Садову з метою зробити розвал і деякі ще дрібнички.А саме по ходу справи поставити новий резонатор Ернст,який був куплений в Віталіка-Магістра,а також ручку КПП від Ірмшер,яка була придбана в Олега-Німеччини.
Сервісмен Андрій прикріпив мене до майстра Колі,в якого я був біля року назад на дагностиці ходової перед розвалом,після того,як ходова була зроблена в Алекса на сервісі майстром Андрієм,кваліфвкація якого,підозрюю,в більшості форумчан не має викликати сумнівів.Саме тоді Коля знайшов кучу недоліків в моїй ходовці,коли,за його словами,мені потрібно було міняти ледве не цілі ричаги :sm15:
Після почутого я поїхав до Андрія,щоб ще раз переконатись,чи в мене дійсно все ОК і за пару годин зробив розвал на іншому сервісі :sm15:

"Ето судьба",подумав я,коли побачив,що маю машину буде робити таки Коля :sm15:
Можливо,я на хлопаку тоді погано подумав і перше враження було хибним :sm15:

Починаємо з резонатора.Відкручуємо старий.Одразу слухаю опус,що каталізатор мені нах не потрібний(мій рідний був замінений рік тому на вживаний,який мені люб"язно прислав Віктор-Пілот;нещодавно перевіряли пропускну задтність:все було ОК.На що Коля з розумним обличчям сказав,що він все рівно не працює ОК,бо в нього око-рентген).Відкрутили старий.Я вже збирався йти,бо завжди лишаю машину,навіть грошей не мав з собою,бо збирався вертатись додому :sm15: ,але наступні дії Колі таки змусили мене,на щастя,залишитись біля машини
Коля починає брати до рук зварювальний апарат.На моє питання для чого-відповідь,що так буде надійніше :sm11:
На мої мляві заперечення,що заводом передбачене з"єднання хомутами,йде відповідь,що він може з"єднати,але в разі якщо резонатор буде сифоніти,то він вже варити не буде :sm15:
На моє щастя поруч проходив сервісмен Саша,який побачив це дійство і в наполегливому тоні запропонував таки Колі з"єднати резонатор Ернст з вихлопом Штайнмец за допомогою хомутів,а не зварювання
Без будь-якого бажання Коля таки почав з"єднювати хомутами баняки,висловлюючи нецензурні епітети на адресу Саші,які ставили під великий сумнів його фаховість :sm15:
Врешті-решт,з резонатором було закінчено.Апофеозом дебілізма стало встановлення ручки КПП від Ірмшер
Попередньо був зроблений дзвінок Саші-Любітєлю в Дніпропетровськ.Він мені розказав ньюанси,які можуть виникнути при встановленні цієї ручки.Нюансів було небагато:надрізати ручку болгаркою і розігнути,нічого крутити не треба

luav, Пиши як воно є помилки будемо справляти разом :sm11:


Я запропонував Колі поспілкуватись з Сашою,на що отримав відповідь,що йому не потрібні поради і він і сам все знає :sm15: Коля обслуговує переважно 221 Мерси,тому з старою іржавою Омегою(цитата Колі) він якось собі дасть раду
Починаємо з ручкою КПП.Перший підхід.Коля на силу пробує її відкрутити.Спроба невдала.Далі він викруткою видаляє гумову основу ручки і доходить до металевої основи рідної ручки.Далі кличе другого майстра Тараса і вони вдвох пробують газовими ключами відкрутити таки цю металеву ручку,роблячи зарізи на штоці куліси.Після цього Коля таки включає соображалку і бере до рук болгарку.5 хвилин роботи і ручка знята.З невідомих мені причин Коля виявляє ініціативу(яка і стає роковою для моєї нещасної куліси,розчавленої попередньо газовими ключами :sm14: ) і починає викруткою розгинати шток куліси.На мої зауваження для чого,відповідь:я знаю,що роблю.Розгинання покращить її роботу.Фіксуємо попередньо ручку.Пробуємо:задня передача перестає вмикатись :sm20: .Тут у Колі,вочевидь,включається режим паніки і сіра речовина починає шукати вихід з ситуації :sm15: До рук беруться плоскогубці,якими пробується зігнути шток,щоб звузити його.Єдина проблем-шток круглий,а плоскогубці його згинають,розширюючи в іншій площині.З великими зусиллями і доливанням масла в середину гумки,яка ходить по штокові при включенні задньої передачі, мені вдається увімикнути з великими зусиллями пару раз задню передачу.На що йде радісне зітхання Колі:нічого,за пару днів розпрацюється :sm15:
Після цього мені,нарешті,фіксують ручку КПП.Але виникає одна проблема:емблема,яка йшла в комплекті з ручкою з кіслотним логотипом футбольного Євро на білому фоні.Тож я попросив поставити мені стандартну кришечку від моєї рідної ручки,яка виглядає набагато спокійнішою.Коля нехотячи погоджується,але виникає інша проблема:рідна ручка трошки більша за діаметром.Але і тут Коля не розгубився:до рук береться болгарка,якою починається кромсання по колу пластикової кришки.Рвані края мене не дуже засмучували,бо одначе були б всередині ручки.Але терпіня у Колі закінчується і він бере до рук молоток :sm16: Я йому одразу сказав,що це не найкраща ідея :sm16:
Але Коля продовжує ваять.І молотком починає забивати пластикову кришечку всередину пластикової ручки КПП.Результат:ручка виявилась міцнішою,бо першою тріснула кришечка.Тут вже закінчився терпець в мене дивитись на такі знущання.Поставив ручку з емблемою Євро і поїхав на сусідній стенд таки робити розвал,вирішивши,що придбаю кришечку собі сам і поставлю пізніше.

Залишив машину біля роботи і пішов заробляти гроші на чергові ремонти :sm16:
Ввечорі під час їзди додому під час спроби переключити передачу ручка лишається в мене в руках,бо був порушений алгоритм її прикручування.Втулка,на якій вона фіксувалась,мала чотири отвори.По два з кожної сторони.В комплекті йшли дві закрутки,які потрібно було закрутити під різними кутами.Коля закрутив їх з одної сторони,що призвело до того,що ручка просто провернулась.На подвір"я біля особняку було заїжджати заднім ходом практично нереально,бо задня передача включалась дуже тяжко :sm16: .Це стало останньою краплею терпіння і почались телефонні дзвінки

luav, Пиши як воно є помилки будемо справляти разом :sm11:


Вартість нової куліси складала біля 400 грн і ставити її за свої гроші перспектива мене абсолютно не тішила.Тому я подзвонив на сервіс до сервісмена Андрія.Андрій уважно вислухав проблему і запропонував приїхати.Після приїзду розмова почалась з пропозиції Андрієві включити задню передачу.Після першої ж спроби Андрій запропонував залишити мені машину на добу,щоб вони могли уважно і без поспіху розібратись з моєю проблемою
Сьогодні,нарешті,я забрав свою машину.В результаті мені таки замінили мою рідну кулісу на іншу і розібрались з ручкою КПП.Після цього переключати передачі стало одне задоволення і зовнішній вигляд ручки тішив погляд.Вся робота і запчастини для мене виявились безкоштовними.Вартість куліси стала вартістю навчання для Колі.Перед мною ще раз вибачились і пообіцяли в майбутньому уважніше ставитись до машин з Опель-клубу.
Впевнений,що Андрій буде читати це повідомлення,тому хочу йому висловити подяку за порозуміння та сприяння в вирішенні моєї проблеми,бо це перший випадок,коли конфлікт інтересів з майстрами був вирішений на мою користь.Це свідчить про те,що сервісу на Садовій 2А важлива їх репутація і мені не почали розказувати,що в мене морально застаріла машина,де вже й так позношувались всі агрегати,які ніколи не будуть працювати нормально.
Для інших форумчан:нехай це не буде для вас інфою,що на Садовій все так погано.Навпаки,наскільки все погано було в процесі і наскільки все добре закінчилось.На розвал я буду одначе їздити до них,бо його якість мене асболютно задовільняє.Також там є непогані майстри з ходовки та по двигунах.Врешті-решт,впевнений,що після останнього випадку всі роботи з клубними машинами будуть проводитись під пильним оком Андрія,про що мені ще раз було обіцяно,бо видно,що більшість колективу таки вболіває за ім"я сервісу
А ось і фото мого салону.Сподіваюсь,що ця ручка КПП вартувала таких стражданьПрикрепленный файл  P1010911.JPG   183,68К   88 раз скачано
  • 0

#42
FANTEK

FANTEK

    Авторитет

    • Сообщений 1692
  • Возраст: 48
  • Имя:ЮРІК
  • Город:ЛЬВІВ
  •  
  • Регистрация: 13.03.2008

Опубликовано 21 Июль 2010 - 22:46

luav, Супер.!!!!!=))))))) Виклав гарно надіюсь, що це для них (і для тебе) хороша научка як ставитись до машин марки ОПЕЛЬ (ніжно) :sm11:
  • 0

80938798012 Альо- альо


#43
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 44
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 21 Июль 2010 - 22:52

luav, гарний салон. :sm16:
все добре що добре закінчується :sm1:
  • 0

#44
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 21 Июль 2010 - 23:06

luav, Супер.!!!!!=))))))) Виклав гарно надіюсь, що це для них (і для тебе) хороша научка як ставитись до машин марки ОПЕЛЬ (ніжно) :sm1:



Сподіваюсь,що майстра Колю заставлять ремонтувати не тільки Мерси,але й Опеля :sm17_2:
Але я б дуже не хотів,щоб моя машина ще раз потрапила до нього.Впевнений,що Андрій мені цього навіть не пропонуватиме :blush2:

luav, гарний салон. :sm16:
все добре що добре закінчується :sm15:


Макс,салонові ще бракує нормальних сідушек,шкіряних карт і хімчистки.Сподіваюсь це зробити,якщо не набридне вкладати гроші в цю забавку
  • 0

#45
TarasL

TarasL

    Поселенец

    • Сообщений 146
  • Имя:Тарас
  • Город:Львів / Франкфурт(Одер), Німеччина
  • Авто:Omega, 1995, 25TD, МКПП /// Opel Kadett, 1988, 1.3S - продав
  •  
  • Регистрация: 12.11.2009

Опубликовано 21 Июль 2010 - 23:20

Сподіваюсь,що майстра Колю заставлять ремонтувати не тільки Мерси,але й Опеля :sm16:
Але я б дуже не хотів,щоб моя машина ще раз потрапила до нього.Впевнений,що Андрій мені цього навіть не пропонуватиме :sm1:



Макс,салонові ще бракує нормальних сідушек,шкіряних карт і хімчистки.Сподіваюсь це зробити,якщо не набридне вкладати гроші в цю забавку


Салон майже в ідеалі. Особливо сподобались чохли КПП, ручніка і підлокітник. Якщо не секрет то де можна такі пошити?  Бо підлокітник дуже вздувся
  • 0

#46
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 21 Июль 2010 - 23:29

Салон майже в ідеалі. Особливо сподобались чохли КПП, ручніка і підлокітник. Якщо не секрет то де можна такі пошити?  Бо підлокітник дуже вздувся


По салону то вам так здалось.Хоча,можливо,я і перфекціоніст :sm16:
Підлокотник,який в мене був торшки здутий,мені робили сусіди Алекса(є тепер куди лікоть поставити),але вони ж і запороли чохли КПП та ручника,що змусило мене звернутись до інших людей,роботий яких в загальних рисах я залишився задоволений.Чохол КПП та ручника мені робили саме вони:Тюнінг-центр на Кільцевій(Василь,067-782-07-50)
  • 0

#47
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 44
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 22 Июль 2010 - 09:53

luav, треба якось пересіктись, аби поговорити на цю тему. машини то в нас як сестри близняшки, :sm16:
  • 0

#48
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 22 Июль 2010 - 10:05

luav, треба якось пересіктись, аби поговорити на цю тему. машини то в нас як сестри близняшки, :sm16:

Смотрите там... Что-бы никакого ахтунга!!! :sm20: Близняшки, понимаешь...

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#49
vovik1104

vovik1104

    Авторитет

    • Сообщений 5135
  • Имя:Володимир
  • Город:Львів
  • Авто:25
  •  
  • Регистрация: 13.01.2008

Опубликовано 22 Июль 2010 - 20:05

А ось і фото мого салону.Сподіваюсь,що ця ручка КПП вартувала таких стражданьПрикрепленный файл  P1010911.JPG   183,68К   88 раз скачано

Молодець,красава!!! :smile:
  • 0

12969504_9cb33715.jpg


#50
Vladimir Lyagera

Vladimir Lyagera

    Авторитет

    • Сообщений 1141
  • Возраст: 45
  • Имя:Влолдимир
  • Город:Львів
  • Авто:Lanos 1.5
  • Гос. номер:BC5573AP
  •  
  • Регистрация: 18.06.2009

Опубликовано 23 Июль 2010 - 10:42

Был вчера на сервисе у Семена. На предмет диагностики подвески. Обнаружили два убитых сайлента, рваные пыльники.
Смутила "диагностика" амортизаторов (есть подозрение, что пора им на покой):
На вопрос: "А амортизаторы как?" мастер посмотрел на них, и говорит: "А что амортизаторы? Сухие, значит все ОК."
:sm13: :sm12: :sm18:
Толи я чего не понимаю, но вроде сухость еще совсем не значит нормальность :sm16:
  • 0

#51
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 23 Июль 2010 - 10:46

Vladimir Lyagera, Думаешь, они у тебя успели полностью вытечь, да ещё и высохнуть? :sm16:

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#52
Vladimir Lyagera

Vladimir Lyagera

    Авторитет

    • Сообщений 1141
  • Возраст: 45
  • Имя:Влолдимир
  • Город:Львів
  • Авто:Lanos 1.5
  • Гос. номер:BC5573AP
  •  
  • Регистрация: 18.06.2009

Опубликовано 23 Июль 2010 - 10:58

Vladimir Lyagera, Думаешь, они у тебя успели полностью вытечь, да ещё и высохнуть? :sm13:

Один задний - точно успел :sm16:
И все-таки, кроме как вытечь, с ними ничего не может случиться?
  • 0

#53
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 23 Июль 2010 - 12:22

И все-таки, кроме как вытечь, с ними ничего не может случиться?

Ну, не знаю... Вообще-то до тех пор, пока в амортизаторе есть нужное кол-во масла, то он будет работать и работать.
Потом изнашиваются сальники и амортизатор начинает вытекать, и вместо масла в нём оказывается воздух.
Вот тогда амортизатор и перестает "держать".

Хотя сейчас куча разных конструкций и конкретно в твоём случае, я не копенгаген :sm11:

Простая проверка амортизаторов: подходишь отдельно к каждому углу своей машины и всем весом сильно прижимаешь машину к земле, и отпускаешь...
Машина должна плавно вернуться в исходное состояние за один раз, а не раскачиваться вверх-вниз.

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#54
luav

luav

    Авторитет

    • Сообщений 5920
  • Имя:.......
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Omega B 3.0 V6 1998
  •  
  • Регистрация: 05.01.2008

Опубликовано 23 Июль 2010 - 17:44

Толи я чего не понимаю, но вроде сухость еще совсем не значит нормальность :sm16:


Диагностику ходовой последние несколько лет делал на Шкоде(Бортнянского) на стенде.Там как раз хорошо видно,как работают амморты.
А диагностика у Семена,кстати,мне понравилась.Рассказали больше всего правдивых проблем по ходовке.Правда,ремонт их вылился в копеечку :sm12:
  • 0

#55
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 44
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 23 Июль 2010 - 18:09

Vladimir Lyagera, Military, можуть !!!
можуть клапанки в середині невірно працювати. або западати/невідкриватись, може масло втратити свої властивості, може газ !!! вийти а масло ні і через це все аморти втрачають свої власнивості.

а може бути і інше, поставивши в своїй ОВБ нові пружини і аморти задні я був дуже незадоволений їх (амортів) роботою завд відверто кидало. а виявляється (після кількох місяців) що я не замінив відбійник (просто не знайшов) а він у ОВБ дуже високий и працює постійно. замінивши тільки його машина кардинально помінялась !!!

зі своєю ООБ я був на 3 (!!!) СТО включаючи Алекса , Сто на Садовій, і ще одне теж досить непогане СТО, так мені всі говорили різні речі, ні ну звичайно те що зовсім явне то казали звичайно що то тре міняти. :sm12:


По темі. Андрій, Тарас (шеф-майстри з СТО на Садовій), або Фантек (щоб передати хлопцям), як мені не прикро говорити але деякі ціни вам потрібно переглянути. самий елементарний приклад. я звернувся з питанням про заміну плаваючих с/б на ОВБ (всім відома болячка) на Садовій мені сказали 90-100грн за одни сайлент. всі чотири виходить 360-400грн, при тому я чесно повідомив що міняв 40тищ назад ці сайленти. тому проблем не малоби бути. зрештою я поміняв ці сайленти на іншому СТО за 250грн (СТО доречі теж не зовсім дешеве, я би навіть сказав що трішки вище середнього) а можна було і за 150грн (я не ризикнув :sm16: ). до тогож хлопець міняв сайленти "аж" 45хв. (це я про те що попереджав про безпроблемність заміни)

Изменено: Maks2002, 23 Июль 2010 - 18:09

  • 0

#56
vovik1104

vovik1104

    Авторитет

    • Сообщений 5135
  • Имя:Володимир
  • Город:Львів
  • Авто:25
  •  
  • Регистрация: 13.01.2008

Опубликовано 24 Июль 2010 - 12:02

Maks2002, Це ще дурниці коли платиш більше і воно цього вартує,а от коли переплачуєш не відомо за що(в даному випадку СТО на Садовій,в моєму випадку,сьогодні робив цю саму роботу на 50% менше заплатив ,а якість та сама) це вже поганно,я також там три рази обслуговувався і всі три раза слідкував за роботою майстрів,хоча я мав би просто каву пити,тепер я туди напевно поїду коли куплю мерседес :sm15: бо опель для них занадто проста автівка :sm11: Ціна якість не відповідають дійсності,це як на мене ,можливо я їм не сподобався :sm15:

Изменено: vovik1104, 24 Июль 2010 - 12:05

  • 0

12969504_9cb33715.jpg


#57
Uncle Igor

Uncle Igor

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Возраст: 45
  • Имя:Igor
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Vectra B '97 X16SZR
  • Гос. номер:ВС3184АН
  •  
  • Регистрация: 07.02.2010

Опубликовано 22 Сентябрь 2010 - 04:04

Читаю то все, волосся дибки стає :sm1:

Зараз в мене постає питання про заміну всіх 4-ох плаваючих с/б на ОВБ і двох здоровенних с/б задніх ричагів на своїй ОВБ, з відповідною необхідністю робити розвал.... навіть не знаю куди поїхати, страшно вже машину комусь віддавати :sm11:
Рульова тяга гримає... обжати б її рівними руками...
Легенда про "Колю з газовими ключами" навіває холодок на спину :rofl:

Maks2002, порадь щось як досвідчений ВектроВод :sm15:
  • 0
+38нуль6767нуль79нуль8 (full_unlim&callback&conferencing)

#58
FANTEK

FANTEK

    Авторитет

    • Сообщений 1692
  • Возраст: 48
  • Имя:ЮРІК
  • Город:ЛЬВІВ
  •  
  • Регистрация: 13.03.2008

Опубликовано 22 Сентябрь 2010 - 11:39

Uncle Igor, Подумай добре=)))))))))))))))))))))
  • 0

80938798012 Альо- альо


#59
Uncle Igor

Uncle Igor

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Возраст: 45
  • Имя:Igor
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Vectra B '97 X16SZR
  • Гос. номер:ВС3184АН
  •  
  • Регистрация: 07.02.2010

Опубликовано 22 Сентябрь 2010 - 17:49

FANTEK, та от призадумався :sm15: :sm17:
чи то до Семена з тим всім поїхати... Живу на Левандівці, великий плюс, що поруч зовсім, але чи роблять там розвал і як вони його там роблять...
чи то зрештою Макс розколеться як і де він зробив оце - "зрештою я поміняв ці сайленти на іншому СТО за 250грн" :sm18: Мовчить, ніц не повидає :sm17:

FANTEK, з днем народження доречі!!! :sm15: :sm18: :sm18:

Изменено: Uncle Igor, 22 Сентябрь 2010 - 17:58

  • 0
+38нуль6767нуль79нуль8 (full_unlim&callback&conferencing)

#60
FANTEK

FANTEK

    Авторитет

    • Сообщений 1692
  • Возраст: 48
  • Имя:ЮРІК
  • Город:ЛЬВІВ
  •  
  • Регистрация: 13.03.2008

Опубликовано 22 Сентябрь 2010 - 21:35

FANTEK, та от призадумався :sm1: :sm4:
чи то до Семена з тим всім поїхати... Живу на Левандівці, великий плюс, що поруч зовсім, але чи роблять там розвал і як вони його там роблять...
чи то зрештою Макс розколеться як і де він зробив оце - "зрештою я поміняв ці сайленти на іншому СТО за 250грн" :sm5: Мовчить, ніц не повидає :sm4:

FANTEK, з днем народження доречі!!! :sm15: :sm14: :drinks:

Дякую =))))))))) Вирішуй сам читати можна багато, їдь до Алекса :sm17:
  • 0

80938798012 Альо- альо


#61
Military

Military

    в запасе...

    • Сообщений 8782
  • Возраст: 50
  • Имя:Юрий
  • Город:Львов
  • Авто:Dacia Logan MCV7; Astra G VAN (был)
  •  
  • Регистрация: 07.09.2006

Опубликовано 23 Сентябрь 2010 - 00:23

Uncle Igor, Кстати, точно! Едь к Семену! У меня о них хорошие впечатления...
А на развал можешь потом подъехать в салон Хюндай (заправка ОККО на 700-летия). Там хорошая аппаратура. Цена - 120 грн, вроде...

1. Радиостанции " Quansheng TG-6A "и" TYT TH-F8 " .

2. Пневматическая винтовка Hatsan Mod. 125 TH-CAMO 

 


#62
Uncle Igor

Uncle Igor

    Частый гость

    • Сообщений 12
  • Возраст: 45
  • Имя:Igor
  • Город:Львів
  • Авто:Opel Vectra B '97 X16SZR
  • Гос. номер:ВС3184АН
  •  
  • Регистрация: 07.02.2010

Опубликовано 23 Сентябрь 2010 - 10:13

Поколупав старих знайомих... Виявилось, що один з них знайомий з власником СТО "У Семена" на Левандівці і дали мені номер телефона ходовика Романа з клікухою "Золоті Руки" :sm16: Подзвонив, поцікавився наявністю прямих рук а не тільки молотка для заміни плаваючих с/б. Роман скромно і без образ відповів "є таке". Після 12 години казав приїздити :sm16:
оооооот :sm13:
так що зроблю, відпишусь

Изменено: Uncle Igor, 23 Сентябрь 2010 - 10:14

  • 0
+38нуль6767нуль79нуль8 (full_unlim&callback&conferencing)

#63
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 44
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 24 Сентябрь 2010 - 13:01

Uncle Igor, Сорі, пізно побачив тему. проте є ж і телефони і Лічка :sm27:
за 250грн я поміняв сайленти на Зеленій біля Арсену, там же є і розвал-сходженя, я там багато чого робив, і майстри нормальні, не супер але цілком нормальні і адекватні. є і моторист нормальний.
так що можеш іхати.

врешті я для себе визначив кілька точок на яких я буду робити окремі операції. а одного Сервісу де би влаштовувало все поки що не знайшов.
:sm24:
  • 0

#64
Maks2002

Maks2002

    Авторитет

    • Сообщений 6727
  • Возраст: 44
  • Имя:Maks
  • Город:Львів
  • Авто:Renault Grand Scenic '12 110FAP (EDC); Renault Scenic '13 110FAP (EDC);
  •  
  • Регистрация: 21.04.2008

Опубликовано 05 Май 2011 - 11:16

хочу трохи підняти темку.

Робив кілька зробіт на цьому сервісі (заміна передніх і задніх гальмівних дисків, заміна центральної рульової тяги, заміна прокладки колектор-штани).
Зрештою хлопці виправились дитячих помилок вже нема. і що саме головне знизили ціни (чи то мені принаймі так здається).

Орієнтовні ціни що були заплачені мною:
1. Заміна рульової тяги + заиіна перед. гальмівн. дисків + регулювання ручніка (в самих колодках а не гайкою на тросіку) винесло мені 150грн
2. Заміна задніх гальм дисків + колодок + знову трохи підрегулював ручнік = 130грн
3. заміна прокладки колектор-штани (+ викручували один зламаний болт при цьому як мені сказали) = 60грн (щоправда є невеличка ложка дьогтю - троши тарабанить об кузов глушник задній треба буде поїхати виправити)

Зрештою сервіс непоганий і ІМХО можна їздити ремонтуватись.

Изменено: Maks2002, 05 Май 2011 - 11:17

  • 0

#65
FANTEK

FANTEK

    Авторитет

    • Сообщений 1692
  • Возраст: 48
  • Имя:ЮРІК
  • Город:ЛЬВІВ
  •  
  • Регистрация: 13.03.2008

Опубликовано 13 Май 2011 - 22:46

Maks2002, Не очікував, що ти так скажиш :sm15:
  • 0

80938798012 Альо- альо


#66
streniks

streniks

    Начавший говорить

    • Сообщений 1
  • Имя:streniks
  •  
  • Регистрация: 04.11.2011

Опубликовано 22 Апрель 2012 - 14:10

А як стан зараз? Хтось там щось робив?
  • 0

#67
FANTEK

FANTEK

    Авторитет

    • Сообщений 1692
  • Возраст: 48
  • Имя:ЮРІК
  • Город:ЛЬВІВ
  •  
  • Регистрация: 13.03.2008

Опубликовано 24 Апрель 2012 - 22:54

streniks, Я постійно стан норма ти провірь і напиши :sm302:
  • 0

80938798012 Альо- альо


#68
Омегоюзер

Омегоюзер

    Пастырь

    • Сообщений 395
  • Возраст: 44
  • Имя:Мар'ян
  • Город:Львів
  • Авто:ООБ
  • Гос. номер:4695
  •  
  • Регистрация: 04.05.2011

Опубликовано 25 Апрель 2012 - 08:30

а мені потрібно поміняти довгу тягу рульову, відповідно після того геометрію, втулки задніх амортизаторів (купив б/у аморти з втулками всіма практично нові і не знаю мінЄти їх чи не мінЄти бо мокрі задні але не кидає - пальот нармальний) і заодно хочу проставки під пружини поставити.. які пропозиції будуть? :blink:
  • 0

#69
FANTEK

FANTEK

    Авторитет

    • Сообщений 1692
  • Возраст: 48
  • Имя:ЮРІК
  • Город:ЛЬВІВ
  •  
  • Регистрация: 13.03.2008

Опубликовано 25 Апрель 2012 - 21:20

а мені потрібно поміняти довгу тягу рульову, відповідно після того геометрію, втулки задніх амортизаторів (купив б/у аморти з втулками всіма практично нові і не знаю мінЄти їх чи не мінЄти бо мокрі задні але не кидає - пальот нармальний) і заодно хочу проставки під пружини поставити.. які пропозиції будуть? :blink:

Ну ти сьогодні почув, мож їхати але перед тим туда подзвони(на сервіс)
  • 0

80938798012 Альо- альо


#70
Омегоюзер

Омегоюзер

    Пастырь

    • Сообщений 395
  • Возраст: 44
  • Имя:Мар'ян
  • Город:Львів
  • Авто:ООБ
  • Гос. номер:4695
  •  
  • Регистрация: 04.05.2011

Опубликовано 25 Апрель 2012 - 21:23

акєй, з зряплати займусь
  • 0




1 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых